Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - wideo o świecie gry i kwestia DLC

124 postów w tym temacie

Dnia 14.05.2011 o 14:21, borias napisał:

Taki news ciężko w ogóle skomentować. DARMOWE DLC? WSZYSTKIE? Dziękuję CDPR.


Nie wszystkie. Czytajcie tekst z zrozumieniem, nie dajcie się nabrać CDP! lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:01, mashallah napisał:

> Taki news ciężko w ogóle skomentować. DARMOWE DLC? WSZYSTKIE? Dziękuję CDPR.

Nie wszystkie. Czytajcie tekst z zrozumieniem, nie dajcie się nabrać CDP! lol

Nabrać na co? Pijesz do płatnych rozszerzeń? Jeżeli będą to rzeczy w rodzaju Tribunal/Bloodmoon do Morrowinda, ew. Maska Zdrajcy do NWN2 - czemu by nie kupić? Bardzo rozbudowana rozgrywka za pieniądze jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 14:06, Sanders-sama napisał:

Chodzi ci o to czy to są na razie jedyne dostępne DLC?
Jeśli tak to owszem, to są jedyne.


chodzi mi o zainstalowanie (zarejestrowanie) więcej niż dwóch DLC do jednej gry - np. Mam Wieska2 kolekcjonerke i instaluje sobie WSZYSTKIE 6 DLC (oczywiscie jesli zdobede kody).
mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przespałeś sporo czasu, w obecnych czasach DLC = rozszerzenie (inaczej się po prostu nazywa) lub zupełnie nowa gra z pełną ceną (F:Las Vegas) lub zbiorcze wydanie wszystkich dodatków. Ale z pewnością nie wydadzą ich w nowych boxach bo nie po to CDP stworzyli tą całą infrastrukturę z DLC. Jeśli już to za rok pojawi się w zbiorczym wydaniu ER.

Czyli CDP kłamie mówiąc, że _wszystkie_ DLC będą za darmo, z pewnością będzie to w większości/mniejszości.

Machina marketingowa robi swoję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko apropo DLC i prośba jednocześnie. Jest jakieś miejsce w którym sie dyskutuje o DLC i wszystko o nich jest napisane ?? Z góry dzięki za infomację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak do tych darmowych DLC mają się kody dodane np. do CDA, zamówień przedpremierowych w Empiku, na gram.pl? Zostaną później udostępnione dla wszystkich za darmo, za opłatą czy nie będą dostępne w ogóle?

Ponieważ dla mnie, jeżeli dane DLC jest dostępne tylko np. w CDA za ok. 16 zł, to już nie jest darmowe. Co na to twórcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie,te DLC co są w preorderach,np Kupiec i finishery,nie będą możliwe do kupienia,ani do dostania. Z tym z CDA pewnie będzie tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:14, mashallah napisał:

Chyba przespałeś sporo czasu, w obecnych czasach DLC = rozszerzenie (inaczej się po prostu
nazywa) lub zupełnie nowa gra z pełną ceną (F:Las Vegas) lub zbiorcze wydanie wszystkich
dodatków. Ale z pewnością nie wydadzą ich w nowych boxach bo nie po to CDP stworzyli
tą całą infrastrukturę z DLC. Jeśli już to za rok pojawi się w zbiorczym wydaniu ER.

Uważam, że jeżeli wprost rozgraniczają DLC i pudełkowe rozszerzenia mówiąc, że te pierwszą będą bezpłatne, a te drugie do kupienia, nie ma co rozpaczać.

Dnia 14.05.2011 o 15:14, mashallah napisał:

Czyli CDP kłamie mówiąc, że _wszystkie_ DLC będą za darmo, z pewnością będzie to w większości/mniejszości.

Zwolennik teorii spiskowej, co? Dokonujesz stwierdzenia opierając się na domysłach. Przystopuj troszkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:36, Cherry69 napisał:

Ponieważ dla mnie, jeżeli dane DLC jest dostępne tylko np. w CDA za ok. 16 zł, to już
nie jest darmowe. Co na to twórcy?

"Wszystkie DLC, jakie ma w planach studio CD Projekt RED, będą całkowicie darmowe. " - jasno chyba wynika z tego, że nie dotyczy to DLC już istniejacych, stanowiacych bonus za zakup gdzieś lub za cokolwiek innego związanego z promocją gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozytywnie mnie zaskoczyła ta wiadomość. Tak sobie wyobrażam DLC, jako bezpłatne dodatki umilające rozgrywkę a dodatek swoją drogą. Będzie na co czekać. Wilk syty i owca cała. ;)

A nowego pr0gramu też wyglądam z niecierpliwością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@UP:
W takim razie ten fragment newsa może wprowadzić w błąd: "co za tym idzie niczego nie wycięto z gry w oczekiwaniu na dodatkowy zysk."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:39, Jave napisał:

Uważam, że jeżeli wprost rozgraniczają DLC i pudełkowe rozszerzenia mówiąc, że te pierwszą
będą bezpłatne, a te drugie do kupienia, nie ma co rozpaczać.


Jeśli będzie do kupienia w osobnym boxie (i tylko w boxie) to zwrócę honor i odszczekam swoje pomówienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 15:42, Cherry69 napisał:

@UP:
W takim razie ten fragment newsa może wprowadzić w błąd: "co za tym idzie niczego
nie wycięto z gry w oczekiwaniu na dodatkowy zysk."


Też nie masz racji. Nie ma z tego zysku dla nich, ani nie jest to wycięte z niczego. Takie rzeczy się przygotowuje dla sieci sprzedaży, wymagających preferencyjnego traktowania przez wydawcę gry. Większość tych dupereli i tak nie ma dużego wpływu na grę, ale może być powodem wybrania sklepu x lub sklepu y...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 14:12, czaczi87 napisał:

Nie sądziłem, że muzyka w tej grze będzie tak oszałamiająca :)


Tak jak wyżej napisal Feflar jeden z tych trailerow to Chopin a drugi Hedningarna (nawet w komentach pisze), wiec to tylko Trailer ;d
Choć nie twierdze, ze muzyka we Wieśmaku będzie tragiczna, albo jakas dupowata ;p

@OnTop Najpierw to niech w ogole wydadzą coś ciekawego, a nie jakies duperelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem wszystkie trailery... jak myślicie kim jest Letho? Z początku myślałem, że to może Dijskstra, ale patrząc na ostatni trailer (Letho ma kocie oczy) i oglądając artbook z nowego wieśka ( widać na nim dość charakterystyczny naszyjnik - podobny jak nie identyczny do zabójcy z końcówki pierwszego wieśka) dochodzę do wniosku, że to też wiedźmin (albo ktoś kto przeszedł identyczną mutację). Hmm ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem że za 300 pkt cdprojektu można było W2 zakupić na gog ale to była pomyłka chyba bo dziś już go nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować