Zaloguj się, aby obserwować  
Don_Majorro

WOODSTOCK

282 postów w tym temacie

Dzisiaj wlasnie sprawdzilem liste zespolow, ktore wystepuja w tym roku na woodstocku i ejstem pod wielkim wrazeniem! Przede wszystkich SCHIZMA! Woooow! :D Jeden z moich ulubionych zespolow. Bylem sotatnio na koncercie, ale nawet na wiekszy mosh nie dalo sie liczyc, a na woodstocku chyba bede msuial zalozyc szczeke bokserska! :D Ne moge sie doczekac. No, a do tego np. Pudelsi, Acid Drinkers, Natural Dread Killaz i ejszcze kilka ciekawych zespolow. Tym razem bedzie na co pojsc. Rok temu omijalem scene glowna szerokim lukiem, bo byl tam prawie sam badziew. Do tego bedzie kilkoro ciekawych gosci, jak np. Tomasz Lis, Joanna Brodzik, czy Jerzy Bralczyk. No, yteraz naprawde nie moge sie doczekac. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Woodstock jzu blisko, wiec wypada zadac pytanie: kto jedzie? :)
P.S. Czytalem ostatnio w necie, ze niewykluczone, ze to ostatnia taka impreza w polsce. Szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.07.2007 o 21:44, Lone Wolf napisał:

Ja jadę :)


To super. Ja tez jade. :) Jest organizowane jakies spotkanie forumowiczow, czy cos w tym stylu, czy nie bardzo?

Dnia 25.07.2007 o 21:44, Lone Wolf napisał:

Wiadroman- jak to ostatnia? W sensie, że więcej PW nie będzie, czy też nie będzie podobnych
do niej ?


Ostatni Przystanek Łudstog. Owsiak chce zmienic charakter imprezy i polozyc wiekszy nacisk na rozwoj Akademii Sztuk Przepieknych. Nie wiem nawet czy to dobrze, bo w tamtym roku tam nie bylem ani razu. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A przepraszam bardzo gdzie bedzie Woodstck w tym roku,czy caly czas jest w jednym miejscu?? bo chcialbym wiedziec ja bylem raz jak byl w Zarach :D a teraz gdzie bedzie!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 12:19, BoyOgOyOrtH napisał:

A przepraszam bardzo gdzie bedzie Woodstck w tym roku,czy caly czas jest w jednym miejscu??
bo chcialbym wiedziec ja bylem raz jak byl w Zarach :D a teraz gdzie bedzie!?


Znow w Kostrzyniu nad Odra. W sumie szkoda, ze juz nie ejst w Żarach, bo mialbym naprawde blisko i przejazd by mnie wyniosl jakies 12 zamiast 34 PLNow w obie strony. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu się zmawialiśmy na tegoroczny Woodstock, ale niestety jestem w tym czasie na Mazurach :) Miałem nadzieję, że będzie to wcześniejszy termin, czyli 29-30 lipca - wtedy mógłbym się zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tegorocznym Przystanku Woodstock mam zamiar zorganizować coś w rodzaju wioski. Będzie wywieszona flaga z logiem/napisem gram.pl. Mam nadzieję, że forumowicze zjawią się ze swoimi namiotami i wspólnie będziemy się bawić. Osobiście wyjeżdżam w najbliższy poniedziałek (30 lipca 2007 r.), aby wszystko zorganizować. Chętnych zapraszam do odwiedzenia mojego gramsajtu, gdzie znajduje się mój numer telefonu. Dzwońcie do mnie, jeżeli macie ochotę dołączyć. Do zobaczenia w Kostrzynie nad Odrą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 16:11, LordYoghurt napisał:

Na tegorocznym Przystanku Woodstock mam zamiar zorganizować coś w rodzaju wioski. Będzie wywieszona
flaga z logiem/napisem gram.pl. Mam nadzieję, że forumowicze zjawią się ze swoimi namiotami
i wspólnie będziemy się bawić.


Obawiam sie, ze moze nie wyjsc... Jak narazie wiemy, ze jedzie nas troje. :P Ciezko bedzie to nazwac wioska. Poza tym ja np. w ogole sie nie rozbijam, tylko biore spiwor i gdzie sie poloze, tam bede spal, ale raczej bede sie trzymal moich ludzi... Ale odwiedze na 100%. Mam nadzieje, ze bedziecie mieli duzo jedzenia. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jadę, ale moja ekipa jest zamknięta :P. Poza tym kto by chciał się zadawać z kimś, kto i tak nic z tej imprezy nie zapamięta ;D - z oczywistych powodów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 17:53, hans olo napisał:

Ja jadę, ale moja ekipa jest zamknięta :P. Poza tym kto by chciał się zadawać z kimś, kto i
tak nic z tej imprezy nie zapamięta ;D - z oczywistych powodów?


Ja po ostatnim woodstocku, gdy pytalis ie mnei ajk bylo mowilem "rano swiecilo slonce, a potem padal deszcz" z tych samych powodow. ;D Niestety teraz bede musial sie nieco bardziej pilnowac. Bedzie tym razem osoba, dla ktorej ebdzie warto. ;] A poza tym Schizma i Acid Drinkers. Gdybym ominal te dwa koncerty chyba bym sie poplakal tam. :P
A tak poza tym, to ja proponuje jakos sie ustawic przy tej fladze keidys wszyscy razem, zebysmy sie nie mijali wciaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 16:11, LordYoghurt napisał:

Na tegorocznym Przystanku Woodstock mam zamiar zorganizować coś w rodzaju wioski. Będzie wywieszona
flaga z logiem/napisem gram.pl. Mam nadzieję, że forumowicze zjawią się ze swoimi namiotami
i wspólnie będziemy się bawić.


:) Ja się moge pod flagą rozbic, choc to bedzie raczej bardzo...kameralna grupa :)

I bedę pamiętał wszysko, bom abstynent pierwotny ( co nie oznacza, że z maczugą pojadę :P )

I zachowywać się trzeba bedzie dobrze ^_^. Bo potem w pewnej TV ^_^ będzie, ze grupa pijanych graczy ( satan! satan! ) warcholiła sie jak banda dzików w słoneczny dzień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:02, hans olo napisał:

Ja jestem taki piękny, że im kamera w rękach pęknie i sluchawki bębenki porozrywają i po reportażu
:D.



To nie ludzie, to reporterzy, wytrzymają wszystko :) A ich sprzęt nawet więcej :)


Chociaz fajnie byłoby zobaczyć, jak im te ukryte w np. portkach kamery wybuchają ]:-)...Zobaczyć kolesia zwijającego się na ziemi, ofkoz :>

Ach, może jest coś w tym o brutalnych grach i znieczulicy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:08, Lone Wolf napisał:

Chociaz fajnie byłoby zobaczyć, jak im te ukryte w np. portkach kamery wybuchają ]:-)...Zobaczyć
kolesia zwijającego się na ziemi, ofkoz :>


Widzialem takich wielu rok temu. Myslisz, ze to oni? :D

A tak w ogole to gdzie ma bcy ta wioska gram.pl? Troche jest tam tych flag i moze byc trudno znalezc, gdy nie bedziemy wiedzieli gdzie szukac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.07.2007 o 19:41, LordYoghurt napisał:

Prawdopodobnie w okolicach Grabiku. Zresztą zobaczę jak dojadę na miejsce. Chcę wybrać sensowne
miejsce - nie pierwsze z brzegu.


Znaczy w polu namiotowym Ce? To fajnie, bo prawdopodobnie bede niedaleko. Rok temu bylem w E i teraz tez prawdopodobniej tam bede, ewentualnie w pasazu handlowym, wiec tak czy inaczej nie bede daleko. :) Mi pasuje. A jak Cie nie bede mogl znalezc, to zadzwonie. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajni, fajnie :)


W tamtym rokju byłem na "F" razem z radosnymi lubelszczanami :) Przyznam jednak, że naprawdę wesoło zrobiło się, kiedy jeden z ich namiotów sobie zniknął nagle, a mój dostał nóg ( 3 par dokładnie, akurat odebrałem, jak odchodził ). I komórka się "zgubiła". Ale co tam, co tam :)


LordYoghurt --> nie wiem jak to będzie, i czy nie bedziemy we dwóch forum reprezentowali :) Ale szlaki przetrzeć trzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować