Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare 3: wyciekło mnóstwo informacji na temat fabuły

36 postów w tym temacie

Tą część kupię gdyż lubię historię w Modern Warfare... Ale jeżeli Soap zginie albo coś podobnego mu się stanie... to się wku...^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fabuła bardzo ciekawa. Screeny zapowiadają niezłą gierkę, ale jak się łatwo domyśleć, dużo może jeszcze ulec zmianom, choć nie sądzę by to miały być jakieś wielkie zmiany. Fabuła ciekawa, ale szkoda, że tak mało misji w rozgrywce dla pojedynczego gracza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się już to nie podoba. Nie wrócili do historii Ghosta który był według mnie najlepszą i najbardziej tajemniczą postacią tej gry, w ogóle nie wiem po co go uśmiercali w MW2. Chciałbym się coś więcej dowiedzieć o tej postaci. Widziałem kiedyś komiks, mniej więcej opowiadający dlaczego założył maskę i stał się maszynką do zabijania, ale dużo nie zostało wyjaśnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co roku, wszystkie te heroiczne zapowiedzi o wstrzymaniu się od kupna poszły się kochać przy pierwszych konkretach.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, wróci kooperacja, nawet nie wiecie, jak bardzo brakowało mi jej w Black Opsie. Zombie są fajne jak easter egg, a nie jako część pełnoprawnego trybu gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2011 o 23:41, Savineer napisał:

Zapowiada się ciekawie i mam nadzieję, że tak będzie. Taki natłok gier tej jesieni, że
nie wiem na co się zdecydować :D


Ja mam ten sam problem, więc nie jesteś sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 02:29, Hartus napisał:

Lokacje mi się podobają. Latanie po miastach bardziej mi odpowiada niż np Vietnamska
dżungla.


Zgadzam się z Tobą. Też wolę bieganie po mieście. Tylko żeby miasto w CoD to było miasto a nie parę uliczek przypominających miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 14:45, Mroczny_Joga napisał:

Moim zdaniem chujnia, i mam wydawać na to 150zł ? Po co skoro już przed premierą znam
cała fabułę.

Po pierwsze, nikt Ci nie każe wydawać na to pieniędzy.
Po drugie, nikt Ci nie kazał czytać newsa z ostrzeżeniem o zawartych w nim spojlerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:46, Mroczny_Joga napisał:

Zapomniałeś dodać po trzecie, iż seria CoD to komercyjna dz*wka ;)

To swoją drogą. Dlatego ja w tym roku stawiam na BF3, a nie na MW3 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 15:56, Hartus napisał:

> Zapomniałeś dodać po trzecie, iż seria CoD to komercyjna dz*wka ;)
To swoją drogą. Dlatego ja w tym roku stawiam na BF3, a nie na MW3 :P


Kamień z serca, dobrze że się rozumiemy :) Mam tylko nadzieje że nasz kochany BF nie podzieli losu CoDów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować