Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

L.A. Noir - pierwsze 15 minut. Oglądasz na własną odpowiedzialność.

31 postów w tym temacie

Nie łudźcie się, ja też myślałem ze red dead redemption wyjdzie na pcta, czekałem rok i kupiłem xboxa, nie żałuje! Kosmiczna gra :D! LA Noire już dawno zamówione w pre orderze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko mam nadzieję, że w tym roku R* porządnie zabezpieczyło wszystkie statki i nie będzie problemów z dostawą, bo ja swoją kopię zamówiłem dosyć późno, bo miałem duży dylemat, czy Pokemon Black, czy L.A. :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:11, Xjumpaytech napisał:

Ja tylko mam nadzieję, że w tym roku R* porządnie zabezpieczyło wszystkie statki i nie
będzie problemów z dostawą,


To znaczy ?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 11:41, kerkas napisał:

To znaczy ?.


W tamtym roku w pierwszy tydzień Red Dead Redemption na PS3 właściwie nie było i chodziły plotki, że statek transportujący płyty zatonął :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Dnia 15.05.2011 o 12:27, Xjumpaytech napisał:

W tamtym roku w pierwszy tydzień Red Dead Redemption na PS3 właściwie nie było i chodziły
plotki, że statek transportujący płyty zatonął :).


Aha , ja miałem skojarzenie że statek napadli piraci Somalijscy :)
dlatego się spytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem jakiś filmik na yt - pierwsze 15 minut z gameplay''a, bo to mi nie chciało działać. Co mogę powiedzieć? Dziwnie dla mnie to wygląda. Niby jest ładnie, przyjemnie dla oka, ale grafika wygląda jak film połączony z animacją. Ogólnie w tym filmiku co ja oglądałem była jakaś noc, a strasznie jasno było jakby brakowało jakichś cieni lub soczystości ciemnym kolorom. Jak dla mnie przypomina połączenie graficzne GTA III z IV. Myślę jednak, że po prostu zrobili taką grafikę gdyż chcą dorzucić coś solidnego w GTA V, a na pewno nie chcą żeby L.A Noire było jakoś bardzo do tego podobne i stąd taki dziwny styl graficzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 23:21, Komenty napisał:

- grafika paskudna (poza slynnymi juz twarzami), juz wymaksowane, 3-letnie GTA 4 wyglada
o niebo lepiej, zreszta Mafia II tez, ale moze to byc kwestia filmiku, moze w rzeczywistosci
wyglada to lepiej,

Ciężko, żeby po skompresowanym filmiku oceniać jakość grafiki. No ale widać niektórzy są do tego zdolni.

Dnia 14.05.2011 o 23:21, Komenty napisał:

- to nie jest prawdziwa przygodowka, gra bedzie prowadzila za raczke, widac w lewym gornym
rogu ekranu instrukcje, do tego muzyka / dzwieki tez sluza do podpowiadania, ciekawe
czy da sie to wylaczyc,

No tak, powodzenia w przeszukiwaniu miejsca zbrodni jak w rzeczywistości, nie wiedząc nawet czy znalazło się już wszystko poszlaki, szukając centymetr po centymetrze. Na pewno uczyni to grę ciekawszą, atrakcyjniejszą i mniej nużącą.

Dnia 14.05.2011 o 23:21, Komenty napisał:

- czy w latach 40. nie znali jeszcze w LA badania odciskow palcow? Przeciez to mogl byc
kluczowy dowod w tej sprawie, mogl pozwolic na ustalenie kto strzelal, a policjant wzial
po prostu rewolwer do reki.

Wątpię czy wtedy była znana ta technika - nie było komputerów, a życzę powodzenia w porównywaniu odcisków palców "na oko".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 17:36, Mercuror napisał:

> - czy w latach 40. nie znali jeszcze w LA badania odciskow palcow? Przeciez to mogl
byc
> kluczowy dowod w tej sprawie, mogl pozwolic na ustalenie kto strzelal, a policjant
wzial
> po prostu rewolwer do reki.
Wątpię czy wtedy była znana ta technika - nie było komputerów, a życzę powodzenia w porównywaniu
odcisków palców "na oko".


W Polsce już przed wojną mieliśmy Centralną Registraturę Daktyloskopijną, a odciski zaczęto gromadzić chyba jeszcze w czasach zaborów.
Mądrzy ludzie opracowali systemy katalogowania, które pozwalały na szybkie przeglądanie i porównywanie zgromadzonych odcisków. Bez komputerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, po napisaniu tamtego posta trochę doczytałem o tej całej daktyloskopii i wychodzi na to, że już w latach 30-tych XX wieku była całkiem rozbudowana i jak najbardziej użyteczna w prowadzeniu śledztw. Tak więc brak rękawiczek to lekki fail dla producenta gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 17:36, Mercuror napisał:

Ciężko, żeby po skompresowanym filmiku oceniać jakość grafiki. No ale widać niektórzy
są do tego zdolni.


Tak jak pisalem - moze to byc kwestia filmiku. Gorzej ze na innych filmikach na Youtube, zawierajacych gameplay, takze w 720p nie wyglada to szczegolnie.

Dnia 15.05.2011 o 17:36, Mercuror napisał:

> - to nie jest prawdziwa przygodowka, gra bedzie prowadzila za raczke, widac w lewym
gornym
> rogu ekranu instrukcje, do tego muzyka / dzwieki tez sluza do podpowiadania, ciekawe

> czy da sie to wylaczyc,
No tak, powodzenia w przeszukiwaniu miejsca zbrodni jak w rzeczywistości, nie wiedząc
nawet czy znalazło się już wszystko poszlaki, szukając centymetr po centymetrze. Na pewno
uczyni to grę ciekawszą, atrakcyjniejszą i mniej nużącą.


Tak sie wlasnie gra w przygodowki, a LA Noire to takiego wlasnie miana pretenduje (gra akcji to nie jest, w koncu nawet sekwencje zrecznosciowe mozna pominac). Na tym polega wlasnie urok tych gier - na obserwacji i znajdywaniu rzeczy niewidocznych na pierwszy rzut oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować