Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Lucas zadałem Ci wcześniej pytanie, ale zapewne w gąszczu tej kulturalnej rozmowy go nie dostrzegłeś. Chodzi mi o to że w beta teście śmigałeś na ustawieniach HIGH, a później do poradników i tekstów z tygodnia z Wiedźminem widziałem, że leciałeś już na o wiele słabszych ustawieniach. Możesz zdradzić czym to było spowodowane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wrocilem z nocki myslalem ze sobie odpale a tu niespodzianka.ciekawy jestem jak nam to zrekapensuja posiddacza edycji kolekcjonerskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, chyba jeszcze nie widziałem żeby na forum zrobiło się 19 stron w jednym wątku przez noc. ;D
Widzę, że niezły problem jest. Niewyobrażalne.. w głowie mi się nie mieści jak można było dopuścić do takiej sytuacji. A to miała być taka atrakcja - możliwość wcześniejszej gry o całe 24 godziny! Oj ktoś chyba straci pracę..

Nie chce mi się czytać 19 stron wątku. Gracie już czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:09, puma18 napisał:

wrocilem z nocki myslalem ze sobie odpale a tu niespodzianka.ciekawy jestem jak nam to
zrekapensuja posiddacza edycji kolekcjonerskiej


No a jak myślisz? Dostaniemy hiper-mega-super kod na dodatkowe DLC z...gaciami dla Geralta. Ale będziemy musieli na nie czekać miesiąc, bo jeszcze nie wróciły z pralni. A żeby wszyscy mogli czerpać pełną przyjemność (bo jak to, latać bez gaci?!), to gra zostanie odgórnie zawieszona do tego czasu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:08, Ambr0ktn napisał:

Lucas zadałem Ci wcześniej pytanie, ale zapewne w gąszczu tej kulturalnej rozmowy go
nie dostrzegłeś. Chodzi mi o to że w beta teście śmigałeś na ustawieniach HIGH, a później
do poradników i tekstów z tygodnia z Wiedźminem widziałem, że leciałeś już na o wiele
słabszych ustawieniach. Możesz zdradzić czym to było spowodowane?

Rozjechał mi się launcher (a w nim były ustawienia konfiguracyjne), odpalałem z palca, kombinowałem z tekstowym konfigiem z palucha. Jak znalazłem w miarę satysfakcjonujące ustawienia, odpuściłem dalsze kombinacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:10, HumanGhost napisał:

O kurde, chyba jeszcze nie widziałem żeby na forum zrobiło się 19 stron w jednym wątku
przez noc. ;D
Widzę, że niezły problem jest. Niewyobrażalne.. w głowie mi się nie mieści jak można
było dopuścić do takiej sytuacji. A to miała być taka atrakcja - możliwość wcześniejszej
gry o całe 24 godziny! Oj ktoś chyba straci pracę..

Nie chce mi się czytać 19 stron wątku. Gracie już czy jeszcze nie?


Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:10, HumanGhost napisał:

gry o całe 24 godziny! Oj ktoś chyba straci pracę..


Najprędzej Troll... Bo kurtka się już zmyła ;D
Ale przyznaję, jest coraz weselej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:10, HumanGhost napisał:

O kurde, chyba jeszcze nie widziałem żeby na forum zrobiło się 19 stron w jednym wątku
przez noc. ;D
Widzę, że niezły problem jest. Niewyobrażalne.. w głowie mi się nie mieści jak można
było dopuścić do takiej sytuacji. A to miała być taka atrakcja - możliwość wcześniejszej
gry o całe 24 godziny! Oj ktoś chyba straci pracę..

Nie chce mi się czytać 19 stron wątku. Gracie już czy jeszcze nie?


nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kpina, amatorka i zero poszanowania dla klienta. Ja rozumiem ze trzeba bylo prawdopodobnie wszystko od nowa zrobic i dlatego te testy, ale no kurcze myslalem ze beda przygotowani na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:10, HumanGhost napisał:

O kurde, chyba jeszcze nie widziałem żeby na forum zrobiło się 19 stron w jednym wątku
przez noc. ;D
Widzę, że niezły problem jest. Niewyobrażalne.. w głowie mi się nie mieści jak można
było dopuścić do takiej sytuacji. A to miała być taka atrakcja - możliwość wcześniejszej
gry o całe 24 godziny! Oj ktoś chyba straci pracę..

Nie chce mi się czytać 19 stron wątku. Gracie już czy jeszcze nie?


Nie, ale cóż pozatym dobrze się bawimy w kulturalnym towarzystwie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:11, Veilaine napisał:

Ale przyznaję, jest coraz weselej.


No właśnie widzę. Atmosferka niemal piknikowa.
Specjalnie na Wieśka urlop wziąłem dziś. Ale zamiast grać to sobie chyba tylko poczytam. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 07:10, HumanGhost napisał:


Gracie już czy jeszcze nie?


Chłopie, jak dla mnie dowcip wieczoru... poranka... dnia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze ,że położyłem sie spać przed północą. Coś przeczuwałem ,że tak się skończy. Nic to, idę do pracy. Zobaczymy o 23.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować