Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - bestiariusz

87 postów w tym temacie

gram.pl

Wiadomo, czym się zajmują wiedźmini: zabijają potwory. Zapraszamy do zapoznania się z niektórymi bestiami, jakie przyjdzie zwalczać Geraltowi z Rivii w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. O opinie na temat każdego z tych potworów poprosiliśmy przedstawicieli ludu prostego oraz zaprzyjaźnionego uczonego z Oxenfurtu.

Przeczytaj cały tekst "Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - bestiariusz" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jakiegoś powodu nie mogę wyedytować poprzedniego posta... Ten screen z endregą... Toto arachas nie jest czasem? ;) I ostatni - te utopce to z W1 przecież :P Pomijając parę literówek (późna pora, rozumiem ;P) bardzo fajnie, szczególnie ta stylizacja gwarowa. Czasem niekonsekwentna, ale ogólnie na plus. Keep on rockin'', jeszcze tylko jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 03:13, rybomir napisał:

Z jakiegoś powodu nie mogę wyedytować poprzedniego posta... Ten screen z endregą... Toto
arachas nie jest czasem? ;) I ostatni - te utopce to z W1 przecież :P

No i tak są opisane. Nie dostałem łądnej grafiki, a sam nie sfotografowałem utopca podczas grania w preview (a ta wersja już mi nie działa, czasowa była), gry nie mam... coś trzeba było wymyślić, wiec wrzuciłem go z "jedynki" wyraźnie opisując obrazek.

Endrega też jest insektem.

EDIT: Stylizacja przez cały czas byłaby nieczytelna, dlatego jest jedynie częściowa, by klimat zbudować, ale nie odrzucić czytelnika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej racja, tam dwójeczki nie ma pod tymi utopcami, niech Ci będzie ;) No a o insektowość czy inne klasyfikacje się nie będę wykłócał, Ty grałeś a nie ja ;) O tej niekonsekwencji to nie to, że przez cały czas nie ma gwary, dwugłos to świetny pomysł, zresztą przy polityce też się świetnie sprawdził. Bardziej mi chodzi o takie pierdółki, jak raz miękkie "ę" i "ą", a raz twarde "en", "om" itd. Ale to tam wiesz, mało istotne raczej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 03:24, rybomir napisał:

Ej racja, tam dwójeczki nie ma pod tymi utopcami, niech Ci będzie ;) No a o insektowość
czy inne klasyfikacje się nie będę wykłócał, Ty grałeś a nie ja ;) O tej niekonsekwencji
to nie to, że przez cały czas nie ma gwary, dwugłos to świetny pomysł, zresztą przy polityce
też się świetnie sprawdził. Bardziej mi chodzi o takie pierdółki, jak raz miękkie "ę"
i "ą", a raz twarde "en", "om" itd. Ale to tam wiesz, mało istotne raczej :)

Bo to różni rozmówcy z plebsu są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam - czy ktoś w ostatnim czasie próbował odpalić pierwszego Wieśka? Prosto z płyty chodzi, ale patchy zainstalować się nie da, bo serwer z aktywacją online chyba przestał istnieć... Najs :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:16, CharonPL napisał:

Z ciekawości zapytam - czy ktoś w ostatnim czasie próbował odpalić pierwszego Wieśka?
Prosto z płyty chodzi, ale patchy zainstalować się nie da, bo serwer z aktywacją online
chyba przestał istnieć... Najs :P


Tu masz możliwość pobrania patchu:
http://www.pl.thewitcher.com/the-witcher/1/

To chyba 1.5 zdejmował aby gra chodziła bez płyty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:45, KingMan napisał:

A ten cały Kayran to nie przypadkiem żagnica?


Nie. Początkowo to była żagnica, potem ktoś się przyczepił, że żagnica liczyła sobie około trzech metrów, a nie trzydzieści. Więc zmienili nazwę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 09:21, karolekx23x napisał:

> Z ciekawości zapytam - czy ktoś w ostatnim czasie próbował odpalić pierwszego Wieśka?

> Prosto z płyty chodzi, ale patchy zainstalować się nie da, bo serwer z aktywacją
online
> chyba przestał istnieć... Najs :P

Tu masz możliwość pobrania patchu:
http://www.pl.thewitcher.com/the-witcher/1/

To chyba 1.5 zdejmował aby gra chodziła bez płyty.

Dzięki. Gra chodziła bez płyty już od 1.4.

Problem polega na tym, że download patcha 1.5 spod tego linka nie działa. Atari pozmieniało jak zwykle adresy i link odwołuje się do nieaktualnego. 1.4 można pobrać i to z jego zainstalowaniem mam problem. Skubany wymaga zarejestrowania gry (mam retaila w wersji 1.0), a cała rejestracja i logowanie leży i kwiczy :D

Chciałem sobie zafundować niedzielny rajd przez pierwszego Wieśka, zanim dostanę dwójkę z łapska, a tu taki zonk ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie,ale dotyczące książki:

Spoiler

Czy jak Geralt był na statku w bodajże 1 lub 2 tomie i darł listy od Ciri i Yeneffer aby Rience nie mógł ich namierzyć,i nagle zaatakował ich jakiś ogromny stwór morski.Czy to był właśnie Kayran?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować