Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne teasery Modern Warfare 3 w Sieci!

37 postów w tym temacie

Więc Rosjanie będą podbijać po koleji ważniejsze stolice Europy, a skończą na Ameryce, gdzie pewnie my wcielimy się w rolę jakiegoś żołnierza. Jak dla mnie może być ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 11:44, Mr_Terrorist napisał:

ooo :D chciałbym pobiegać po Berlinie :D

Ja po Warszawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@lonek11- Ciekawe stwierdzenie. Fabularnie może być naprawdę gorąco. Szkoda, że wszystko wskazuje na to, że kampania będzie najkrótsza ze wszystkich do tej pory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie Rosja zaatakowała Europe....i nas już pokonali....i teraz dają łupnia reszcie NATO...I pewnie jeszcze mamy uwierzyć że ta fabuła ma jakiś sens.....ok nawet jak by do tego doszło moje pytanie jest Proste...Naprawde wydaje sie wam że to będzie koniec? Bo mi sie wydaje że w tej części nie wejdziemy za c***a do Rosji...SPOILER ALERT....według wycieku to Prezydent Rosji ma podpisać taraktat pokojiowy a my jako SAS mamy go osłaniać...ja twierdze że sie nie uda go obronić i terroryści go zabiją... władze przejmie jakiś generał i będzie MW4.

BO nie kupiłem i nie zamierzam kupować następnych części gier z serji Call of Duty ale jeżeli okaże sie że MW3 kończy serie MW to kupie bo mam 2 powszednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masakra przecież to jest zżynanie skrawków fabuły z MW MW2 BBC2, tak pozatym to zagrywka jaką zrobił Activison
jest prosta jak budowa cepa :

1) Wypuścić skrawki scenariusza niby przypadkiem - afera gotowa
2) A następnie wypuszczać co kilka godzin a następnie dni, tygodni itd. filmiki typu Trailer Teasery
3) Reklama gotowa a dla tych którzy jeszcze nie przejżeli na oczy i nie zorientowali się, że ostanie 2 Cody były klapą
jadąca na naiwności graczy jest to jak poród trojaczków o których dowiedziałeś się w czasie porodu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

masakra, w jaki temat czlowiek nie wejdzie to ludzie narzekają, poprostu ręce opadają. Ja osobiscie gralem w MW1 i 2 i uwazam, ze to dobre gry - czysta rozrywka, fajny multi, przegenialna muzyka, a tutaj wszyscy doszukują sie spisków, ciągle pieprzenie o komercji blabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście gram w mw2 do dziś, jest ono rozpowszechnione wśród esportu- to dlatego. Ale uważam że tak jak mw to mw2 były genialne. Kmiotami możemy obwiniać treyarch za stworzenie BO takie moje zdanie. Czekam z niecierpliwością na trójkę! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

cos dla mnie i tak MW1 is the king... MW2 jakby mial dedykowane serwy i wiecej graczy (a nie durny matchmaking) to pewnie i tez wysoko by byla... a tak coz pozostaje wiezyc ze MW3 bedzie miec w multi dedyki bez tego gra nie ma szans >__< zwlaszcza FPS (mowa o PC bo konsole mnie tam nie interesuja ^^)

ale tez mnie zdziwil fakt ze Francuzi sie bronia !! chyba za duzo wina bylo bo historia mowi swoje ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 11:48, Damianuss1 napisał:

@lonek11- Ciekawe stwierdzenie. Fabularnie może być naprawdę gorąco. Szkoda, że wszystko
wskazuje na to, że kampania będzie najkrótsza ze wszystkich do tej pory.


Wszystko... czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 13:44, JJZ_master napisał:

Ja osobiście gram w mw2 do dziś, jest ono rozpowszechnione wśród esportu- to dlatego.


Ze co?
Jak casualowa (i trzeba to sobie powiedziec wprost) gra, ktora nawet nie ma dedykowanych serwerow moze byc esportowa? Wolne zarty.
E-sport to War/Starcraft, Cs, Dota albo Quake.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować