Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 00:47, sswbydlak napisał:

Koledzy czy u was ten problem objawia się tym że po wpisaniu kodu aktywacyjnego nić się
dalej nie dzieje



Czytaj komentarze :)
Dokładnie taki jest tego objaw :)


Ale spokojnie.. dopiero 47 minut opóźnienia :D


@Paul_Luszyn: witaj w klubie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:45, macman78 napisał:

Skoro ci to wisi to po co siedzisz tu i wkur... ludzi, co wydali kupe kasy i siedzieli
do północy, by zagrać, ponieważ takie były zapewnienia producenta? Skąd wiesz, że tu
same dzieci siedzą? Może dla mnie ty jestes szczylem?

1 nudzi mi sie
2 jak ci sie nie podoba oddaj gre i po problemie
3 ymmm skad moge wnioskowac ze jestes dzieckiem np po poziomie twojej wypowiedzi
and Skad mogli wiedziec ze pare godzin lub minut przed polska premiera cos sie stanie :/ probowali temu zapobiec niestety nie udlo sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:52, Tsch napisał:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać :)



:)
Ale powiem Ci, że dla pewności musiałem sam sprawdzić 2 razy... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:52, artistic111 napisał:

Ja liczę na jakieś specjalne DLC za ten cały bajzel... Magiczny sztylet spóźnienia +10
do cierpliwości, albo coś...


DLC to słaba rekompensata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:46, Kodi127 napisał:

Mam nadzieję, że chociaż rekompensata będzie jakaś sensowna... Nie satysfakcjonuje mnie
nic poniżej, dajmy na to, koszulki wiedźmińskiej.

A tak poza tym, to muszę nadmienić, że komentarze na stronie społeczności wiedźmińskiej
dostarczają sporo rozrywki. Niektórzy nie mają za grosz dystansu. Ja rozumiem, brak satysfakcji,
dochodzenie swoich praw i stawianie roszczeń, ale jaki jest sens czegoś takiego: "Dżizys,
k***a, ja p******ę"??


Heh, widać niektórzy z nich nie mają do tego dystansu i traktują to zbyt poważnie a co z tym idzie widać właśnie w ich komentarzach.
Eeeh kolejny raz się cieszę że nie kupiłem EK tylko zwykłą, która przyjdzie we wtorek i wtedy już wszystko na pewno będzie działać.Tym samym oszczędziłem sobie takiego oto syndromu:
http://www.youtube.com/watch?v=PbcctWbC8Q0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeszcze lepiej. Sam po swoim poście w dzikim szale sprawdziłem. A to już źle świadczy o stanie mojej psychiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:54, Damianuss1 napisał:

Może to i dobrze, że paczka dopiero we wtorek zawita...



Może i tak.. ale wyobraź sobie, że mega szybkie serwery CDP zostaną "zaatakowane" przez "tysiące" użytkowników :)

Zwiecha na pół roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować