Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Alice: Madness Returns - zobacz 10 minut z gry

24 postów w tym temacie

Po takim początku Alice:Madness Returns ze zwykłej ciekawostki wchodzi na moją listę "must buy"! Koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie po latach kontynuacja, mam nadzieje ze bedzie rownie klimatyczna co pierwsza czesc. IMHO historia przedstawiona w jedynce bila na glowe wszelkie adaptacje disneya czy burtona ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że ten psychodeliczny, pokręcony klimat, jak najbardziej wpisujący się w to co ja sam kojarzę z dziełem Lewisa Carrolla, będzie nam towarzyszył przez całą grę. A jeśli na "dobitkę" , to co pisał Myszasty w swoich wrażeniach z pokazu, zostało zrealizowane dokładnie w taki sposób na wszystkich etapach, to pewnie na dłużej zabawię w Krainie czarów. W skrócie: mam nadzieję, że bez kaftanika się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Intro swietne, klimat tez, tylko gameplaya troche malo. A z innych filmikow ktore widzialem, gameplay nie zapowiada sie tak dobrze jak te filmiki. Moze to kiedys kupie, ale raczej nie w dniu premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pan McGee i jego ekipa muszą zmienić dilera. Mam nadzieję, że po skończeniu gry nie wyląduję w jakimś zakładzie bez klamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2011 o 21:39, Mysurek napisał:

Zapowiada się ciekawie. W 1 część nie grałem ale na tą się chyba skuszę

warto. a kto grał, może sobie przypomnieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Klimat jest świetny, ale takie podstawowe niedoróbki jak brak animacji obrotu postaci jednak rażą. Cóż, gdyby gra była produkowana zaraz po pierwszej części, pewnie nie mógłbym się doczekać. Ostatnie produkty McGee nie należały jednak do najlepszych (delikatni mówiąc). Pozostaje mieć nadzieję, że powrót do marki, która dała mu sławę i wsparcie EA poskutkują dobrą grą, ale obawy są. Bez recenzji tego nie kupię (choć póki co wygląda nieźle ;)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, czy to jest gameplay z Xa tudzież PS3 ? Bo grafika o ile rozumiem, iż jest tak stylizowana specjalnie o tyle troszeczkę jak na dzisiejsze czasy kuleje. Mimo wszystko jest to jeden z tytułów, które (o ile recenzje będą dobre) prawdopodobnie kupię bo 1ka była wręcz genialna jak na tamte czasy ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 12:11, Maelius napisał:

Chciałem zapytać, czy to jest gameplay z Xa tudzież PS3 ? Bo grafika o ile rozumiem,
iż jest tak stylizowana specjalnie o tyle troszeczkę jak na dzisiejsze czasy kuleje.
Mimo wszystko jest to jeden z tytułów, które (o ile recenzje będą dobre) prawdopodobnie
kupię bo 1ka była wręcz genialna jak na tamte czasy ! :D



Grafika jest świetna, wymagania ludzi są jednak trochę inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować