Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Majorro

WOODSTOCK

282 postów w tym temacie

A z kim jedziesz? Bo ja wraz z swoim Dziewczęciem. Może później ktoś do nas dołączy... A co do szlaków - jeżeli Przystanek będzie w przyszłym roku, to uważam, że będzie nas więcej. No, ale w tym roku będziemy pionierami. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 21:17, LordYoghurt napisał:

A z kim jedziesz? Bo ja wraz z swoim Dziewczęciem. Może później ktoś do nas dołączy... A co
do szlaków - jeżeli Przystanek będzie w przyszłym roku, to uważam, że będzie nas więcej. No,
ale w tym roku będziemy pionierami. ;-)



Ja sam, jak na stereotypowego gracza przystało :P Za to ludzi, kórych znam bedzie pewnie pełno na polu ^_^

No, może ktoś ze mną pojedzie, ale to na razie niewiadoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, Ludziska! O frekwencję bym się nie obawiał. Sami się zdziwicie, ilu graczy zawita do Kostrzyna. I ja zawitam, a jak w zeszłym roku poznałem tam kilka osób, to niespodziewanie szybko zeszliśmy na temat gier :) Niestety, moja kochana dziewczyna Ola nie za bardzo przepada za grami, w związku z czym długo nie pogadamy, ale postaram się z Wami spotkać, choćby na jedno bezalkoholowe ;) Cieszę się, że impreza została "lekko przesunięta", ponieważ 30 lipca kończę 21 lat (niech to szlag... :) a to pozwoli mi nie łączyć tych dwóch wydarzeń. Zatem do zobaczenia już wkrótce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, ale pionier jest już na PW jak mówił. I ma flagę :). Jeszcze nierozwinięta, ale to pewnie w oczekiwaniu na lepsze czasy i więcej ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe Owsiak ogłosił, że to ostatni przystanek bo kasy nie ma - ja tam myśle, że i tak za rok będzie - a co wy o tym myślicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę, że powiedział to w celu przyciągnięcia większej liczby ludzi. Ja jednak w tym roku nie pojechałem, dlatego że nie było na co. Ciekawe tylko Zielone żabki i pudelsi. Nic ciekawego, żadnego dezertera, KSU, farben lehre, dżemu... CO to za woodstock?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2007 o 22:57, Basajew napisał:

Ja myślę, że powiedział to w celu przyciągnięcia większej liczby ludzi. Ja jednak w tym roku
nie pojechałem, dlatego że nie było na co. Ciekawe tylko Zielone żabki i pudelsi. Nic ciekawego,
żadnego dezertera, KSU, farben lehre, dżemu... CO to za woodstock?

Ile można jedno i to samo? Świetnie spisał się Indios Bravos, Rootwater, ToN, Drinkersi a szczyt wszystkiego był na Coma, był też Hurt, ale dziwnie dużo elektroniki wprowadzili. Choć w sumie to "serki dietetyczne" jak zwykle zamiotły wszystkich. Problemem były obsuwy, bo chyba jeszcze nigdy tak dawno nie kończyli koncertów. Poza tym na Woodstock nie przyjeżdż się dla jakichś konkretnych kapel. Woodstock to przede wszystkim bród, smród, rynsztokowe żarło i toitoje.
A przystanek nie był ostatni. Obwy są, ale zaprezentowany przez warsztatowiczów z ASP film bardzo go poruszył. On sam bardzo chce to kontynuować, ale apeluje o jeszcze bardziej aktywny udział samych uczestników. Być może będzie trzeba zrezygnować z supergwiazd i dopuszczać na scenę więcej podziemia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 20:18, hans olo napisał:

On sam bardzo chce to kontynuować, ale apeluje o jeszcze bardziej aktywny
udział samych uczestników. Być może będzie trzeba zrezygnować z supergwiazd i dopuszczać na
scenę więcej podziemia.


Mówisz tu chyba o (on) Jurku Owsiaku - dobra tylko, że kapelki dostają kaskę tylko za drogę i grają z darmo więc w czym problem.
Mi się wydaje, że już tak dużo osób zwłaszcza z radia ma... czepia się, tego przystanku, że ma dość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 20:49, Yupy napisał:

Mówisz tu chyba o (on) Jurku Owsiaku - dobra tylko, że kapelki dostają kaskę tylko za drogę
i grają z darmo więc w czym problem.

Cała impreza to kilka milionów złotych. O ile przyjazd kilku polskich i okolicznych zespołów to sumy niewielkie, tak sprowadzenie super gwiazd to jednak spory koszt. Być moze przydałoby się więcej poważnych sponsorów. Tyskie na 10000 % sie nie wycofa nigdy w życiu, bo oni tam kokosy trzepią ostre, ale nie ma tam właściwie żadnego innego, dużego sponsora, a tych nigdy za dużo. A co cp są proponują by imprezę skomercjalizować.
Nikt nie powiedział w czym tkwi problem tak dokładnie, ale wiadomo, że chodzi o kasę, której może zabraknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.08.2007 o 20:54, hans olo napisał:

Nikt nie powiedział w czym tkwi problem tak dokładnie, ale wiadomo, że chodzi o kasę, której
może zabraknąć.


No dobra tylko że do tej pory ta kasa to było kilka - kilkanaście procent sumy, która pochodziła z orkiestry więc w czym problem jak do tej pory nigdy z tym problemu nie było. A jeśłi naprawde by był to no problem - niech
zrobiąjakieś drobne opłaty przykładowo 2 zeta za miejsce na polu namiotowym albo niech robiąosobno zbiórke na next przystanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o opłacenie zespołów - akurat te są bardzo niskie. Każdy członek zespołu (nieważne jakiego) dostaje tylko 100 lub 200 zł za przyjazd. Dokładnej kwoty nie pamiętam, gdyż zmieniała się w przeciągu lat. A na początku imprezy zespoły koncertowały absolutnie za darmo. Poza tym - Przystanek Woodstock opłacany jest z pieniędzy od sponsorów i odsetek od zebranych podczas zbiórek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pieniędzy. Koszt tegorocznego Przystanku wyniósł ok. 1,8 miliona złotych i był najdroższy ze wszystkich dotychczasowych. Głównie z tego powodu następne imprezy mają być przeznaczone głównie/tylko dla osób, które zostały wolontariuszami podczas zbiórek. A tak przy okazji - osobiście uważam, że Przystanek Woodstock w dotychczasowej formie powinien zniknąć. Tak na prawdę z polskich kapel już nie ma kto zagrać - wszystkie najważniejsze (oprócz Kultu) i te trochę mniej ważne już zagrały, a "ściąganie" zagranicznych gwiazd pokroju Die Toten Hosen czy Type o Negative na dłuższą metę nie ma najmniejszego sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 07.08.2007 o 14:33, LordYoghurt napisał:

(oprócz Kultu) i te trochę mniej ważne już zagrały, a "ściąganie" zagranicznych gwiazd pokroju


No Kult nie zagrał nigdy na Przystanku bo nie chciał tam grać. Pamiętam jak Kazik kiedyś o tym mówił - stwierdził, że nie lubi jak jakiś koleś (to o Owsiaku - choć do tego co on robi z orkiestrą Kazik ma wielki szacunek) w czasie koncertu wybiega mu na scene i przeszkadza zagadując do ludzi i śpiewając z nimi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woodstock już za 70 dni...Znowu w Kostrzynie nad Odrą...w nieco zmienionej ( ulepszonej! ) formie...odświeżam więc 9 ( nie odkopuję! Caly czas mam w ulubionych :) temat.

Zespoły, które na pewno się pojawią: _


Kreator,
Vader,
Panteón Rococó,
Lao Che,
DAAB,
Waglewski Fisz
Emade,
Świetliki,
Lipali,
Thee Flanders,
EastWestRockers,
Cinkusi,
Anuradha Pal,
Karbido,
4 Piętra Pod Undergroundem,
Good Vibe Styla

I mała informacja dla tych, dla których PW to zuoooo: wiecie jak ludzie w mieście reagują na Nas, Woodstockowiczów? S-Y-M-P-A-T-I-Ą."Zaniepokojona" grupa obywatelska Pani, której imię wypadło mi z pamięci, najwidoczniej jest przeszłością. Jak idę ulicą ze znajomymi, to matki nie zakrywają oczu dzieciom, a ojcowie córek nie chowają :D W aptekach, chociaż "obcy" jesteśmy, polecają polskie (tańsze) odpowiedniki dla zagranicznych leków ( w moim przypadku- maści przeciwbólowej. W 2007 na PW odezwała mi się stara kontuzja stopy. Gdyby nie maść, tania :) , nie wytrzymałbym. Maści mam do dzisiaj, świetna jest :). Księża nie polewają nas wodą święconą, ba, rozmawia się z nimi naprawdę fajnie...ale po co ja to mówię :)

kolega ze studiów i tak stwierdzi, że na PW to same brudasy, więc mu się nie podoba :) Oczywiście faktu, że do umywalek nie sposób się czasem dostać, tak są przez "Brudasów" oblegane, zwykle nikt w rozważaniach nie uwzględnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Acid Drinkers wygrają Plebiscyt Złotego Bączka to też na pewno będą. Z tych zespołów co podałeś to najbardziej przyciągają Kreator, Vader i Lipali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy wstęp będzie za friko? Bo coś mi się ostatnio o uszy obiło, że w związku z opisywanymi powyżej problemami z kasą, wejściówka ponoć ok. 50 zł ma kosztować :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2008 o 22:51, conradzik napisał:

A czy wstęp będzie za friko? Bo coś mi się ostatnio o uszy obiło, że w związku z opisywanymi
powyżej problemami z kasą, wejściówka ponoć ok. 50 zł ma kosztować :/


Jedno słowo: BREDNIE

Plotki i plugawe kłamstwa :) Jeśli chcesz poznać nowinki woodstockowe- zajrzyj na wosp.org.pl. To jedyne oficjalne źródło informacji o akcjach Orkiestry :) W tym PW, oczywiście.

Zapewne ktoś coś powiedział, babcia kolegi dziadka po kądzieli niedosłyszała, wnuczek napisał, reszta powtórzyła :)

Informacja dla nowych:) : WOODSTOCK JEST I BĘDZIE DARMOWY :)

A wspomniane zmiany to:
- jeszcze więcej ASP :)
- wprowadzenie sportu. Będzie bieg na 100 metrów, sztafeta też. ( info z wywiadu z Jurkiem )
- zespoły z całego świata. Tak, z całego świata :)
- "sponsorów" też jest więcej :) :

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080421/POWIAT22/7263552 26


I tutaj coś fajnego. To, o czym mówiłem:

http://www.gazetalubuska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20080305/POWIAT22/4918457 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować