Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Gosiakoprzem zgadza się. Na innych forach zagrzmiało (Federacja Konsumentów itp.). I trudno się z tym nie zgodzić, bo tak naprawdę, czy ktoś to kontroluje? Mam na myśli gry ogólnie (zgodność towaru itp. itd.)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: Kupiłem EK dwójki, z racji tego, że miałem EK jedynki. Gra była świetn, z przejęciem czekałem na dwójkę :) Teraz czuję się trochę jak idiota. Specjalnie czekałem na szybkie zerknięcie jak ''pójdzie'' mi gra i szybkie lulu. Informacja, że być może o 3 w nocy będę mógł pograć mnie absolutnie nie kręci - podejrzewam, że jak wydatna część giercowskiej braci muszę wstać jutro rano o 6 do pracy. Czuję się jak zbity psiak :-/ Nie mam natomiast powodów do bluzgania na kogokolwiek. Na pocieszenie powiem, że ludzie z CDP RED pewnie mają teraz niezłą nerwówkę. Ja życzę powodzenia. I dobranoc wszystkim.

p.s. Ładne mi wyróżnienie nas spotkało, hie hie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz to już możemy się tylko zabawić w "zgadnij kiedy ruszy serwer aktywacji" ? :)

Moje dwa typy:

1. albo dziś w nocy (przedział 1.30 - 2 w nocy)
2. jeżeli powyższe się nie sprawdzi to pewnie jutro około 8 rano :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy EK Wiedźmina totalna obsuwa, wstrzymanie wysyłki i niedostarczenie całości na czas, przy EK Wiedźmina 2 ZNOWU zawiedzione głosy fanów. Są ludzie którzy po raz trzeci nie pozwolą zrobić siebie w buca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieci przestancie narzekac, ja na swoja gre musze poczekac do wtorku poniewaz zyje w Londynie a i jeszcze we wtorek mam college na 3 do 9 i jakos nie narzekam. Powinniscie sie cieszyc ze Producencidaja taki wam przywilej ze zagracie wczesniej :) wiec nie mialczcie jak baba podczas okresu gosh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:38, Gosiakoprzem napisał:

2. jeżeli powyższe się nie sprawdzi to pewnie jutro około 8 rano :D


Jutro w sensie dzis? ;p

@Ontop; Telenoweli jak to zabezpieczenia uderzają w legalnych graczy ciąg dalszy.
Tragedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A swoją drogą... wiecie co będzie najśmieszniejsze? :)

Jutro rano się obudzę (urlop - wolne od pracy) - zerknę na biuro - zobaczę swoją EK Wiedźmina 2.. uruchomię kompa - serwer aktywacji będzie "leżał i kwiczał" - a na necie pojawią się głosy, że jest już "działająca" wersja "piracka" - to nic tylko pakuję paczkę i odsyłam do gram.pl z tytułem niezgodności towaru z umową..


*Edit*

@Zgreed66: ta.. dziś :)

@jammy666: no tak.. dziękujemy firmie CDP za obietnice.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ach, żeby było zabawniej. Cracki krążą już po internecie i piraci jak zwykle śmieją się w monitory. SecuROM tak naprawdę przeszkadza tylko uczciwym graczom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, jammy666 napisał:

Dzieci przestancie narzekac, ja na swoja gre musze poczekac do wtorku poniewaz zyje w
Londynie a i jeszcze we wtorek mam college na 3 do 9 i jakos nie narzekam. Powinniscie
sie cieszyc ze Producencidaja taki wam przywilej ze zagracie wczesniej :) wiec nie mialczcie
jak baba podczas okresu gosh


Przywilej?? :D
ja ci powiem przywilej mam na pismie od CDP ze bede mogl grac od 16maja godziny 00:01 Na pismie !!
i prosze mi nie mowic ze to jest z ich zyczliwosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wstyd, żenada i wiocha... nie pierwszy raz zresztą... czy kiedyś ktoś w waszej firmie użyje mózgu i przygotuje się tak jak trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jak wyglada ten problem? Wyskakuje jakiś błąd?
Bo ja dopiero instaluje kolekcjonerke (wczesniej nie bylo okazji siąść spokojnie i to zrobić).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za newsa w ostatniej chwili. jak skończony kretyn czekałem do 12 w nocy żeby uruchomić grę mimo, że jutro z samego rana muszę iść do pracy. Nie wierzę, że nie wiedzieliście o problemach technicznych wcześniej. Mogliście napisać o tym parę godzin temu a tak to przez was jutro mam zarwany dzień w pracy. C h** wam w d*** z takim podejściem. Nie podaruje tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie wiedza ze serwer nie działa , ale troch mogli by sie okreslic czy jest jakies prawdopodobienistwo ze do rana go naprawwiom czy nie. a co tyczy sie rekompensaty to na wiele bym nie liczył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:42, jammy666 napisał:

Dzieci przestancie narzekac, ja na swoja gre musze poczekac do wtorku poniewaz zyje w
Londynie a i jeszcze we wtorek mam college na 3 do 9 i jakos nie narzekam. Powinniscie
sie cieszyc ze Producencidaja taki wam przywilej ze zagracie wczesniej :) wiec nie mialczcie
jak baba podczas okresu gosh


Skoro ci to wisi to po co siedzisz tu i wkur... ludzi, co wydali kupe kasy i siedzieli do północy, by zagrać, ponieważ takie były zapewnienia producenta? Skąd wiesz, że tu same dzieci siedzą? Może dla mnie ty jestes szczylem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rekompensatę... dostaniemy darmowe DLC w postaci zbroi lub mieczyka dla Geralta i tyle z rekompensaty. Wstyd, wstyd i biada na całą europę, na cały świat wstyd...

Tyle reklam, taki hype i co CDPR ? Beznadziejnie zabezpieczone pudełka EK = zniszczenia i teraz to, fail roku drodzy producenci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że chociaż rekompensata będzie jakaś sensowna... Nie satysfakcjonuje mnie nic poniżej, dajmy na to, koszulki wiedźmińskiej.

A tak poza tym, to muszę nadmienić, że komentarze na stronie społeczności wiedźmińskiej dostarczają sporo rozrywki. Niektórzy nie mają za grosz dystansu. Ja rozumiem, brak satysfakcji, dochodzenie swoich praw i stawianie roszczeń, ale jaki jest sens czegoś takiego: "Dżizys, k***a, ja p******ę"??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:45, firebadam napisał:

A jak wyglada ten problem? Wyskakuje jakiś błąd?
Bo ja dopiero instaluje kolekcjonerke (wczesniej nie bylo okazji siąść spokojnie i to
zrobić).



Po prostu - "nic się nie dzieje" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować