Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Takiego samego epick faila dali z pierwszym wiedźminem EK że dostarczali na raty (ja dostałem w 3 ratach). Ale to jest skandal!!! Było mówione chyba od 2-3 tygodni że właściciele EK będą mogli grać 24h przed resztą, czyli mieli w pizdu czasu żeby wszystko poszło jak należy. Liczę na jakąś rekompensatę i mam nadzieje że nie będzie to jakieś DLC które reszta osób, która kupiła zwykłą wersje dostanie za free 24h później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak człowiek przed snem chciał tylko zabić paru śmieci, zobaczyć gołe cycuchy Triss, zalać pałe razem z Jaskrem bądź Zoltanem a tu można tylko czytać posty braci w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:56, Gosiakoprzem napisał:

> Może to i dobrze, że paczka dopiero we wtorek zawita...


Może i tak.. ale wyobraź sobie, że mega szybkie serwery CDP zostaną "zaatakowane" przez
"tysiące" użytkowników :)

Zwiecha na pół roku :)


nie kracz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i siedze sobie trzeci kwadrans, wstukuję kod i zastanawiam się ile jeszcze razy wydawcy gier komputerowych będą robić ze mnie innych naiwnych, dostarczycieli kasy za ccze obietnice. Takie podejście do klienta zaczyna chyba być normą w Polsce, bo ani to pierwszy raz , ani nie tylko jedna firma. Teraz już wiem jak czuła się ta dziewczynka w reklamie pasty do zębów " Obieecaałaś... " Powoli, a może i coraz szybciej, mam serdecznie dość traktowania mnie jak małe dziecko. Może by tak jakś mała petycja do CD RED z propozycją zmiany nazwy na np. CD RED - obiecanki cacanki a klientowi ...? - wiecie co.
Macie jakieś propozycje?
Może w wyslać im pare maili z propozycjami, jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich "haterow" zaistniałej sytuacji.. ciekawe czy wy bylibyście na tyle mądrzy by przewidzieć taka sytuacje i jej zaradzić?? w końcu mogla się stać jakaś awaria niezależna od cdpr ...
Wracając.. mi to tam jakoś nie przeszkadza bo paczkę najwcześniej we wtorek dostane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tsch- hahaha spoko jesteś gość ;D ! Myślę że z 6k ludzi odświeżających tą stronkę poczuło mocne uderzenie w klatce piersiowej i szybciej niż prędkość światła wklepali klucz ;P

Pozdrawiam wszystkich (nie)szczęsliwych posiadaczy EK.
CDPR zachęcam do wypicia mooooocnej kawy, zakasania rękawów i szybkiej i przede wszystkim OWOCNEJ pracy

inaczej nogi z rzyci powyrywamy, będzie pogrom jak w Rivii ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po drugiej herbacie nie zasnę :)
Natomiast w ramach rekompensaty Redzi mogą mi postawić dom. A niech będzie nawet murowany :)
A tak na poważnie to głupio wyszło, ale to jeszcze nie powód, żeby być tak wulgarnym. A fuj, koledzy (i koleżanki).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym wszystko wybaczyl jak bym dostal ta koszulke I''ve seen the end 16 times...

1. powinni jakos to rozwiazac z fanami
2. maja nauczke na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 01:00, Tsch napisał:

A ja po drugiej herbacie nie zasnę :)
Natomiast w ramach rekompensaty Redzi mogą mi postawić dom. A niech będzie nawet murowany
:)
A tak na poważnie to głupio wyszło, ale to jeszcze nie powód, żeby być tak wulgarnym.
A fuj, koledzy (i koleżanki).



Mi tam wystarczy, żeby podesłali paczkę energy-drinków sygnowanych logiem CDP albo Wiedźmina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taa PSN częściowo rusza i wiesiek miał ruszyć a tu klapa szampana nie otworze bo szkoda taka okazja się do tego nienadaje zabawne jest to że na forum CDP napisało że przed pierwszą tego nie uruchomią ( pisali to 5 minut przed pierwszą )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 00:57, kulfon13 napisał:

No i siedze sobie trzeci kwadrans, wstukuję kod i zastanawiam się ile jeszcze razy wydawcy
gier komputerowych będą robić ze mnie innych naiwnych, dostarczycieli kasy za ccze obietnice.
Takie podejście do klienta zaczyna chyba być normą w Polsce, bo ani to pierwszy raz ,
ani nie tylko jedna firma. Teraz już wiem jak czuła się ta dziewczynka w reklamie pasty
do zębów " Obieecaałaś... " Powoli, a może i coraz szybciej, mam serdecznie dość traktowania
mnie jak małe dziecko. Może by tak jakś mała petycja do CD RED z propozycją zmiany nazwy
na np. CD RED - obiecanki cacanki a klientowi ...? - wiecie co.
Macie jakieś propozycje?
Może w wyslać im pare maili z propozycjami, jak sądzicie?


pismo do rzecznika praw konsumenta(czy coś w tym stylu) + zbiorowy pozew do sadu w sprawie nie wywiązania się z umowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu tego komentować, rozumiem ze zespól nie jest zbyt liczny itd., ale doskonale chyba jednak wiedzieliście o ew. konsekwencjach, a mimo, to nie ubezpieczyliście się odpowiednio. Coz, dla mnie duza krecha na minus. Czuje się zawiedziony :P Wypije zdrowie za samych producentów gry, lecz obsługa techniczna leży.

Flaszka do końca i dłużej nie czekam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o zglaszanie sprawy do sadu to wartosc jest chyba zbyt niska. Kiedys czytalem, ze wartosc musi wynosic przynajmniej 300 zl zeby sie tym zajeli. Mozna natomiast sprawe zglaszac do UOKiK albo do Federacji Konsumentow chocby po to, zeby zwrocili na to uwage.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tylko chciałem zobaczyć jak ta gra pięknie wygląda i isć spać bo jutro od bladego świtu mam "Kawalerski Poniedziałek", a tu będę siedział jak na szpilkach. A jutro padnę ze zmęczenia po 2 flaszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować