Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 02:41, EmperorKaligula napisał:

zobaczycie t-shirty jak swinia niebo, powiadam wam ^^

ja w sumie juz sie nie klade, po 4 wstaje i tak


wiemy to ale pomarzyć można tego nam nie zabierzesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak! Każdy kto kupił EK powinien dostać bluzę z Wieśka 2 :P, strasznie mi się podoba... btw dla mnie też XL, hehe pomarzyć sobie można.

A tak na serio to nie liczę na zbyt wiele, dlc''ki i tak będą darmowe więc powinniśmy być bardziej wyrozumiali dla RED''ów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha! Ziomale z CDP pytają się, kto ma angielski Windows XP z ustawieniami PL. LOL, oni coś takiego dopiero teraz sprawdzają???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP przemówił: Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie go wymaga kolejno kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia na świeżo zainstalowanej grze. Drużyna (Q)A właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to widzę tak... Wszyscy posiadacze EK zostali wyrolowani... Jesteśmy 10 tysięczną grupą testerów za frajer na których zostanie przetestowane działanie całego tego systemu aktywacji przed oficjalna premierą. Swoja drogą dobry plan... Przetestują nam system przed premiera i jeszcze za to zapłacą ponad 200zł. Sam bym tego lepiej nie wymyślił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie go wymaga kolejno kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia na świeżo zainstalowanej grze. Drużyna (Q)A właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:45, artistic111 napisał:

Ja to widzę tak... Wszyscy posiadacze EK zostali wyrolowani... Jesteśmy 10 tysięczną
grupą testerów za frajer na których zostanie przetestowane działanie całego tego systemu
aktywacji przed oficjalna premierą. Swoja drogą dobry plan... Przetestują nam system
przed premiera i jeszcze za to zapłacą ponad 200zł. Sam bym tego lepiej nie wymyślił


Teoria trochę spiskowa ale kupy się IMO trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z Bogiem, niech testują w takim razie. Ja idę spać. Pozdrawiam wszystkich, z którymi mogłem wymienić tak bardzo ciekawą konwersację że pomimo całego incydentu nie chciało mi się odejść od monitora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ... niestety nie mogę już dłużej siedzieć, bo w pracy będę nie kumaty totalnie :( Chciałem poświęcić te trzy godziny na wyśmienitą zabawę z wyśmienitą grą ... ale cóż ...
Dziwi mnie jedynie to, jak do tego mogło dojść ? Zrozumiał bym przeciążenie i zapchanie łącza przy 10k pobierań jednocześnie ... Ale brak gruntownego przetestowania uaktualnienia i procesu aktywacji ?
9999 nie zapomni tego za szybko, mamy pamięć jak ranne słonie ...
Pomimo rozczarowania, powodzenia chłopaki z CDPR ... Rano przed pracą chce choć menu gry zobaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:45, karvaialka napisał:

CDP przemówił: Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie
go wymaga kolejno kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia
na świeżo zainstalowanej grze. Drużyna (Q)A właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość.


Żygać się chce. KUR... mieli tyle czasu na testy, a oni teraz to robili? W dniu w którym powinno dac się odpalić grę jako szumnie zapowiadany przywilej. Co to jakies szczyle, co się urwały z zabawy choinkowej, czy mająca aspiracje do marki globalnej firma. Kiedy oni te paczkę odebrali, że teraz to robią.? Dom publiczny chyba tma mają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam oczekujących :)

Miałem napisać długiego posta ale odechciało mi sie:) w ramach rekompensaty także chcę tylko bluzę XL, najlepiej rozpinaną:)

Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:52, GTO_SRV napisał:

OJ, głowy się w CDP potoczą za to, innej opcji nie ma.

Koronowane? Że niby trzeba Zabójców Królów tam wysłać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:54, Graffis napisał:

> OJ, głowy się w CDP potoczą za to, innej opcji nie ma.
Koronowane? Że niby trzeba Zabójców Królów tam wysłać? :P


tylko jakichś porządnych a nie takich co dorównują profesjonalizmowi CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 02:50, EmperorKaligula napisał:

uwielbiam slowo "prawdopodobnie'', a wy ? ^^


Prawdopodobnie znaczy g... wiedzą? chyba dobrze to rozczytałem? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować