Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

THQ: Saints Row: The Third wypełni pustkę po braku Grand Theft Auto V

15 postów w tym temacie

Jak nie ztrąbalą optymalizacji to poważnie pomyśle, bo w dwójce to skutecznie uprzykrzało rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nigdy mnie ta seria nie interesowała, w żadną z części nie grałem... może to po prostu właśnie przyzwyczajenie do GTA i jakoś wolę poczekać na piątkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grałem w dwójkę i już tego błędu nie popełnię, no chyba że rzeczywiście będzie warto. Z resztą sami kiedyś mówili, że nie robią "klona" GTA. I po grze w dwójkę stwierdzam: PRAWDA. Kompletnie przekolorowana grafika, małorealistyczne wydarzenia i zadania w grze, a nie tego się spodziewałem. Jedyny plus tylko za rzeczy takie jak np. salon samochodowy. Zobaczymy czy trójka też będzie tak odbiegać od "normalności".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie poprzednie części jakoś w ogóle mnie nie zachęciły. Mocne słowa, ok, jak będzie bardzo dobrze to dlaczego nie. Z drugiej strony czas oczekiwania na GTAV umili mi teraz też L.A Noire :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Myślę, że prawdziwi gracze lubiący gry z otwartym światem kupowali je obie"

A ja myślę, że nowy Saint Row wyjdzie przed GTA V i w pewnym stopniu ( nie na całej linii, ale jednak ) będzie przegrywał z GTA IV - czy to jakościowym, grywalnościowym, jakościowym... Natomiast po premierze GTA V zostanie tylko GTA V...

Facet bardzo dyplomatycznie się wypowiedział, jednak zaznaczył "ekskluzywność" swojego produktuw sensie gatunku. Mnie bardziej zaciekawiłyby zapewnienia, że nie boją się GTa V, ponieważ ich gra jest ossom itd. . . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi osobiście szalona fabuła w SR i przekozacki voice acting głównego bohatera w dójce [ten głos typowego Irlandczyka =) bodajże 1szy lub 2gi do wyboru w kreatorze postaci] cholernie przypadł do gustu.
Do tego zakręcona fabuła i zajefajnie robione cut-scenki [motyw z młodym Carlosem i zemsta jaka za niego poleciała wymiatał]

Gierka szalona, kompletnie inna niż GTA4, wspólny mianownik to tu jest tylko w kwestii mechaniki sand-boxowej i realiów fabularnych [w sensie stricte obie serie dają nam świat przestępczości zorganizowanej jednak znacznie odmienny jeśli np porównać SR2 i GTA4].

Tylko wersja PC... dwójka dosłownie niegrywalna a do tego szpetna, na Xie giera to sam miód, na PC optymalizacyjna porażka co najmniej dekady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Saints Row 2 i ta gra mnie naprawdę zniechęciła do całej serii SR, niby gra jak GTA, ale jednocześnie jest zupełnie inna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tez musze przyznać, ze Saint''s Row 2 to gierka zwariowana, całkiem inna jak GTA. To całkiem fajna i zjadliwa gdyby nie optymalizacja, wyglada strasznie i chodzi jeszcze gorzej ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsza animacja i grafika huh... Żartujecie, SR 2 wyglądało ohydnie. Nawet wolę sobie pograć w jakiegoś świetnego RPG, który nie ma taką grafikę jak na te czasy... Litości, zdecydowanie wolę GTA, w końcu się na GTA II wychowałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Saint''s row, a GTA to dwie różne gry, których nie da się sensownie porównywać ze sobą. Pustkę po GTA najlepiej wypełnia RDR. :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować