Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Ja tam przez kilka rysek i otarc nie będę robił problemów, bo jak gra nie spełni moich oczekiwań to ją rozwale ;P Właśnie instaluje i jak mi wywali błąd crc to mnie chyba trafi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:38, Thermalcake napisał:

Mam nadzieję, że jak się wysłało taki mail do DOK-u Gram.pl to nie trzeba robić jeszcze
raz tego samego na wiedzmin2@gram.pl.


nie trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja swoją EK otrzymałem dziś, wszystko na miejscu i całe.

BTW Coś się dzieje z www.thewitcher.com
Najpierw pojawiał się błąd 404, potem był napis "It works!", chociaż nie działało ;-)
Aktualnie domena przenosi nas na stronę www.pl.com
Ciekawe ;-)

P.S. Rozumiem, że te 2 dodatkowe kody z EK dostanę (pobiorę z szczegółów zamówienia), gdy dotrą do Was $$$ ze sklepu Sferis, w którym miałem odbiór osobisty, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że gram.pl bardzo dba o swoich klientów, a tym samym fanów przygód Geralta z Rivii. U mnie akurat wszystko jest w porządku. Głowa Geralta jest cała i wszystkie elementy EK są na swoim miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem, co prawda kilka otarć nie jest czymś szczególnie mnie rażącym lecz oszustwo już tak. Głowa jest gipsowym odlewem nie zaś cyfrowo wydrukowaną "rzeźbą". Jest innej faktury niż ta prezentowana na zdjęciu powyżej, pamiętam artykuł w którym pisaliście jak to szukano odpowiedniego wzoru(wybraliście bodaj stylizację na marmur, co doskonale widać na powyższym zdjęciu). Głowa z Ek jest natomiast MALOWANA na przypuśćmy piaskowy kolor co więcej jest również szalenie mniej szczegółowa od prezentowanej na zdjęciu(brak kamieniarskich "centek" brak tak ostrych krawędzi, napis jest ledwo czytelny)... Słowem czuję się oszukany, co wyraziłem w mailu, ciekaw jestem co z tym zrobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 16:53, Rocket02 napisał:

czuję się oszukany, co wyraziłem w mailu, ciekaw jestem co z tym zrobią.

Mógłbyś zrobić zdjęcie tej "rzeźby" i wrzucić na forum ? Ot z ciekawości chciałbym porównać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tutaj muszę Was, Ekipo Gram.pl, pochwalić. Był bajzel, i zachowaliście się teraz bardzo fair - napisaliście, co i jak, nie kryjąc problemu. No, może troszke naginając, bo uszkodzenia są raczej spowodowane kiepskim zabezpieczeniem figurki przez CDP, a nie przez "wypadki losowe", ale co tam. Faktem jest, że przyjęliście sprawę na pierś, i to się chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ta głowa także wygląda jakby to był gipsowy odlew a nie imitacja marmuru. Nie wiem też jak kurierzy traktowali te przesyłki, ale u mnie nie dość, że ta głowa jest poobcierana to jeszcze uszkodziła mi artbook. Nie wiem, oni rzucali tymi kolekcjonerkami? Jak dla mnie żenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2011 o 17:01, Tenebrael napisał:

bo uszkodzenia są raczej spowodowane kiepskim zabezpieczeniem figurki przez CDP, a nie
przez "wypadki losowe", ale co tam.


nie tylko CDP, ale i sam gram - nie od dziś wiadomo że ich najmniejsze kartony są po prostu za duże na pudełka z grami, a oni zamiast coś z tym zrobić (np wypchać przestrzeń papierowym ścierem) wkładają to całe wiedźmińskie pudło do środka i niech się dzieje wola nieba. Przy samym tylko odbiorze pudło ze dwa razy przeleciało mi z jednej strony kartonu na drugą.

a sama głowa to faktycznie tylko gips. Ładna, duża, ale daleko jej do tej ze zdjęć i faktycznie się ściera w pudełku, zostają białe ślady na ''marmurze''. efekt jak w killer''ów 2''óch - "to czyste złoto? rano było, tylko te gołębie srają"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam

Dzis kurier z UPS przyniósł mi EK Wiedźmina 2 i byłoby wszystko okej, gdyby nie fakt że te gipsowe popiersie jest poobcierane oraz występują odpryski tego gipsu. Ponadto nie wiem czy to wina transportu czy pakowania ale te wewnętrzne pudełko w którym znajdują się wszystkie elementy tej edycji jest u mnie rozerwane właśnie po lewej stronie gdzie leżała głowa Grealta. Płaci się 230 zł plus wysyłka i takie coś dają. Powinni przyłożyć się do poprawienia jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi CDP, chyba macie coś z głową, jeśli myślicie, że będę się podczas instalacji bawił w tryb botowania. Za 5 razem udało się instalację kontynuować, jednak jeśli w przyszłości ten problem mi wyskoczy, będzie mogli sobie rozmawiać z serwisem konsumenta. Nie róbcie sobie jaj z nas, bo my też zaczniemy.
I taka z tego imitacja marmuru jak z koziej rzyci orkiestra symfoniczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, czemu faktyczna głowa z kolekcjonerki nie przypomina fakturą tej zaprezentowanej na zdjęciu? Duży minus za "lecenie w kulki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bluzgac nie bede bo u mnie wszystko w porzadeczku. Glowa faktycznie w rzeczywistosci wyglada gorzej niz na zdjeciu ale postawiona na polce z ksiazkami prezntuje sie bardzo elegancko. Czekam do poniedzialku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie są raptem dwa niewielkie otarcia, które zasadniczo dodają figurce uroku. Jednak rzeczywiście, figurka wygląda raczej na zrobioną z piaskowca niż z marmuru. Poza tym, wszystko jest bardziej rozmyte niż na prezentowanych przez CDP zdjęciach, chociaż to może kwestia oświetlenia i obróbki zdjęcia przez grafików. Z instalacją na Win7 Home Premium nie miałem problemów. Monety są wyjątkowo udane, podobnie jak kości (Q-Workshop... czy trzeba więcej wyjaśniać?). Artbook wygląda imponująco. Szkoda, że "Polacy" znów się skompromitowali na zachodzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

właśnie rozpakowałem swoją EK, więc:
Głowa - ma z 3 drobne uszkodzenia
poradnik - w miejscu gdzie stykał się z głową jest porysowany ale nieznacznie
płytki instalują się na razie bez problemu (aktualnie już druga w napędzie)
oren latał luzem po pudełku - po otwarciu znajdował się pod głową
wszystko było brudne od wypraski

nie wiem czy jest sens reklamować - zadrapania są drobne, chociaż jedno mocno widoczne - poza tym ta głowa to niezły badziew - postawiłem na półce to żona kazała schować - jak sobie przypomne jak to redzi wychwalali w filmikach to śmiać mi się chce :)

ps. Pani w punkcie gracza dała mi pierwszą z brzegu EK :) a ja mam numer z pierwszej trzysetki :) musiałem się upominać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować