Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

O 11 muszę lecieć na uczelnie laptopa oddać...Myślałem, że pogram te 11 godzin...a tak...cóż do zobaczenie wiesiek za dwa tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:53, Lucas_the_Great napisał:

> Idę pod prysznic...
Stój! Prysznic nie jest jeszcze przetestowany, dopiero kurtka jest na warsztacie!


Lucas mam pytanie trochę zmieniając temat. Czy w Wiedźminie 2 jest jakiś req check sprawdzający kompa przed uruchomieniem i nie pozwalający gry uruchomić jak coś nie jest rekomendowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:55, Heede_Gree napisał:

jest 6.54 a jak niedziałało tak niedziała cdprojekt co jest?!

Pewnie śpią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz przecież jak dla nich ważne jest żeby było 100% sukcesywnych instalacji... Poślizgi są wszędzie, w budowie autostrad, kolei, metra... Ale żeby gier !!???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:55, Chlorofil napisał:

Lucas mam pytanie trochę zmieniając temat. Czy w Wiedźminie 2 jest jakiś req check sprawdzający
kompa przed uruchomieniem i nie pozwalający gry uruchomić jak coś nie jest rekomendowane?

Nie wiem. Launcher prewki diabelnie się różni od tego, co widzę w plikach pełniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:55, Manix69 napisał:

> na trollach?;>

Na kurtce :D


Tzn kurtke na trollu, chyba xD
Bądź cool I Ty ubierz swojego Trolla :P

A Lucas mam pytanie. Bo w beta teście śmigałeś na ustawieniach HIGH, a później do poradników i tekstów z tygodnia z Wiedźminem widziałem, że leciałeś już na o wiele słabszych ustawieniach. Możesz zdradzić czym to było spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że dzisiaj ciepło, bo będę mógł wyjść z domu bez kurtki :D Na szczęście dzrwi nie projektował CDPR, więc pozwolą mi przejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:56, Lucas_the_Great napisał:

Nie wiem. Launcher prewki diabelnie się różni od tego, co widzę w plikach pełniaka.


Rozumiem ;) Dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:58, Spitfire87 napisał:

wyszedłem po fajki, sklep mam pod domem, a tu przybyło 4 strony xD


Nie przesunęli otwarcia?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"To kwestia działania wszystkich DLC, nie tylko Kurtki. Macie przecież inne DLC - z CDA, z Empiku..."
z facebooka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na to że gra wyjdzie przed DLC to nie ma co liczyć? Zapewne. To może jeśli ktoś ma moc to załatwi aby
DLC ściągało się (teraz przedpremierowo) z łatką? eh to nie ma sensu, nie wyspałem się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować