• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
arekmor

Wiedźmin 2 EK nie można wpisać klucza aktywacyjnego

Pytanie

Witam,

gdy uruchamiam grę wyskakuje okienko z prośbą o wpisanie klucza aktywującego, ale ja nie mogę w żaden sposób nic w nim wpisać... Ktoś się z tym spotkał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 14.05.2011 o 12:42, arekmor napisał:

Witam,

gdy uruchamiam grę wyskakuje okienko z prośbą o wpisanie klucza aktywującego, ale ja
nie mogę w żaden sposób nic w nim wpisać... Ktoś się z tym spotkał?


Dopisuję się, jeszcze kilka osób ma podobny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wspomniałem o tym wczoraj w temacie o ''uszkodzonej płycie 1'' EK.

Ciekawe co na to ''wsparcie techniczne CDP''? Może ponownie wkleisz linka do ''instrukcji czystego odpalenia systemu'' kolego Solostran?

Ta gra coraz bardziej wygląda na ''PRZEWAŁKĘ SEZONU"!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

A po co teraz wpisujecie ten klucz skoro i tak gra nie zostanie aktywowana?
Poczekajcie do 16 maja do godziny 00:01 i wtedy spróbujcie, jeśli nadal nie będziecie mogli wpisać klucza, wtedy zgłoście to do działu pomocy technicznej CD Projekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2011 o 13:37, Isildur napisał:

A po co teraz wpisujecie ten klucz skoro i tak gra nie zostanie aktywowana?
Poczekajcie do 16 maja do godziny 00:01 i wtedy spróbujcie, jeśli nadal nie będziecie
mogli wpisać klucza, wtedy zgłoście to do działu pomocy technicznej CD Projekt :)


To tym razem DUŻYMI LITERAMI dla Pana Isildura: NIE MOŻNA WPISAĆ CZEGOKOLWIEK! KA-PE-WU?

Czy sugerujesz że ''okienko'' ma trigger czasowy? Ciekawa sugestia - zwłaszcza że kilka osób pisało o wpisaniu klucza i braku reakcji programu (co jest uzasadnione na ten moment).

Ja (My) nie możemy wpisać nawet jednego znaku! (napiszę jeszcze raz,tak profilaktycznie, ponieważ odnoszę wrażenie że osoby powiązane z CDP są ''ciężko-myślące''.

Za wsparcie techniczne CDP podziękuję ;P ''Mistrz ctrl+c - ctrl+v'' jest wyjątkowo mało pomocny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wychodzi na to, że jednak macie racje. Poczekajmy na poniedziałek. Jeśli dalej nic się nie zmieni z tym kodem, to trzeba będzie poprosić o pomoc dział CD Projekt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Troszkę grzeczniej, po co wpisujecie klucz skoro i tak nie aktywujecie tej gry, poczekajcie do czasu aż będzie mozna grę aktywować, wtedy jeśli to nie będzie działało kontaktować się z działem pomocy technicznej CD Projekt, bo oni są dystrybutorem gry.

Ps. Nie jestem związany z CD Projektem, jestem niezależnym Moderatorem forum gram.pl i nie pobieram żadnej pensji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

na stronie witcher.com logowanie się i rejestracja zostały wyłączone. wygląda na to że program aktywacyjny (w którem wpisuje się klucz) loguje się do strony witcher.com żeby ściągnąć dodatkowe 50mb danych. wynika z tego że klucz będzie można wpisać dopiero po udostępnieniu opcji logowania się i rejestrowania na stronie czyli zapewne 16ego maja o godz 00:01. cierpliwości... wam wszystkim i mnie również :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Problem z wpisywaniem klucza jest aktualnie wyjaśniany. Na chwilę obecną sugerują nie przejmować się zbytnio - okno pozwala zatwierdzić puste pole na wpisanie klucza, tak więc będzie mogli pobrać paczkę aktywacyjną. Co za tym idzie - nie powinno być problemów z aktywacją i późniejszym uruchomieniem gry.

Osoby, które napotykają taki problem, prosiłbym o:
- sprawdzenie czy tak samo dzieje się w trybie czystego bootowania: http://www.cdprojekt.pl/support/tutorial/3027/Czyste_bootowanie
- odinstalować, a następnie ponownie zainstalować Microsoft Visual C++ 2010 (oraz ew. inne wersje tego pakietu) - linki do Visual C++ znajdziecie w tym temacie: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5644/Aplikacja_nie_zostala_wlasciwie_uruchomiona_0xc000007b

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

W tym momencie wymiękłem ;D Nigdy bym nie podejrzewał, że nie mogę wpisać kodu przez to, że mam zmienioną wielkość czcionki xD
Solostran, dzięki wielkie za pomoc, jestem teraz o niebo bardziej spokojny, bo problem ustąpił ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2011 o 20:14, Solostran napisał:

Problem z wpisywaniem klucza jest aktualnie wyjaśniany. Na chwilę obecną sugerują nie
przejmować się zbytnio - okno pozwala zatwierdzić puste pole na wpisanie klucza, tak
więc będzie mogli pobrać paczkę aktywacyjną. Co za tym idzie - nie powinno być problemów
z aktywacją i późniejszym uruchomieniem gry.

Osoby, które napotykają taki problem, prosiłbym o:
- sprawdzenie czy tak samo dzieje się w trybie czystego bootowania: http://www.cdprojekt.pl/support/tutorial/3027/Czyste_bootowanie
- odinstalować, a następnie ponownie zainstalować Microsoft Visual C++ 2010 (oraz ew.
inne wersje tego pakietu) - linki do Visual C++ znajdziecie w tym temacie: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5644/Aplikacja_nie_zostala_wlasciwie_uruchomiona_0xc000007b


Ja nie mogę wpisać klucza aktywacyjnego. Jak jutro gra pozna, że takową wersję posiadam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 14.05.2011 o 20:22, Solostran napisał:

Za późno na edytowanie posta. U jednej osoby, która miała problem z wpisaniem klucza,
pomogło przywrócenie standardowego DPI - poradnik jak zmienić DPI jest tutaj: http://www.cdprojekt.pl/support/article/3129/5647/konfigurator_dpi.



Dzięki za poradę! Problem ustąpił ;)

Cheers Mate!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Ja mam następujący problem. Po instalacji nie wyskoczyło mi żadne okienko z prośbą o wpisanie klucza aktywacji. Gdy próbowałem uruchomić grę zupełnie nic się nie stało, tylko kursor na sekundę zmienił się wskazując na pracę komputera. Próbowałem też uruchomić rejestrację z folderu z grą, ale podczas próby zalogowania się na swoje konto wyskoczył mi błąd mówiący o niedostępności serwera. Nie wiem co robić, reinstalacja nie pomogła.

Używam windowsa 7 sp1, sterowniki wszystkie uaktualniłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

ja mam problem innej natury: literki widze, dpi ustawione, bootowanie ustawione, visual 2010 zainstalowany ( win xp ) i dalej nic nie sciaga.. wpisuje z myslinikami bez ten kog i tak nic ;/

prosze o odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Wpisywanie klucza cieszy pierwsze 26 razy i godzinę i 20 minut!!!

Co z tego że jestem w stanie wpisać klucz skoro kliknięcie na ''przycisk AKTYWUJ'' nic nie daje (ok, daje... zamknięcie okna i procesu).

Chłopaki macie DUŻY problem i uwijajcie się z jego rozwiązaniem!!! Każdy inny producent już by przypalał wam zadki napalmem za kolejną (po akcji z CRC) wtopę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować