Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brink: pierwsze DLC będzie bezpłatne

15 postów w tym temacie

Na xboxiku są lagi to się postarali z serwerami nie ma co. Gra fajna ale tylko nastawiona na grę sieciową. Kampania jest troszkę trudna grając samemu z botami. Fajnie można ubrać postacie i dozbroić broń ,ale czemu brak babeczek :( Na razie pozostaje przy UT2004 skoro rozszerzenia mają być płatne no zależy od ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś wyczytałem, że co tydzień ma być nowy, DARMOWY DLC.

A co do samej gry to jest świetna. Zrobiłem pre-order, ale potem zacząłem czytać fora i trochę ludzi stęka na grę (generalnie o to, że to nie Enemy Territory) więc przyszła chwila zwątpienia. Ale teraz nie żałuję. Crysis 2 i Brink to, jak dla mnie, najlepsze multiplayer od dawien dawna. Brink polecam z czystym sumieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki sobie ten Brink. Jakoś nie ma nic co by przyciągało na dłużej. Ani człowieka nie ciągnie do wyższych leveli, bo tak na prawdę prawie nic nie dają. Większość broni jest dostępna od samego początku, a na dodatek są on praktycznie takie same. I w kwestii statystyk i wyglądu. Cały ten S.M.A.R.T. czyli automatyczny system parkoura też ubogi, bo umożliwia co najwyżej krótki ślizg, przeskoczenie niskiego murka i wdrapanie się na nieco wyższy. I to wszystkie możliwe ruchy. Nie wiem o co było tyle krzyku przed premierą.
Mapy są niewielkie, mało urozmaicone, fabuła ( i to niesamowicie uboga) jest elementem, który idzie do przodu tylko podczas króciutkich przerywników i w ogóle ma marginalne znaczenie. No ale to jest gra stworzona głównie do multi. Tam jednak i tak wypada słabiutko. Po prostu cała ta gra nie ma nic ciekawego do zaoferowania.

Zdecydowanie odradzam, bo odpaliłem ją dwa razy. Raz jak dostałem ją w swoje ręce, a drugi raz jak byłem tak znudzony, że nawet obieranie ziemniaków wydawało mi się ciekawe... pograłem piętnaście minut i wtedy coś mnie tknęło, że jednak całe to obieranie może być bardziej emocjonujące. No i to był oficjalny zgon Brink na moim PeCecie. Więcej go nie odpalę.

O wiele lepiej zainwestować w Crysisa 2, czy nawet wygrzebać nieco starszego Battlefielda 2142. A jak chcecie poskakać to oczywiście lepiej wrócić do Mirror''s Edge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Snake08 wyższe levele nic nie dają? Hmm, nic nie dają a pitolisz głupoty cyt.:"ały ten S.M.A.R.T. czyli automatyczny system parkoura też ubogi, bo umożliwia co najwyżej krótki ślizg, przeskoczenie niskiego murka i wdrapanie się na nieco wyższy. I to wszystkie możliwe ruchy". Nie wiem czy zauważyłeś, ale zaczynasz grę z ciałem typu medium. I wtedy masz to, co napisałeś. Odblokuj sobie ciało typu light i wróć na forum. I gra nastawiona jest na mutli a Ty ewidentnie grałeś w single i gdyby nie to, że masz pirata to mógłbyś cokolwiek powiedzieć na ten temat a tak idź obierać te swoje ziemniaki, najlepiej udając się do Irlandii.

darthork moim zdaniem warto, ja nie żałuję. To nie jest ETQW (dlatego zbiera tak skrajne oceny).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dodatki wychodził za darmo i to była normalna aktualizacja. A teraz serwisy piszą że się pojawi DLC i w dodatku darmowo! Podziękujmy twórcom gier jacy to oni wspaniali że coś za darmo nam dają. Kilka lat temu dawano za darmo aby przedłużyć żywotność gry. Teraz zdzierają ze wszystkiego. Gdzie tamte czasy się podziały? Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wyrażam swoje zdanie. Zamiast cisnąć po mnie, powiedz lepiej co sam myślisz o tym tytule i na tym skończ, bo aż żal czytać.
Co dają wyższe levele? O taaak, kilka nowych masek i fryzur, świetnie, od tego są simsy, a nie FPS''y. Dodatki do broni? Wszystkie można odblokować przechodząc każdy z czterech challenge''y na średnim poziomie trudności. A to nie jest żaden problem nawet dla casualowca.
O tak, chudy gostek faktycznie jest bardziej rozruszany, zwracam mu honor, a Ty możesz sobie doliczyć punkt, jeśli poprawi Ci to samopoczucie. Nie grałem chuderlakiem za dużo, bo to nie mój styl gry. Wolę niszczyć.

Poza tym nie lubię jak ktoś od tak sobie nazywa mnie złodziejem, w rzeczywistości g*wno wiedząc, więc daruj sobie.

Wciąż utrzymuję zdanie, że ta gra nie jest warta swojej ceny i OSOBIŚCIE (to tak pogrubione, żeby odstraszyć co rozsądniejsze trole.) jej nie polecam.


Btw. dziesięć gier, które dostały dodatki za darmo?
1. Rock Band
2. Uncharted 2
3. Test Drive Unlimited 2
4. Forza Motorsport 3
5. Red Dead Redemption
6. AC: Brotherhood
7. Portal 2
8. Magicka
9. Batman: Arkham Asylum
10. Lara Croft and the Guardian of Light

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówi były gracz w ET ( w ETQW niegrałem).

Brink jest ZAJEBISTY(ale oczywiście tylko w multi).Recenzje są słabe bo recenzenci musieli grać tylko z botami(przed premierą). Boty są poprostu tragiczne. Ja osobiście bym wystawił 6/10 jakbym oceniał singla. Multi natomiast to poezja, powrót do świetnych rozwiązań z ET. Zdażają się jednak lagi i są problemy techniczne szczególnie na kartach ATI, więc ocena końcowa 8/10.
10/10 jeśli masz klan/znajomych w liczbie 3 i więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tej gry żaden dodatek już nie uratuje.

Mizerna gra może jedynie wciąga w grach online. Lepiej i tak pograć w enemy territory który ma znacznie lepszy klimat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 01:36, TobiAlex napisał:

Dante_Syn_Spardy wymień mi 10 gier, które dostały dodatki za darmo.

Battlefield Bad Company 2
Left 4 Dead 1 i 2
AC: Brotherhood (chociaż na konsoli ten ostatni dodatek płatny)
Chyba Mass Effect 2 miał jakieś darmowe dodatki, ale później to tylko trzeba płacić.
Red Dead Redemption
Portal 2 dostanie darmowe dodatki bo to w końcu Valve
Jeszcze pewnie by się znalazło coś ale nie we wszystko gram i rzadko kupuje DLC.
Tylko najczęściej jest tak że jakiś dodatek wychodzi i pierwszy to faktycznie jest darmowy a za resztę płać. I jeszcze mi o to chodziło że kiedyś wyszła jakaś aktualizacja darmowa i nikt nie pisał na serwisach że o jest coś za darmo. A teraz wyjdzie dodatek i od razu wszystkie serwisy piszą że pojawi się DLC i jacy to są wspaniali twórcy że za darmo dadzą nam nowy karabinek maszynowy. Jeszcze najlepsze są takie DLC, które są zapowiadane a gra jeszcze nie miała premiery. To jest dopiero niezła porażka.

PS. Oczywiście mi chodzi o dzisiejsze czasy. Bo kiedyś do gier dawali mapy czy coś innego i nie mówił że to jakieś darmowe DLC, tylko to było przeprowadzone w ramach aktualizacji! Kiedyś mapy w Call of Duty były za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować