Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Robimy unboxing Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2

216 postów w tym temacie

Właśnie przyszła paczka.
Figurka z odpryskami, odbarwiona z boku jakimś różowym odcieniem i cała w czarnych przetarciach. Może te odpryski bym odpuścił gdyby nie to, że Geralt ma cały obity nos. Straszna cienizna, figurka nie jest nawet z jednolitego materiału tylko została pokryta jakimś takim miękkim "tynkiem". Musze sprawdzić co za firma to robiła i zapamiętać żeby mieć z tym dziadostwem jak najmniej do czynienia. W sumie ta figurka to takie piąte koło u wozu. Nie pamiętam żeby komuś od początku się podobała, ludzie raczej kręcili nosem. A teraz tylko są z tym problemy. No ale teraz to zgłoszę i poczekam na nową bo skoro już zapłaciłem to chcę. O!
Kości fajne, woreczek też na plus bo sprytnie wiązany. Karty świetne. Zresztą to, że są od Piatnika starczy za rekomendację.

Unboksing amejzink, gra w ogóle osom. Wszystko fajn i bardzo good. Plis róbcie więcej unboksingów bo są bardzo interestin'. Men na filmie też hot. Teraz im czekam na game Witcher 2 Zabójcy of Króle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 11:06, kalashnikoff napisał:

Wczoraj odebrałem pudełko z grą :) EK jest przepiękna (zwłaszcza artbook). Niestety głowa
geralta poobcierała się w pudełku i zostało w nim po niej trochę białych śladów na tym
czarnym materiale. Szkoda, że nie włożono jej choć w jakiś foliowy woreczek, który zniwelował
by ocieranie się przy drganiach w trakcie transportu :|
Efekt jest taki, że figurka ma dodatkowe białe blizny i czarne ślady. Podobno miała być
ona zrobiona z sztucznego odpowiednika marmuru. Bardziej mi to przypomina gips pomalowany
na marmurowo :P

Niektórzy mówią o błędach CRC w czasie instalacji. Ale czy to przypadkiem nie jest zasługa
SECU-ROMa? Może tak właśnie będzie, zanim się nie ściągnie tych 50 MB?

Ogólnie jestem zadowolony, pomijając tą małą wpadkę z figurką :)



Instalowac mozna na Win XP bez zadnych problemow sie instaluje ale na Win 7 juz wyskakuje CRC :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:40, Feflar napisał:

Unboksing amejzink, gra w ogóle osom. Wszystko fajn i bardzo good. Plis róbcie więcej
unboksingów bo są bardzo interestin''. Men na filmie też hot. Teraz im czekam na game
Witcher 2 Zabójcy of Króle.


:D:D:D:D:D Dobre. Tero dawoj z polskiego na nasze... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:52, macman78 napisał:

:D:D:D:D:D Dobre. Tero dawoj z polskiego na nasze... ;)


Chyba z pokemońskiego na nasze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Artbook zniszczony w miejscu gdzie stykał się z głową. Już mi nie jest do śmiechu. Na te kilka elementów dwa są do wymiany. Się zacznie latanie po pocztach z paczkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę to wygląda inaczej niż na filmie. A mianowicie:

No doć jak ino paczka przyszło to żem jo zaro otworzył. Paczam, a tam oczom nie wierza. Ryj tego Geralto obity niemiłosiernie, że pożal się Boży i szyscy święci, dali pacze a tam książko zniszczono, obdarto cało. Myśloł żem, że mnie krew zalyjo. Zaro żem to zgłosił i czekom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy edycja kolekcjonerska będzie dostępna również po premierze gry ?
Bo zakupił bym se polską wersje ale mieszkam w Angli i nie mam zamiaru płacić za taką wysyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:07, Feflar napisał:

Naprawdę to wygląda inaczej niż na filmie. A mianowicie:

No doć jak ino paczka przyszło to żem jo zaro otworzył. Paczam, a tam oczom nie wierza.
Ryj tego Geralto obity niemiłosiernie, że pożal się Boży i szyscy święci, dali pacze
a tam książko zniszczono, obdarto cało. Myśloł żem, że mnie krew zalyjo. Zaro żem to
zgłosił i czekom.

Geralt po swoich przygodach w książkach i grach ma wyjątkowo obity "ryj" więc z wielkim bólem słucham twoich wieści o dodatkowych obiciach jego facjaty.

Wiesniak14: http://www.gram.pl/news_8AvrH,,0_Dostepnosc_Edycji_Kolekcjonerskiej_Wiedzmina_2_8211_jaka_jest_teraz.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:19, Hartus napisał:

Geralt po swoich przygodach w książkach i grach ma wyjątkowo obity "ryj" więc z wielkim
bólem słucham twoich wieści o dodatkowych obiciach jego facjaty.


Wysłałem zgłoszenie do DOK-u i czekam aż mi napiszą co mam z tym zrobić. Może nawet odpuszczę bo na figurce mi zbytnio nie zależy a artbook jakoś przeboleję. W sumie to zauważyłem przed chwilą, że mam podobny kolor na ścianach w pokoju do tej figurki. Jak gdzieś w garażu wygrzebie puszkę Jedynki to zrobię Geraltowi mały facelifting, więc trzymaj kciuki.
Śmieszna strona tego wszystkiego jest taka, że można sobie porobić "jaja z pogrzebu". Mniej śmieszna taka, że po takich numerach jak wczoraj i dziś, moja przygoda ze sklepem gram.pl zakończy się nagle i tragicznie, zaraz jak tylko dociągnę tę sprawę do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja podobno mam dostać dzisiaj, ale jak przeczytałem posty o ZNISZCZONYCH głowach i artbooku to się w ogóle zastanawiam czy jak już dojdzie to ją otwierać czy oddać zafoliowaną (zwrot kasy).
Od początku ten łeb mi nie pasował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do błędów crc podczas instalacji też je miałem i pomogło wytarcie płytki ściereczką bo była w jednym miejscu ubrudzona.Mam jednak pytanie co do kluczy dlc kiedy i jak je dostaniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:39, Narkrad napisał:

Co do błędów crc podczas instalacji też je miałem i pomogło wytarcie płytki ściereczką
bo była w jednym miejscu ubrudzona.Mam jednak pytanie co do kluczy dlc kiedy i jak je
dostaniemy?

klucze są w szczegółach zamówienia w sklepie gram.pl
ja jeszcze EK nie odebrałem ale klucze już mogę pobrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, jak zwykle tryliard ludzi musiał się przypieprzyć do tego "unboxingu". Naprawdę...

EK bogate, gorzej z jakością głowy(nawet na filmiku było widać jakieś niedoskonałości), nie to pokazywali na zdjęciach Artbook też jakiś taki... nie jestem pewien w stu procentach, nie miałem go w rękach ale wygląda tak jakoś miękko. Nie jest zły ale wypada słabo gdyby go porównać do tego z EK WoW:C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 14:02, SarenkaB napisał:

Boże, jak zwykle tryliard ludzi musiał się przypieprzyć do tego "unboxingu". Naprawdę...

W końcu tu jest Polska a nie Mos... eee, no, wiadomo o co chodzi.

A unboxing zrobiony bardzo dobrze, teraz nieco żaluję, że odwołałem zamówienie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczyłem, co przeszło mi koło nosa i po raz kolejny ucieszyłem się, że nie straciłem ponad 100 zł na te dodatkowe szmelce wchodzące w skład zestawu Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 2.

"...w drodze jest jeszcze krótki film z magazynu przedstawiający wysyłkę"
A nagracie może filmik jak wkładacie płytkę z grą do stacji dysków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 13:33, moonman napisał:

Od początku ten łeb mi nie pasował.


Zabezpieczenie przesyłki to jedno, a kurier to drugie. Nie słyszałem zbyt pochlebnych opinii o UPS. Ziarnko do ziarnka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować