Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2011 o 23:10, BigLebowski napisał:

Spinner13, ja po zobaczeniu szmatławej jakości popiersia nie zamierzam odbierać zamówionej
EK. A ma nr 417... Pogadaj z pracownikami sklepu gram.pl, a może jak dostaną zwrot na
magazyn to mogliby Ci ją wysłać.



To jest nadal aktualne?? Byłbym bardzo wdzieczny, ponieważ pracownik gram.pl zgodził się na takie rozwiązanie. Możesz mi odpisać w tej sprawie na priv, gg: 5728686, albo tel. 602195893. Czekam na odp i dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 17:27, BigLebowski napisał:

Tak, tak aktualne :-). Miłej zabawy.


Udało mi się zdobyć kontakt do pracownika gram.pl i poprosić o przechwycenie EK z Twoim numerkiem :). Tak więc wielkie dzięki. Dobrze wiedzieć, ze w tym całym burdelu można spotkać kogoś uprzejmego. Będę Ci wdzięczny. Pozdrawiam

Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam!
może ktoś konkretnie napisać nt. rejestracji gry z poziomu launchera
niby trzeba zakładać nowe konto - ono musi być założone z danymi identycznymi z poprzedniego konta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.05.2011 o 00:58, Nalfein napisał:

Wyjaśniło się coś w końcu w związku z popiersiami? Dostał kto odp. na maila?

Ja dostałem. Trzeba przesłać zdjęcia jak wygląda popiersie na wcześniej podany adres e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wiedziałem że mogą być problemy z stanem technicznym produkty dlatego z niepokojem czekałem na swoją EK.

Na szczęście popiersie jest w stanie idealnym (choć jak słusznie zostało zauważone, jakością sporo odbiega od tej prezentowanej na reklamach) artbook i reszta elementów jest również w dobrym stanie, za wyjątkiem DVD Boxa od muzyki i materiałów dodatkowych oraz wyściółki pudełka, problemy rozwiązałem sam domowymi sposobami:

1. DVD Box był dość mocno porysowany, tak więc wymieniłem go na nowy DVD Box który kupiłem specjalnie na tą okazje w supermarkecie :)
2. W miejscy przeznaczonym na spoczynek popiersia a dokładnie w jego lewym dolnym rogu zauważyłem malutkie pęknięcie wyściółki, które naprawiłem poprzez wyjęcie wyściółki, odwrócenie jej na lewą stronę i przyklejenie czarnej latki na miejscu pęknięcia (czarna izolacja) efekt jest bardzo dobry, po minimalnym defekacje nie ma już śladu a przy okazji wzmocniłem konstrukcje pudełka ^^
Po dokładniejszych oględzinach zauważyłem drobne ryski na papierowym etui dla DVD boxów (pudełko od edycji Premium) zamaskowałem je używając cienkopisu z czarnym atramentem (pozostałość po maturze) :)

Wielu z Was piszę o białych śladach pozostawionych przez Geralta na wyściółce (xD) ten problem również rozwiązałem wystarczyła czysta szmatka ,woda i odrobina cierpliwości, oczywiście pozostały minimalne ślady jednak ok 90% białych śladów usunąłem :)

Na koniec chciałem zaznaczyć ze nie jestem osobą chorą psychicznie, co mogą sugerować powyższe akapity :>
Po prosu jestem fanem który wydał sporo kasy na kolekcje na którą czekał od listopada...

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam tak samo, niestety moich uszkodzeń nie naprawię... pogiętych i powgniatanych pudełek (obu) nie da się zamalować :/. Inna sprawa jakiś pomysł jak coś takiego mogło się stać w zamkniętej kolekcjonerce?

20110523005630

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować