Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dostaliście uszkodzoną Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 2? CDP radzi

249 postów w tym temacie

Dnia 13.05.2011 o 19:33, Laid_back napisał:

Nie widziałem na żywo, a tak trudno porównać

Fakt. Trudno porownywac tego ''bobka'' pokazanego na zdjeciu z ta podrasowana grafika z newsa. Naprawde nie trzeba wiele by zobaczyc roznice...


Coz... caly czas nie bylem pewny czy zakupic Wiesmaka 2 (w ktorejkolwiek edycji). Widac jednak, ze instykt mnie nie mylil, bo po raz kolejny EK jest jaka jest (co bylo z Bialymi Krukami - a sorry - JEDNYM bialym krukiem czy EK Wiesmaka 1).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 18:49, Darkstar181 napisał:

To naprawdę takie dziwne że udało im się ją w porę scrackować ?


Nie ma żadnego, działającego cracka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po odebraniu jednego egzemplarza gry (46) okazało się, że:

- głowa Gerelta figurka jest ukruszona i utarta w miejscach gdzie styka sie ze spodem pudełka
- na okładce odciśniete jest wgłębienie od figurki

Nie są to może rzeczy, które przeszkadzają w graniu, ale mam niesmak jest duży, zwłaszcza, że na półce leży edycja kolekcjonerska Wiedźmina 1, a brelok do kluczy do dziś się świetnie sprawuje.

Gdyby głowę Geralta choć owinąć w bąble, to nie była by uszkodzona, ani artbook odciśnięty.
Czy mam kupić kolejny egzemplarz EK aby mieć pelnowartościowy towar ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,
Przepraszam za mały offtop.
Czy po zainstalowaniu gry
i wprowadzeniu klucza secuROM
w oknie "Wprowadź klucz aktywacji"
też się Wam nic nie dzieje i zamyka to okno?
Pytam ponieważ mógł się zdarzyć problem z numerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głowa mojego Geralta również jest trochę obdrapana. Jednak nie mam zamiaru tego reklamować. Zarysowania są raczej drobne. W pudełku było wszystko co potrzebne. Gra zainstalowała się bez problemu. Pozostaje tylko czekać do poniedziałku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do dnia 16 maja do godziny 00:01 nie mozna zarejestrowac, uruchomic, pobrac pilku aktywacji. Ile miliardow razy trzeba powtarzac w kolko to samo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 19:55, Ekonochrist napisał:

Witam,
Przepraszam za mały offtop.
Czy po zainstalowaniu gry
i wprowadzeniu klucza secuROM
w oknie "Wprowadź klucz aktywacji"
też się Wam nic nie dzieje i zamyka to okno?
Pytam ponieważ mógł się zdarzyć problem z numerem.


To samo, opcja będzie działać w poniedziałek (EK) lub wtorek (Premium) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja EK również doszła dziś i popiersie też jest uszkodzone. Są to jednak tylko lekkie obtarcia i nie wiem, czy reklamować. Nie tylko dlatego, że nie jestem pewien czy w ogóle takie coś się kwalifikuje [choć mnie razi], ale też dlatego, że wg CDPu były one ręcznie malowane, a że czasem sprawa została spartolona [ktoś pisał o różowych odbarwieniach] nie chcę dostać głowy w stanie jeszcze gorszym, niż mam...

Poza tym jednak wszystko w stanie idealnym, więc psioczył nie będę. Współczuję za to tym, których głowa wygląda np. tak:

http://i122.photobucket.com/albums/o258/Kodaemon/glowa.jpg

Z drugiej strony to może być wina UPSu. Odnoszę wrażenie, że jest to obecnie jedna z najgorszych firm kurierskich i dlatego jakimś dziwnym trafem wszyscy z niej rezygnują. Sam jeśli do tej pory dostawałem coś uszkodzonego [mniej lub bardziej, chodzi też o sam karton po którym widać, jak przesyłka była traktowana] to własnie od UPSu. Chociaż to może wina kurierów z moim rejonie, więc wolę nie osądzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge UPS tylko chwalić... A czy reklamować/ Oczywiście - troche konsumenckiej godnosci. I moze pluje dzis jadem choc nic mi do tego, ale tyle sie naczytalem i naogladałem o W2, tyle och-ów i ach-ów nasłuchałem, zęw pale mi sie taki cyrk nie mieści, w dodatk jak pomysle, ze gdybym wydal 200zł i dostal to samo...

A sprawe CRC, mam nadzieje, rozwiążecie jakimś oficjlanym komunikatem, bo moze innych zadowala kombinowanie przy zakupie za 100zł, ale mnie - nie. Za 20 w extra Klasyce, to bym mógł sie bawic w takie eksperymenty. No ale poki co mnie to nie dotyka i nie znam przeciez komputerow wszystkich poszkodowanych... niemniej poczytam sobie we wtorek opinie, zanim sie wybiore do sklepu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy jak przyjdzie moja edycja premium z poradnikiem... mam nadzieje że obejdzie się bez zbędnych ceregieli i uszkodzeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 20:50, JayL napisał:

Z drugiej strony to może być wina UPSu.

To nie ups tylko wina zapakowania. Ktoś nie sprawdził, że ta czarna wyściółka działa jak papier ścierny. To chyba pierwsza EK CDP "z głową" więc nie mają doświadczenia. Szkoda, że nie sprawdzili jak takie rzeczy konkurencja pakuje. Dziwnym trafem zawsze wyściółki są płaskie (zwykle plastik, czasami gąbka), a nie chropowate.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko gra. Jedyna uwaga dotyczy papierowych figurek do składania. Mogliście sobie je darować, bo są raczej marnej jakości, a przy składaniu też nie obędzie się bez kleju, gdyż wszystko rozjeżdża się w palcach. Mogliście dać jakieś plakaty zamiast tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tekturkowe postacie i naklejki to generalnie porażka :P ... coś takiego można do chipsów dodać dzieciakom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, iż jest gro osób które ową głowę dostały uszkodzoną, z tego co widać na forum, każdy z graczy który otrzymał przesyłkę z EK ma coś na "głowie" nie tak.

Sam dzisiaj po otworzeniu stwierdziłem otarcia i lekkie stłuczenia, ba znalazło się także i parę przebarwień, po głębszym namyśle postanowiłem zwrócić się z tym problemem do gram, nie po to płaci się za EK tyle pieniędzy by otrzymywać coś uszkodzonego, w mniejszym lub większym stopniu jednak uszkodzenie jest, w moim przypadku lekko pod lewym okiem do tego z tyłu głowy odpryski farby oraz na włosach.

Proponuję wszystkim którzy mają w jakiś sposób głowę uszkodzoną, zgłosić ten problem, będzie przynamniej wiadomo jaka partia z całego nakładu głów była uszkodzona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 21:57, Piernikowaty napisał:

> A jak macie poobijane popiersia to szpachla i do roboty :D.

Genialny tekst! xDD. Rozbroił mnie totalne. :D


w sumie mogli od razu dodac w kolektorce zestaw ala adam slodowy - szpachla, farba i byloby po klopocie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:02, otto-b napisał:

w sumie mogli od razu dodac w kolektorce zestaw ala adam slodowy - szpachla, farba i
byloby po klopocie ;)

Po co? Jak mają siostrę to problem rozwiązany. Ona bez problemu ukryje wszystkie błędy swoim szkolnym zestawem wyjściowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować