Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Patrzyłam wszędzie nawet wyciągnęłam tą czarną tłoczoną część (którą masz uszkodzoną), zaglądałam za pudełko i pod nie, im bardziej zaglądam tym bardziej nie ma....a jak przyjrzałam się dokładnie zdjęciu zawartości, to odkryłam ze brak również instrukcji, jest tylko poradnik.Meszek na głowie w obliczu tych braków wydaje się być mało istotny:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:53, Isildur napisał:

Osoby, które nie otrzymały swojej przesyłki, a która była przewidziana na dzień dzisiejszy
proszę sprawdzić w szczegółach zamówienia czy gra została wysłana jeśli tak to wina leży
po stronie kuriera. Możliwe, że kurier nikogo nie zastał w domu i przyjedzie w poniedziałek.
Natomiast jeśli w szczegółach zamówienia widnieje opis, że "przygotowanie ..." to pisać
do działu obsługi klienta.


A co ma zrobić osoba, której EK przywałaszczył sobie ktoś inny? Uprzedzam, że to nie żart! Ktoś z numerem losowym odebrał moją z numerem unikalnym. Na pewno nie dam się ugłaskać w takiej sytuacji. Już nie wspominam, że urodzinowy prezent jak znalazł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrzyłam wszędzie nawet wyciągnęłam tą czarną tłoczoną część (którą masz uszkodzoną),
> zaglądałam za pudełko i pod nie, im bardziej zaglądam tym bardziej nie ma....a jak przyjrzałam
> się dokładnie zdjęciu zawartości, to odkryłam ze brak również instrukcji, jest tylko
> poradnik.Meszek na głowie w obliczu tych braków wydaje się być mało istotny:/


Nie wiem, ja to wszystko miałem w DVD boxie z grą i z materiałami dodatkowymi. Trudno pomóc - jak nie znajdziesz, reklamuj do panów z CDP, w newsie podano adres, aczkolwiek odpowiedzi spodziewałbym się w poniedziałek ;).

Pytanie - co z tym pęknięciem w mojej EK Wiedzmina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 23:31, Spinner13 napisał:

A co ma zrobić osoba, której EK przywałaszczył sobie ktoś inny? Uprzedzam, że to nie
żart! Ktoś z numerem losowym odebrał moją z numerem unikalnym. Na pewno nie dam się ugłaskać
w takiej sytuacji. Już nie wspominam, że urodzinowy prezent jak znalazł...


Nie mam pojęcia co w takiej sytuacji najlepiej skontaktujcie się z działem obsługi klienta: dok@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 23:28, Bruksa666 napisał:

Patrzyłam wszędzie nawet wyciągnęłam tą czarną tłoczoną część (którą masz uszkodzoną),
zaglądałam za pudełko i pod nie, im bardziej zaglądam tym bardziej nie ma....a jak przyjrzałam
się dokładnie zdjęciu zawartości, to odkryłam ze brak również instrukcji, jest tylko
poradnik.Meszek na głowie w obliczu tych braków wydaje się być mało istotny:/


Luzik. Tez o to zawału mało nie dostałem. Pamflet powinien być w pudełku bądź z grą bądź z płytkami dodatkowymi.
:) Zarknij dobrze przy książeczkach i mapce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:58, Bruksa666 napisał:

Witam wszystkich! Melduje, że odebrałam dziś paczkę osobiście w Krakowie w GK.Pudełko
było w stanie idealnym,zafoliowane i nic w środku "nie latało". Wczorajsza lektura postów
dotyczących uszkodzeń głowy spędzała mi sen z powiek, moje popiersie ma mikro odprysk
na nosie i jest pokryte czarnym meszkiem, no trudno, niestety spotkało mnie coś gorszego,
otóż brakuje pamfletu Jaskra, przeklętej monety, mapy świata i dwóch figurek papierowych!!!!
No po prostu dramat, jestem wściekła!!!


ps. figurki i mapka tez sa w pudełkach z grą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już napisałam... Ale powiem szczerze, że czegoś takiego w życiu bym się nie spodziewała. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do realizacji mojego zamówienia, gra była zafoliowana i wiadomo, że to nie wina sklepu tylko producentów, poza tym doceniam fakt że od razu pojawił się stosowny adres pod który można słać zażalenia.
Spinner13- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) wyobraź sobie, że mój chłopak też ma dzisiaj urodziny i EK postanowiłam kupić właśnie dla niego (drżałam czy dojdzie na 13-go), prezent super, no ale wyszło jak wyszło, mam tylko nadzieje, że wszystko dobrze się skończy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 17:38, moonman napisał:

nie wiem czy jest sens reklamować - zadrapania są drobne, chociaż jedno mocno widoczne
- poza tym ta głowa to niezły badziew - postawiłem na półce to żona kazała schować -
jak sobie przypomne jak to redzi wychwalali w filmikach to śmiać mi się chce :)


O moją głowę Geralta oparłem zdjęcie dziewczyny. Też nie była zachwycona. Powiedziała żebym nie mieszał jej z taka tandetą. No trudno się dziwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 23:41, Bruksa666 napisał:

Już napisałam... Ale powiem szczerze, że czegoś takiego w życiu bym się nie spodziewała.
Nie mam żadnych zastrzeżeń co do realizacji mojego zamówienia, gra była zafoliowana i
wiadomo, że to nie wina sklepu tylko producentów, poza tym doceniam fakt że od razu pojawił
się stosowny adres pod który można słać zażalenia.
Spinner13- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) wyobraź sobie, że mój chłopak też
ma dzisiaj urodziny i EK postanowiłam kupić właśnie dla niego (drżałam czy dojdzie na
13-go), prezent super, no ale wyszło jak wyszło, mam tylko nadzieje, że wszystko dobrze
się skończy...


Sorki, ale chodzi mi, że to znajduje się w samych pudełkach z płytkami z grą, a nie tylko w pudełkuz EK. Zerknij dobrze do pudełek z samej gry. Ja tez myślałem, ze tego nie ma, ale dobrze, że się gnąłem po płytki i w tych pudełkach to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macman78 - no na to nie wpadłam!!!Dobrze oficjalnie przyznaje że widocznie jestem TĘPA!!!!A mój facet nie chciał odfoliowywać i instalować przed 16. Ludzie wszystko jest, mea culpa, wylałam morze łez, ale już jestem najszczęśliwsza!!!!!Lece pisać odwołanie reklamacji:) Większe to się na zdjęciu wydawało,ale dobra nie będę się mętnie tłumaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 23:56, Bruksa666 napisał:

Macman78- Wielkie dzięki chłopie:) i nie denerwuj się szybko zleci:)


Dzięki :), ale jutro to jajko zniosę. Właśnie słucham muzy z gry. Bardzo dobra i klimatyczna. Zobaczymy jak będzie z grą współgrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 23:41, Bruksa666 napisał:

Spinner13- wszystkiego najlepszego z okazji urodzin:) wyobraź sobie, że mój chłopak też
ma dzisiaj urodziny i EK postanowiłam kupić właśnie dla niego (drżałam czy dojdzie na
13-go), prezent super, no ale wyszło jak wyszło, mam tylko nadzieje, że wszystko dobrze
się skończy...


Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że W2 nie zamawiałem :) a tak w ogóle, to jeżeli na głowie byłaby malutka ryska, byłaby w gorzej zrobiona niż ta prezentowana, płyta miałaby błąd CRC lub dopiero EK doszłoby w poniedziałek, to od razu bym paczkę odesłał. Po co wydawać 250zł na coś zeszpeconego, niedziałającego czy też na coś co nie doszło w ustalonym terminie.

Co do terminów, to skoro wielki szanowny i cudowny sklep gram nie jest pewien, czy ich kurier, z którym mają podpisaną umowę, że dowiezie paczkę na czas, to wysłać EK 2 dni wcześniej, albo osobiście jeździć. Tłumaczenie "to wina kuriera, że nie macie paczki" jest po prostu żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 00:01, kimr napisał:

Co do terminów, to skoro wielki szanowny i cudowny sklep gram nie jest pewien, czy ich
kurier, z którym mają podpisaną umowę, że dowiezie paczkę na czas, to wysłać EK 2 dni
wcześniej, albo osobiście jeździć. Tłumaczenie "to wina kuriera, że nie macie paczki"
jest po prostu żałosne.


Nie chce nikogo bronić, ale chyba dramatyzujesz. Co mają firmie kurierskiej zrobić? Pobić ich? Ja paczke odebrałem wczoraj tj. piatek, ponieważ zamówiłem odbiór z punktu, a tam inaczej jest dowożone niż kurierem do domu. Więc zeszło jeden dzień dłużej. Jakby doszło w poniedziałek to miałbym do siebie pretensje, że nie wziłąem kuriera. Co do wad pewnych elementów to ja miałem delikatne obtarcia głowy Geralta, ale bez przesady. Zresztą CD Projekt zapowiedział wymiany uszkodzonych elementów więc o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam lekko naruszoną w trzech miejsach. Na szczęście Artbook jest w stanie idealnym. Chyba nic nie będę zgłaszał. Tym bardziej, że w poniedziałek o 0:01 przestaje żyć i zaczynam grać w Wiedźmina 2 :)

Pozdrawiam wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej dużo wymagam, a nie dramatyzuje.

"Osoby, które nie otrzymały swojej przesyłki, a która była przewidziana na dzień dzisiejszy proszę sprawdzić w szczegółach zamówienia czy gra została wysłana jeśli tak to wina leży po stronie kuriera. "

Co z tego, że na www będzie info, że paczka została wysłana? Kiedy została wysłana? Dali odpowiednio czasu kurierowi na dostarczenie paczek? Co to znaczy wysłana? Dostarczona do kuriera czy po prostu spakowana i czeka w magazynie za kurierem.

Nie po to gram ma umowy z kurierami, nie po to płacę za przesyłkę kurierem, żeby dostać paczkę w dniu premiery. Sorry, ale dostając paczkę w dniu premiery łamią oni umowę .

Ale co kto lubi. Jak mnie sklep nie szanuje to po co mam wydawać u niego kasę. Pójdę do Empiku i dostanę też grę i badziewna głowa nikogo straszyć nie będzie :)

Chciałbym, aby GRAM udostępniło wykres (nawet bez wartości, po co oszukiwać:) ) jak wyglądały zamówienia na EK i ich rezygnację od początku przyjmowania zamówień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować