Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Artykuł: Dungeon Siege III - pierwsze wrażenia

20 postów w tym temacie

gram.pl

Ile jest Dungeon Siege w Dungeon Siege III? Całkiem sporo. To dobra wiadomość dla graczy, którzy myśleli, że Obsidian będzie żerował na popularnej marce i stworzy hack’n’slasha, mającego niewiele wspólnego z poprzedniczkami.

Przeczytaj cały tekst "Artykuł: Dungeon Siege III - pierwsze wrażenia" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mmmmmmmm jedynka byla genialna, dwojka slaba.
Jak trojka ma isc w slady jedynki to jest na co czekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że w rożnych produkcjach wykorzystuje się pomysł na dialogi zaczerpnięty z Mass Effecta.

A samą grą pewnie się zainteresuję, lecz niekoniecznie zaraz po premierze. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się tam dwójka podobała... na czele z tym "ukrytym questem".

W jedynkę grałem trochę i też mi się spodobała, tak więc na trójkę czekam i mam nadzieję że też będzie spełniała moje wymagania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Harpen, a jak ta beta wypadła pod względem technicznym? To w końcu pierwsza gra OE, która korzysta z ich autorskiego silnika, budowanego od podstaw, a nie obcego, na którego poznanie mieli ok. roku ;). Wiem, że to beta, itd., ale jak Onyx się prezentuje w bezpośrednim starciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwi mnie, że w każdej zapowiedzi kolejnego hns przed D3 jest napisane, iż to niezła przystawka przed daniem głównym, ale strasznie mnie to drażni. Osobiście na D3 nie czekam, bo to co zaprezentowano do tej pory nie ma tego czegoś, co w Diablo uwagę przykuwało, przede wszystkim klimatu. Trudno, ja w DS3 chętnie pogram i bynajmniej nie w oczekiwaniu na D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 22:12, Harpen napisał:

Dermi ->> Co konkretnie chciałbyś wiedzieć?


Hmm, o bugi jako takie nie pytam, bo to w końcu beta - chyba, że możesz napisać coś w stylu "jak na betę zauważyłem bardzo mało błędów" ;) Ale jak np. było ze stabilnością, wydajnością - czy miałeś jakieś znaczne spadki animacji, jak wyglądała płynność przejść między animacjami, coś w tym stylu (a jeśli mógłbyś napisać coś o wydajności, to miło by było wiedzieć, na jakim sprzęcie testowałeś ;)). Ciężko mi to określić właśnie konkretnie, po prostu jakie miałeś wrażenia od strony technicznej. O jednej ze zmor Obsidianu, czyli kamerze, wspomniałeś ;) Chyba najbardziej ciekawi mnie, czy po tej becie można ostrożnie wnioskować na temat faktycznych umiejętności programistów OE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Kampanię można przejść więc nie tylko samemu, ale i wspólnie z trzema innymi graczami (przez internet lub lokalnie)."

i dalej:

"Są w grze takie momenty, gdzie działanie w pojedynkę, nawet na niskim poziomie trudności, na niewiele się zdaje - potrzeba co najmniej dwóch lub najlepiej czterech herosów, by sprostać sztucznej inteligencji."

To jak to w koncu jest z tym single-playerem- gre daje sie przejsc samemu, czy jednak wymagani sa tez inni gracze/bohaterowie? Czy mozna grac z botami jako innymi postaciami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej intryguje kwestia co-op na PC. Wg tego co tu przeczytałem dostępne są tylko LAN i internet a wydaje mi się, że podczas pokazów wersji konsolowej była opcja gry na jednej maszynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dermi - >> jak na betę zauważyłem bardzo mało błędów, serio. O kamerze już wspomniałem. Dostarczony mi build kilka razy się spowodował zwiechę kompa, gdy próbowałem połączyć się z kolegą w co-opie przez Steama. Wydajność była jak najbardziej w porządku. Poza tym gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana. Sprawdzałem ją na dwóch configach – laptopie z m.in. Radeonem HD 2400, gdzie chodziła bardzo płynnie na low, na desktopie z HD 3870, C2D E660 i 2 GB RAM (kilkuletni sprzęt), gdzie działała na medium/high ze wskazaniem na high właśnie.

Harunia ->> Grę możesz przejść samemu, ale dużo łatwiej jest w coopie dla dwóch graczy przy jednym PC lub czterech przez Internet. W buildzie nie znalazłem opcji gry z botami, dowiem się, czy taka będzie w pełnej wersji i dam znać.

michal_w ->> pisząc lokalnie miałem na myśli przy jednym PC, zmienię to, żeby było jaśniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 10:00, Harpen napisał:

Dermi - >> jak na betę zauważyłem bardzo mało błędów, serio. O kamerze już wspomniałem.
Dostarczony mi build kilka razy się spowodował zwiechę kompa, gdy próbowałem połączyć
się z kolegą w co-opie przez Steama. Wydajność była jak najbardziej w porządku. Poza
tym gra jest bardzo dobrze zoptymalizowana. Sprawdzałem ją na dwóch configach –
laptopie z m.in. Radeonem HD 2400, gdzie chodziła bardzo płynnie na low, na desktopie
z HD 3870, C2D E660 i 2 GB RAM (kilkuletni sprzęt), gdzie działała na medium/high ze
wskazaniem na high właśnie.


Dzięki :) Zakup DS3 rozważam głównie ze względu na Onyksa, bo same h&s średnio mnie interesują. To, co napisałeś, wróży całkiem dobrze na przyszłość (i nieco gorzej dla mojego portfela ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kanthall - >> Nie.

A co do gry z botami, to jedynie w singlu, w wybranych momentach pojawiają się towarzysze, którzy pomagają nam w walce. Ale nie można grać cały czas z kompanem/kompanami. Są też trudniejsze starcia z wrogami, w których jesteśmy zdani tylko na siebie (bez pomocy towarzysza kierowanego przez SI) lub możemy przejść je z kimś w coopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli co?,grając samemu w singla nie ukończę kampanii?
wczoraj grałem w demo i pod koniec dołączył do mnie towarzysz/a raczej towarzyszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować