Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wideo o świecie gry i kwestia DLC

124 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Mamy dla was dwie dobre wiadomości. W sieci ukazał się filmik, całkowicie w języku polskim, naświetlający sytuację polityczną w Północnych Królestwach, w momencie startu gry Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Całkiem niedawno wyjaśniono też drażliwą kwestię przyszłych DLC.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wideo o świecie gry i kwestia DLC" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super inicjatywa, chwali się. I tak czekam na ludzi, którzy znajdą dziurę w całym, i będą się czepiali darmowych DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz pojawia się jeszcze pytanie, jaka będzie różnica między darmowymi DLC a płatnymi Expansion Packami. Czy jakościowa, czy jedynie słownikowa.

Nie to, że w RED''ów nie wierzę, liczę na to, że naprawdę kiedyś zagram w dodatek do W2 jakościowo zbliżony do klasycznego już Tronu Bhaala.

Jednak jak to jest z zapowiedziami - wszyscy chyba, gracze, wiemy. W związku z czym traktowałbym podane tu info z optymizmem, ale jednak optymizmem z gatunku tych umiarkowanych. Zobaczymy, jak to będzie w praniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arrr... swojego W2 aktywuję w poniedziałek sekundę po północy, nie pamiętam, abym kiedykolwiek wkurzał się, że weekend trwa tak długo ;)

A może zrobimy jakiegoś flashmoba pod siedzibą Redów i o umówionej godzinie będziemy im składać bałwochwalcze pokłony? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 12:17, olo-koksik napisał:

yeaaaaaaa dajcie mi adresy ludzi z cd project red to postawie wszystkim browara albo
jak to sie mówi w gramowym slangu mleko!!!

A właśnie... Kiedy nowy pr0gram?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Inne firmy powinny się od Red-ów uczyć. Mam nadzieje że stworzą nam jeszcze multum genialnych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 12:28, Kalach1992 napisał:

A właśnie... Kiedy nowy pr0gram?

W sumie fajnie byłoby, aby w nim nieco o Wieśku pogadać, na razie nawet dziennikarze nie maja pełniaka, do tego pewnie będzie embargo do momentu odpalenia kolekcjonerek... myślę więc, że znowu w poniedziałek puścimy. Na razie nie podjęliśmy decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ekhem, a mimika postaci dalej ssie pałkę ;) pierwsze gameplaye pokazywały taki ruch warg i wtedy wszyscy mówiliśmy, że na pewno to poprawią... taa, właśnie widać. Kij z tym, trzeba czekać do wtorku. Ciekawy jestem gdzie będzie taniej: w Media Markcie, Empku czy może Tesco (Batman:AA w dniu premiery był za 89zł)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Bioware niech biorą przykład z RED-ów.Mam nadzieje ,ze dojdzie do sytuacji gdzie to produkcja z Pol... Polsh... in Poland(Gdzie to ?W Afganistanie?!!!) nabije ćwieka pewnemu siebie EA i Bioware.Niech DA 2 i ME 2 pójdą do piachu za sprawą Wiedźmina. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ze spotkaniem pod siedzibą CDP RED jest nienajgorszy, a nawet bardzo dobry... Jak coś ja się piszę! Na kiedy trzeba to ogarnąć? Może pierwszy weekend po premierze? Jak są jacyś chętni to zgłaszajcie się w komentarzach, a może coś się zorganizuje ;-) (Można zapraszać ,,wszystkich" z np facebook''a, więc tłum i tak będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować