Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 18:04, Lossentur napisał:

Wystarczy im Crack który krąży po siec od jakiegoś czasu.

crackow jest pelno, tylko wszystkie falszywe (zreszta jak zwykle), wiec piraci jeszcze nie graja, jakby gre mogli odpalic to przykladowo na yt byloby pelno filmikow piratow z gameplaya, a nie ma nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:39, elkociak napisał:


Co to ma być?!!!! Nie wrzucać mi takich linków, bo diabli mnie biorą, że jeszcze muszę czekać dwa dni!!! Łeb urwę jak ktoś jeszcze wrzuci coś takiego!!!
No wygląda bosko i nakręca jak diabli... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

płytki zainstalowały się bez problemów, inne elementy bez zarzutu, ale....

To ale to figurka (masakra po prostu) - wszystkie, a zwłaszcza kanciaste elementy "głowy" stykające się z wypraską po prostu się wytarły, pozostawiając widoczne białe rysy na jej powierzchni (resztki przykleiły się do wypraski), a ok. gardła to malowana chyba była pędzlem a la szczotka ryżowa i dodatkowo miejsca, które sprawiają wrażenie jakby je poprawiano (różne odcienie malowania i jakby "pęknięty bąbelek powietrza" na szczycie brody).

A wystarczyło głowę zawinąć dodatkowo w folię bąbelkową :P

Napisałem na podany e-mail i cóż czekamy jak zostanie rozwiązany problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:53, Soniaczek87 napisał:

> A piraci już grają :/

Niby jak :D ? Jak podobno trzeba aktywować grę i się dociąga pliczek 50mb

A no tak że crackerzy zrobili własny pliczek, dzięki którym gra nie wymaga aktywacji, i aktualizacji.
To naprawdę takie dziwne że udało im się ją w porę scrackować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:43, macman78 napisał:

> Intro?
>***

Dnia 13.05.2011 o 18:43, macman78 napisał:


Co to ma być?!!!! Nie wrzucać mi takich linków, bo diabli mnie biorą, że jeszcze muszę
czekać dwa dni!!! Łeb urwę jak ktoś jeszcze wrzuci coś takiego!!!
No wygląda bosko i nakręca jak diabli... ehhh


@macman78
Wyedytuj tego posta i skasuj tego linka bo rzeczywiście aż się krew gotuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK bez braków, drobne uszkodzenia głowy przeboleje, błąd CRC udało mi się obejść (czyt. na 3 kompie z kolei w końcu się skopiowało na twardziel...), ale niepokoi mnie jedna rzecz - mianowicie, EK1 była bogatsza i tańsza o___O

Przynajmniej moim zdaniem...Koszulka, artbook, bestiariusz, karty, medalion, mega plakat to było coś ;) A tu gipsowy łeb. Artbook świetny, ale jakoś nie mogę się oprzeć wrażeniu, że ten z jedynki był ciekawszy. Oren lipny, ale za to kostki sporo rekompensują (ale czemu bez jakiegoś kubeczka?).

Tak czy siak, nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem, bo 2 pudła koło siebie cieszą swoim widokiem oko każdego kolekcjonera i od razu się zapomina o tych wszystkich "niedogodnościach" ;)


@edit

Jeszcze żeby ponarzekać...Czemu nie ma promocji "muzycznej"? Jak z Vaderem ostatnio <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: czy jak ktoś wysłał maila do DOK-u to trza jeszcze wysyłać na ten nowy: wiedzmin2@gram.pl ? Jestem ciekaw jak to rozwiążą i zgadzam się iż figurka w "realu" odbiega od tego na zdjęciach wiec ciekawi mnie jak sie z tego wytłumaczą.
Za odp. z góry dzięki
A tak miłego weekendu i do 00:01 16 maja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że zostało wysłanych prawie 10.000 sztuk. Z tego, na razie to trudno ocenić, ale niech będzie 100 osób z problemami - to jest raptem 1% wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuję was pocieszyć...
Spójrzcie na to tak jakby Geralt otrzymał po prostu kolejne blizny XD tylko tym razem nie od potworów a od niezabezpieczonego pudełka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy czyjaś głowa ma różowe odbarwienia? Zastanawiam się czy ją jednak na widoku publicznym nie pokazywać.. Piękny ten polski materiał wzorowany na "marmur".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:22, Laid_back napisał:

Pamiętaj, że zostało wysłanych prawie 10.000 sztuk. Z tego, na razie to trudno ocenić,
ale niech będzie 100 osób z problemami - to jest raptem 1% wszystkich.

Czy moge prosić o odniesienie się co do niezgodności wyglądu samej głowy z tym co przedstawia chociażby ten news? Zdjęcie głowy zamieściłem nieco wcześniej w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(!)

Nie wiem, jak można wciskać ludziom taki badziew.. Nie wiem. Wstydziłbym się trzymać takie coś w pokoju u siebie. Jak ja się cieszę, że przejrzałem na oczy (głównie przez właśnie kiczowatą zawartość EK W2 i tę głowę) i anulowałem swoje zamówienie na EK... Jupi! A Tobie współczuje straconej kwoty w wysokości ponad 100 zł za tak spartaczone gadżety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:22, Laid_back napisał:

Pamiętaj, że zostało wysłanych prawie 10.000 sztuk. Z tego, na razie to trudno ocenić, ale niech będzie 100 osób z problemami - to jest raptem 1% wszystkich.


Generalnie masz rację. Szkoda tylko, że problemy pojawiły się nie tylko jeśli chodzi o samą zawartość gadżetów w EK, ale również jeśli chodzi uruchomienie i zainstalowanie gry z płyt. Wiem, że pojawiły się rady co robić, jak robić, ewentualnie jak zwrócić. Ale niesmak pozostaje. Nie po to się kupuje grę za dużo pieniędzy żeby potem kombinować nawet z płytami.
Pewnie, że może to dotyczyć chociażby 1% wszystkich egzemplarzy. Ale niepokój wzbudza. Tym bardziej, że miała to być starannie przygotowana akcja i wydarzenie na wielką skalę. Tymczasem każdy kto teraz otwiera swoją EK drży na myśl o tym co znajdzie, albo nawet nie znajdzie w środku. Czarny PR jest łatwiejszy i działa szybciej, bo gra na emocjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie EK i jej przesyłka rewelacyjna. W pudełku wszystko na swoim miejscu, mocno upakowane i pościskane, bez przemieszczeń. Szkoda, że nie zapakowano głowy w jakiś woreczek, bo na wyściółce zrobiły się białe brzegi, a sama figurka ma parę drobnych obtarć, ale są one na tyle małe, że nie rzucają się zbytnio w oczy. Poza tym wszsytko ok, szkoda tylko, że trzeba do poniedziałku czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:28, Wrukos napisał:

(!)

Nie wiem, jak można wciskać ludziom taki badziew.. Nie wiem. Wstydziłbym się trzymać
takie coś w pokoju u siebie. Jak ja się cieszę, że przejrzałem na oczy (głównie przez
właśnie kiczowatą zawartość EK W2 i tę głowę) i anulowałem swoje zamówienie na EK...
Jupi! A Tobie współczuje straconej kwoty w wysokości ponad 100 zł za tak spartaczone
gadżety.


Figurka sama w sobie nie jest zła :) Problem mam jednak z tym, że wygląda nieco inaczej od tego co obiecywano. Gdyby pojawiła się informacja o tym, że głowa Gerala jest zrobiona z gipsu, tudzież jego imitacji i jest dość krucha - bo jest, co widać gołym okiem - oraz gdyby dołączono prawdziwe zdjęcie zamiast... tego co widzimy w tym newsie - nie miałbym rzadnych "ale".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:29, HumanGhost napisał:

Generalnie masz rację. Szkoda tylko, że problemy pojawiły się nie tylko jeśli chodzi
o samą zawartość gadżetów w EK, ale również jeśli chodzi uruchomienie i zainstalowanie
gry z płyt. Wiem, że pojawiły się rady co robić, jak robić, ewentualnie jak zwrócić.
Ale niesmak pozostaje. Nie po to się kupuje grę za dużo pieniędzy żeby potem kombinować
nawet z płytami.


Co do płyt, to warto zauważyć, że nie każdy odtwarzacz na komputerze nie jest zgodny z DVD9 ( a jest to napisane w wymaganiach sprzętowych ) i to przez to, moim zdaniem, jest większość problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:27, Skwark napisał:

Czy moge prosić o odniesienie się co do niezgodności wyglądu samej głowy z tym co przedstawia
chociażby ten news? Zdjęcie głowy zamieściłem nieco wcześniej w tym temacie.


Nie widziałem na żywo, a tak trudno porównać - generalnie wzorzec zawsze się różni. Moja EK jeszcze jest zafoliowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Płyty będą takie same w edycji premium czy innych edycjach specjalnych- to nie jest więc problem EK jako takiej. Generalnie prośba do wszystkich o dostosowanie się do zaleceń pomocy technicznej CD Projekt - wiele z tych problemów CRC można samemu wyeliminować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować