Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2: Zabójcy Królów - poradnik dla początkujących (ale nie tylko)

84 postów w tym temacie

W każdym graczu siedzi coś ze zbieracza, by nie rzec śmieciarza. Zgarniamy co się da z mapy, targamy do kupców i sprzedajemy. Czasem przeradza się to w jakąś aberrację, bo zamiast wkręcać się w fabułę, prowadzimy żywot dziadka śmietnikowego, a nie bohatera.

Powinienem się czuć urażony... ;) Lubię za sobą taszczyć klamoty, szczególnie w hack''n''slashach. Trudno mi się z nimi rozstać :( Musze się tego oduczyć. Dobrze, że o tym wspomniałeś ;)

PS. Ktoś wie jak będzie wyglądalo pobranie tych 50 mb? Sama gra wykona połaczenie, czy trzeba skądś ściągnąć i doinstalować? I jeszcze, czy przy ponownej instalacji gry też to będzie trzeba inastalować? Czy wyjdzie to w jakiejś łatce później? Może ktoś z gramu coś wie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:02, Albianatoryx napisał:

Czuje się jak alkoholik na głodzie. w sklepie czeka na mnie flaszka, ale sklep otwierają
dopiero za godzinę. :P


To ja mam przynajmniej swojskie winko i się dogrzewam czekając na "godzinę duchów" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tłuczenie w lewy klawisz myszy ma w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów nie ma przyszłości."
Czy tylko mi w tym zdaniu coś nie pasuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zazdrość mnie zżera jak widzę posty tych co za chwile włączą gręi pluje sobie w brodę, że nie kupiłem EK :-( Jeśli będzie Trójka nie popełnie tego błędu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:08, Gvynbleidd napisał:

"Tłuczenie w lewy klawisz myszy ma w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów nie ma przyszłości."
Czy tylko mi w tym zdaniu coś nie pasuje?

Szyk zdania jest przestawny. Jest poprawne( bez tego pierwszego "ma") ale lepiej by było :Tłuczenie w lewy klawisz myszy nie ma przyszłości w grze Wiedźmin 2: Zabójcy Królów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2011 o 23:22, DainII napisał:

Własnie. Byleby obsuwy nie było. Te 40 minut to wystarczająco długo!


Napiszę jeszcze raz. Ktoś wie jak będzie wyglądało pobranie tych 50 mb: gra sama pobierze, czy trzeba ściągnąć? i czy musimy to doinstalowywać przy każdej instalacji gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować