Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

co to ku.....a ma byc . czy onii nie zdaja sobie sprawy ze to oni sa dla nas a nie my dla nich . człowiek wydaje o cholery pieniedzy na gre ,a wzamian nie dostaje obiecanego produktu . miało byc 16.05 godzina 00;01 potem było ze przed switem dadza rade , u mnie już słonce dawno wstało . a tu nadal nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa by była załatwiona gdyby się solidarnie przyznali, że spieprzyli sprawę. A póki co to tylko obietnice i wszystkie niedotrzymane... o 00:01 zagracie, przed świtem zagracie, za 15 minut powiemy czy w ogóle zagracie. Rozumiem, że coś może pójść nie tak no ale kurde tak się z ludźmi nie postępuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:15, GTO_SRV napisał:

Padną. Jest nas tu jakieś 10-15 osób. Nawet serwery Pentagonu by tego nie udźwigły.


Kurdę, wydałeś nas... a mieliśmy udawać, że nas jest więcej... teraz pewnie podchwycą temat i zaraz na FB wyjdzie oświadczenie "sorry, ale dla 15 osób to my serwerów odpalać nie będziemy bo prąd drogi" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem przed monitor od żony i dalej DRZEWO.
Swoją drogą, ciekawe czy na Onecie będzie jako info dnia czy nie, a może tylko w ciekawostkach.
Powinni o tym trąbić jak o Wieśku kiedy go reklamowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:17, dodoxx6 napisał:

Nie tylko osoby z gram.pl będą pobierały łatkę.


Więcej nie trzeba by zatkać ich serwery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 05:17, Ambr0ktn napisał:

Kurdę, wydałeś nas... a mieliśmy udawać, że nas jest więcej... teraz pewnie podchwycą
temat i zaraz na FB wyjdzie oświadczenie "sorry, ale dla 15 osób to my serwerów odpalać
nie będziemy bo prąd drogi".


lol!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:15, Hartus napisał:

Co jak co, ale napisać TAK lub NIE chyba nie zajmuje więcej niż kilka sekund...


Bardzo trudno to zrobić (NIE), bo jesteśmy tu od 5 godzin. Pewnie są po raz kolejny na etapie "teraz już na pewno się uda" (norma w informatyce) i święcie wierzą, ze zaraz nam dadzą dobre wieści...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hahaha niezly cyrk :D, a tak zapewniali, ze te zabezpieczenia nie uprzykrza zycia legalnym uzytkownikom :), i dupa z grania 24h przed premiera dla posiadaczy kolekcjonerki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak, to już jest solidne przegięcie... Tą jedną noc mogłem poświęcić na granie. A tu masz babo placek, ani grania ani spania... Polecieli z tą wiadomością teraz... Faktycznie to wcale nie jest trzymanie w niepewności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podobno "Nie jest źle" hah! Kpina! Znów jest może teraz a może zabierzemy się za inną produkcję w końcu FPS-y są takie fajne, musicie to zrozumieć!eh, pomimo tego jestem dobrej wiary na 20 min. znikam, nie jadłem od wczorajszego rana :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:20, Lucas_the_Great napisał:

Tweeter: "Nie jest źle. Serio."

Teraz to mnie mogą już cmoknąć. Idę spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, że nie jest źle. Opóźniamy start gry o ponad 5 godzin, ludzie są wściekli, ale tak ogólnie to jest całkiem nieźle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:20, Ambr0ktn napisał:

Tak czy tak, to już jest solidne przegięcie... Tą jedną noc mogłem poświęcić na granie.
A tu masz babo placek, ani grania ani spania...


Właśnie dlatego tak im trudno złożyć broń. Znam to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 05:19, mronoth napisał:

hahaha niezly cyrk :D, a tak zapewniali, ze te zabezpieczenia nie uprzykrza zycia legalnym
uzytkownikom :), i dupa z grania 24h przed premiera dla posiadaczy kolekcjonerki


O wielu rzeczach zapewniali. A trzeba było się skupić na dopracowaniu tego systemy a nie na pokazywania Triss w Playboyu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować