Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Przeczuwałem, że coś będzie nie tak. Dlatego wczoraj poszedłem spać przed północą, a dziś wstałem wcześniej, niż powinienem. Ale widzę, że z samego rana czeka na mnie niespodzianka. To już chyba tkwi w krwi wieśka. Może Wiedźmina 3 uda się wydać normalnie. Chociaż w wypadku Wiedźmina określenie "normalnie" oznacza "z problemami".
A może by odesłać z powrotem Wiedźmina za to, że nie działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:59, ICQ napisał:

"To kwestia działania wszystkich DLC, nie tylko Kurtki. Macie przecież inne DLC - z CDA,
z Empiku..."
z facebooka


Wrócili do żywych i przypomnieli sobie o innych DLCkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Porażka totalna. Nie od wczoraj w CDP wiedzieli że EK ma zostać wcześniej uruchomiona. Nie przygotowali się solidnie. Ale przecież to zabezpieczenie nie jest uciążliwe dla graczy! Tak twierdzili. I co się okazało. Że jest prze beznadziejne . Można się było tego spodziewać. Oby gra mnie nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 06:59, ICQ napisał:

"To kwestia działania wszystkich DLC, nie tylko Kurtki. Macie przecież inne DLC - z CDA,
z Empiku..."
z facebooka


A nie mówiłem? :D Od kurtki zaczęli. Skoro się odezwali, to jest jakiś postęp. Można założyć, że kurtkę testowali od skończenia z Trollem, do teraz, skoro się odezwali. Biorąc pod uwagę 6 DLC, to poczekamy spokojnie do samego południa ;D Albo i dłużej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja głupi chciałem brać urlop by przegrać całą noc w Wiedźmina. Wracam z pracy a tu taka akcja. Coś mi w duchu mówiło bardzo po cichutku ale jednak - że coś takiego może się wydarzyć.
Nie przeszkadza mi to. Nie kupiłem EK by zagrać wcześniej albo później, tylko by okazać szacunek developerom i mieć kilka fajnych wiedźmińskich dodatków. Na PSN czekałem miesiąc, a na Wiedźmina mam czekać 1 dzień? Pestka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz Naczelny Maruda Gram.pl wieszczy:

W pewnym momencie uruchomią już możliwość grania. Wtedy też, rzesze graczy rzucą się na plik. Serwery, świetnie przygotowane do tak dużej ilości ściągających naraz... padną z hukiem. I dostaniemy komunikat, że w związku z powyższym możliwość ściagania została zablokowana, i kto nie ściągnął (czyli większość) pogra dopiero dzisiaj o północy, razem z oficjalną premierą.

Ktoś idzie o zakład, że tak się stanie? :D

(PS. Swoją drogą, skoro z marnymi 10 000 uśytkowników jest TAKI problem, to ciekaw jestem, co się będzie działo DZISIAJ w nocy...:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pięknie wstaję sobie rano wyspany, myślę odpale se wieśka, a tu zonk. Wchodzę na gram.pl i co widzę CDP znowu dało ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a może zacznijcie poszukać tych 50MB w Urzędzie Pracy?
Sądzę że po takiej obsuwie będzie dziś spory ruch w pośredniaku, w każdym razie powinien być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:04, Tenebrael napisał:

A teraz Naczelny Maruda Gram.pl wieszczy:

W pewnym momencie uruchomią już możliwość grania. Wtedy też, rzesze graczy rzucą się
na plik. Serwery, świetnie przygotowane do tak dużej ilości ściągających naraz... padną
z hukiem. I dostaniemy komunikat, że w związku z powyższym możliwość ściagania została
zablokowana, i kto nie ściągnął (czyli większość) pogra dopiero dzisiaj o północy, razem
z oficjalną premierą.

Ktoś idzie o zakład, że tak się stanie? :D

(PS. Swoją drogą, skoro z marnymi 10 000 uśytkowników jest TAKI problem, to ciekaw jestem,
co się będzie działo DZISIAJ w nocy...:D)



Mam nadzieję, że posiadacze Ek nie będą się tym już przejmowali....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:06, Lucas_the_Great napisał:

Zajrzałem na oficjalne forum. Bez dwóch zdań u nas jest znacznie lepsza atmosfera. Taki
kub gentlemanów normalnie. Żarty na poziomie, kulturka na maksa...


Bo u nas degrady się sypią :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:04, Meketh napisał:

No to pięknie wstaję sobie rano wyspany, myślę odpale se wieśka, a tu zonk. Wchodzę
na gram.pl i co widzę CDP znowu dało ciała.


Znowu to porusze niektórzy wogóle nie spali ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować