Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - Temeria w obliczu zawieruchy

33 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 01:27, cheez00 napisał:

Jeden wielki spojler! To dobrze, że pogram dopiero za jakiś miesiąc, zdążę zapomnieć
:P

Ojtam, ojtam - zrobiłem połączenia wybranych wydarzeń z różnych wersji fabuły z dwóch gier, do tego pominąłem dwie kluczowe sprawy. Chodziło tylko o lekkie wkręcenie w fabułę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mocny i klimatyczny wstęp. ale od momentu "Przechodząc jednak do rzeczy:..." już słabsze, a szkoda :/ Mimo wszystko mile się czyta - tekst przypomina kilka wydarzeń z pierwszej gry (tyle, że z decyzjami, których nigdy nie podjąłem - śmierć krzyżakom! ;] ) i jest zapowiedzią tego co będzie. Ogólnie 4- bym dał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że będzie można zaimportować save z Wiedźmina 1 na co bardzo liczę. Przyda mi się mój piękny miecz i kurtka z neutralnego zakończenia.
Tekst mi w ogóle zabawy nie zepsuł bo:
1. Podczas rzezi w Wyzimie bez pardonu siekałem i wiewiórki i zakon, wszystko co miało nogi i miecz w ręku zginęło
2. Zygfryda który tu ma niby stać na czele zakonu zasiekałem tak samo jak wielkiego mistrza
3. Dostało mi się neutralne zakończenie.

W Wiedźminie 2 masz albo zdefiniowane zakończenie jedynki (gdzie opowiedziałeś się za ludźmi) albo musisz zaimportować save. Nie mogę się doczekać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czwartek, 23.50... 10 minut i nie byłby to dzień czwarty, a dzień piąty. A ja od 9 rano sprawdzałem i sprawdzałem, czy jest coś nowego, za każdym razem mrucząc pod nosem WTF!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak patrzyłem na spis treście "Tygodnia z...", to ten artykuł wydawał się mi najnudniejszy, a okazało się, że jest najciekaqwszym! Brawo, Lucas!

Przy okazji - zjadłeś "a" w "Marii" w drugim akapicie nad notatką zaczynającą się od słów "Sprawy się komplikują".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyną nieznaną wcześniej jak dla mnie informacją jest ta jakoby Geralt znał zabójcę królów z sagi... PS. początek przypomina ścieżkę moich wyborów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Ojtam, ojtam - zrobiłem połączenia wybranych wydarzeń z różnych wersji fabuły z dwóch gier, do tego pominąłem dwie kluczowe sprawy. Chodziło tylko o lekkie wkręcenie w fabułę :)"

No, ale kogo to obchodzi? Mogles zrobic nawet polaczenie z 16 wersji. Jak robisz takie tematy to dawaj w tytule ostrzezenia o spoilerze, albo nie pisz wcale czegos takiego. W wypadku, kiedy nie ma czegos takiego jest to profesjonalne dno. Moze nauczycie sie dawac tagi informujace o spoilerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 10:09, Onyxpvp napisał:

No, ale kogo to obchodzi? Mogles zrobic nawet polaczenie z 16 wersji. Jak robisz takie
tematy to dawaj w tytule ostrzezenia o spoilerze, albo nie pisz wcale czegos takiego.
W wypadku, kiedy nie ma czegos takiego jest to profesjonalne dno. Moze nauczycie sie
dawac tagi informujace o spoilerach.


A to co to niby jest: "UWAGA! Tekst, do którego odnośnik znajdziecie poniżej, zawiera ubarwione elementy fabuły końcówki gry Wiedźmin i prologu gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Autor starał się, by nie zdradzić za wiele, ale artykuł czytacie na własną odpowiedzialność!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Moze nauczycie sie dawac tagi informujace o spoilerach.

A może nauczysz się czytać ze zrozumieniem? Na początku jak byk jest informacja o spoilerach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Koski, odbijam pileczke, czytaj ze zrozumieniem i zrozum co to jest "tag".

@LTG, to powinien byc tag w tytule

Spoiler

. Wiesz, jak otworze artykul to od razu pewne rzeczy rzucaja sie w oczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować