Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Diablo III - zobacz trailer, który prezentuje współpracę z NPC-ami

43 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 12:07, Galder_Grasfiord napisał:

To chyba Titan Quest 2 a nie Diablo 3. Już nie będzie od zera do bohatera, teraz będą
pałętać się hirelingi.

jaki Titan Quest 2? chyba TQ 0.5, grafika gorsza niz w TQ1 sprzed 5 lat, to jest po prostu zenujace, wstydzili by sie pokazywac tak kanciatych obiektow z tak niewielka iloscia detali, do tego z teksturami sprzed 10 lat, mimo, ze gameplay moze byc dobry to odechciewa sie na to patrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem narzekania na grafikę. Gram w diablo 2 od premiery i jakoś nowa oprawa wizualna 3 mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 10:35, Kotleciq napisał:

i znowu powielana bujda o kolorach z WoW''a. Zagrajcie w World of Warcraft a potem porównujcie.
I to co pisał mój poprzednik - Akt 5, Diablo 2 , zobaczyć sobie grafikę :)


racja, porownuja do wowa grafike Ci ktorzy nawet nie widzieli polowy lokacji... grafice czy stylistyce d3 nie mam nic do zarzucenia. I tak kazdy z was bedzie jasnosc monitora podkrecal zeby nic nie przegapic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 12:00, lukasz19_94 napisał:

niema co zapowiedziano Diablo III po paru latach a polacy i tak narzekaja mi w diablo
bardzo podoba sie muzyka i ten klimat Gotycki

z tym narzekaniem to chyba dobrze mowia w reklamie hoopcoli :P

Tylko, że ci wszyscy Polacy (w tym ja) narzekają na to, że tego gotyckiego klimatu w III nie widać. Są za to piękne kolorki i słodziutkie seciki rodem z WoW-a. Nienawidzę klimatu WoW-a za tą jego przesadną baśniowość więc nie dziw się, że się unoszę skoro do mrocznego Diablo wprowadzają takie klimaty. Spójrz zresztą na obrazek. Widać w jakim kierunku poszli. Ten po prawej to jakaś postać z WoW-a, a po lewej "mroczny" Templar z Diablo III.

20110513135655

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W takiej bitwie przydałby się Paladyn, cholera... skopali ten system klas :<< Nie ma kim dosłownie grać.. A klimat owszem jest taki "dziwny". Nie ma tutaj takiego uczucia strachu jak to było w Diablo I. Widać jak Blizzard odbiega od normy. Tak się zastanawiam czy naprawdę warto kupić grę ? Wszystko ładnie filmiki itp, ale one nie reprezentują gry tylko mają podnieść nam ciśnienie. Max 90 zł nie więcej, to nie jest gra marzeń ani nawet nie ma tego samego klimatu co w poprzednich częściach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Armia narzekaczy. Na SC 2 też narzekaliście, że rzekomo Blizz podzielił grę na trzy.
Lubicie klimat z Diablo 2? Zostańcie przy Diablo 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest Magicka Remix, a nie Diablo III... styl graficzny to jakaś porażka. I tak to kupię, bo na lan party jak znalazł, ale i tak mi się nie podoba.
Może będzie tak jak z Borderlands. Pierwsze screeny, które pokazali po zapowiedzi gry były w zwykłym stylu graficznym i były na prawdę świetne i klimatyczne. Potem wszedł cały ten komiksowy styl. Początkowo byłem mocno na nie, ale potem okazało się, że wszystko wyszło bardzo fajnie.
Po prostu Diablo III trzeba traktować jako inną grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może Blizz robi nas wszystkich ciągle w bambuko, ukazując takie filmiki ze średnią grafiką i powiedzmy kontrowersyjną kolorystyką, a tak naprawdę w ostateczności jednak będzie mroczno :)

Zobaczymy pożyjemy, ale przed zakupem wolałbym zagrać w demko, co by przypadkiem kasy w błoto nie wyrzucić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy tu narzeka na cukierkowatość. ale wydaje mi się, że jak zagrają i zobaczą hektolitry flaków, krwi wypływające z monstrów, to zastanowią się nad tym wszystkim. Fakt faktem, że ta zbroje dla Templara (złote cuś) mogli sobie darować, bo aż mnie to zniesmacza jak widzę żywcem zerżnięty art z WoW''a. Nie chce by szli tym krokiem, ale za razem wierze, że i tak gra pochłonie moje godziny życia w równym stopniu co DII

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:01, Snake08 napisał:

To jest Magicka Remix, a nie Diablo III... styl graficzny to jakaś porażka. I tak to
kupię, bo na lan party jak znalazł, ale i tak mi się nie podoba.

Z tym, że nawet nie będzie opcji gry po LAN :P Skoro nie było w SC2 to nie będzie w D3. Postacie zapewne też będą zapisywane wyłącznie na BN a nie lokalnie, więc pierwszą rzeczą, którą zobaczymy po uruchomieniu gry będzie ekran logowania (nawet do singla).

Mi się tam podoba poszerzenie opcji dostępnych u najemników (większy wpływ na to, co będą na sobie nosić). Sam styl graficzny nawiązuje do Diablo 2, pustynne tereny wierne względem dwójki, podziemi też nie zabraknie. Narzekanie na wyrost. Zapewne wielu zmieni zdanie po premierze, gdy dłużej pograją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zablokował film na mocy praw autorskich...dość dziwne.

Co do grafiki- nikt mi nie wmówi że w dwójce w ogóle próbowała być mroczna, nie licząc ostatnich dwóch aktów podstawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 07:01, SarenkaB napisał:

Co do grafiki- nikt mi nie wmówi że w dwójce w ogóle próbowała być mroczna, nie licząc
ostatnich dwóch aktów podstawki.

Moim zdaniem była mroczna, trudno żeby każda część Diablo działa się w katakumbach/piwnicach jak jedynka, bo z nudów byśmy padli.
Moim zdaniem jedną z największych zalet D2 jest to, że każdy akt jest inny i przez to nie czujemy monotonii gry. Ciekawe też, że ten niby "najmroczniejszy" Akt IV jest imo całkowicie chybiony i nie dorównuje żadnemu z pozostałych aktów - bo jest za krótki, zawsze prawie taki sam i ma tylko 4-5 typów przeciwników na cały akt. W grach H&S jest bardzo ważne aby nie było monotonii, dlatego bardziej bym się martwił czy akty w D3 nie będą zbyt podobne do siebie niż tym, że jest zbyt kolorowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować