Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne teasery Modern Warfare 3 w Sieci!

37 postów w tym temacie

OooŁ Jes! Wypuscić 4 Filmiki i nie pokazać nic użytecznego, nawet skrawka tekstury ;d
Czyzby wszystko w czesciach w DLC? /Joke
Czy moze czasu brakło aby zrobić cokolwiek w przyzwoitej formie ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 11:38, Troldihar napisał:

Filmik z Francji jakiś nielogiczny - wygląda jakby Francuzi się bronili.



Hahaha, rozbroiłeś mnie swoją wypowiedzią ;D. Lecz trudno zaprzeczyć ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie czemu każde miasto ma osobny teaser?
Bo każda misja będzie w innym DLC! mwuaha-ha, mwuahaha... MWWUAHAHAHA-H *cough*

Szczerze? Nie zdziwiłbym się jakby tym razem gra za 60 dolców miałą jedną misję w singlu, 2 mapy w multi, a reszta byłaby wydawana w DLC. "Call of Duty: Berlin Pack! Includes: 0.5 new singleplayer mission, 2 new multiplayer maps! ONLY 19.99$! Don''t wait. Pre-order now and you will receive FOR FREE a new weapon FOR ONLY 10$! If you won''t pre-order, you will have to buy that weapon for 50$!!! SAVE 20$ for next DLC - Call of Duty: Paris MEGAPACK, Pre-order NOW... "
Jak są błędy to są tam specjalnie, z wiadomych przyczyn.

A w tych teaserach najbardziej podobało mi się jak dopasowywali nazwy państw do tej trójki. Wyjaśnia to też czemu nie ma Polski. Nie mamy w nazwie kraju literki "E". Ostatni teaser mówi nam najwięcej. Mówi, ze będzie tam jeszcze więcej skryptów niż było w poprzednich częściach.

O! Mam jeszcze jeden dowcip. Czemu te teasery są takie krótkie?
Kamon, zajawki nie mogą być dłuższe od całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie Mroczny_Joga a ja myślę, że ktoś powinien zabrać się za wysadzenie Pana.
Teasery mają swój klimat, mimo że nic nie pokazują. Gra będzie miodna, o ile nie okroją jej jeszcze bardziej niż dwójki żeby potem sprzedawać w DLC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale by było jakby jakaś misja się w Polsce rozgrywała.
Harunia zapomniałeś dodać League of Legends. Ale rzeczywiście, gdyby MW2 miało dedyki byłoby naprawdę mocnym tytułem esportowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 18:10, CritiCalz napisał:

Zgreed66, ale ty jesteś ograniczony. Znasz chociaż pojęcie słowa "teaser"?


Znam i własnie o to mi chodzi. Wypuszczają 4 praktycznie takie same filmiki na których nie ma nic przydatnego. Nic z rogrywki. Marnie to widzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z ''Madoc'', gdyż ten język jest dla mnie całkowicie obcy, nie no dobra, z 3 i 4 teasera rozumiem. Cóż Acti rozpoczyna swoje marketingowe zagrywki.
Niemcy bez hitlera to i ruskim ulegają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgreed66, dokładnie to samo pomyślałem ;p ogólnie serię MW uwielbiam, ale niestety obawiam się, że to będzie krótko odgrzane w mikrofali danie z nowymi przyprawami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podobnież akcja ma się dziać w tylu miejscach. Trochę to moim zdaniem przekombinowane iż skończymy jedną misję i już gdzieś jesteśmy we Francji. Później lądujemy w Berlinie, a parę minut później jeszcze gdzieś indziej. To jakaś nowa podroż dookoła świata? Znając poprzednie części to wystarczy na pięć godzin. Call of Duty MW3 dookoła świata w pięć godzin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście takie mam zdanie, i możecie się ze mną nie zgodzić, niemniej jednak Kottic widząc co się dzieje z Battlefieldem postawnowił działać i nie czekać, bowiem mogło by się okazać, że palmę pierwszeństwa w FPS-ach mógłby stracić, jeśli tak się stało to zostaniemy zalani takim czymś właśnie w sporej ilości tylko po to by nie zapomnieć o tym, że ktoś robi coś co zwie się MW3, osobiście nie mam na co czekać, ja serię CoD skreśliłem po BO po prostu za tyle kasy gra która fabularnie doprowadza mnie do ostrego ziewania.......

Nie po to kupuję grę by przy nie ziewać i nie być zainteresowanym fabułą - cóż fakt jest i tak takowy iż na owy tytuł skoczy masa ludzi Bobik się już postara by gra miała mocny Hype...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha czyli gdyby w Poland było E które pokemoniastym pismem można było by zmienić na 3 to akcja by się działa w Polsce? Ku*** czekam na Zimbabwe Teaser :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:34, Harunia napisał:

> Ja osobiście gram w mw2 do dziś, jest ono rozpowszechnione wśród esportu- to dlatego.


Ze co?
Jak casualowa (i trzeba to sobie powiedziec wprost) gra, ktora nawet nie ma dedykowanych
serwerow moze byc esportowa? Wolne zarty.
E-sport to War/Starcraft, Cs, Dota albo Quake.


http://www.esl.eu/pl/#/eu/mw2/sd/5on5/ladder/rankings/

Coś tu jeszcze jest. Im mniej zawodników tym wiekszy sukces gdy wygrasz z kims dobrym i wieksza z tego radocha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczenie ze słuchu :

Ameryka : Pozbaw nadziei wroga na zwycięstwo
Anglia : Wykorzystaj wszelkie sposobności (atuty?)
Francja : Oprzyj się na słabych stronach przeciwnika ( w sumie by się zgadzało, żabojady pewnie poddadzą się pierwszego dnia walk :P)
Niemcy : Uderz z najmniej spodziewanej strony (ewentualnie po prostu z zaskoczenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować