Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 07:14, Wyzigerd napisał:

Z tego wszystkiego walnę sobie piwo to się uspokoję trochę.


mój dziadek alkoholik byłby z Ciebie dumny!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:13, HumanGhost napisał:

> Ale przyznaję, jest coraz weselej.

No właśnie widzę. Atmosferka niemal piknikowa.
Specjalnie na Wieśka urlop wziąłem dziś. Ale zamiast grać to sobie chyba tylko poczytam.
;]


Ja też na urlopie. Ale o 01:00 odpuściłem. Obudziłem się coś o 5:30 - myślę sobie, no to zdążyli chyba za tę parę godzin dać radę... a tu lipa. Czekamy na kurtkę ;D

Genialny cytat z FB : <<Czytam napisy z tyłu pudełka DVD z grą i widzę: "Krew. Pogarda. Miłość. Strach. Nadzieja". Idealne streszczenie ostatnich 7 godzin.>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:16, Veilaine napisał:

> > Ale przyznaję, jest coraz weselej.
>
> No właśnie widzę. Atmosferka niemal piknikowa.
> Specjalnie na Wieśka urlop wziąłem dziś. Ale zamiast grać to sobie chyba tylko poczytam.

> ;]

Ja też na urlopie. Ale o 01:00 odpuściłem. Obudziłem się coś o 5:30 - myślę sobie, no
to zdążyli chyba za tę parę godzin dać radę... a tu lipa. Czekamy na kurtkę ;D


może dam im swoją..... co prawda czerwona ale zawsze coś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się nie wnerwiam :)
Tylko dlatego, że zamówiłem "zwykłą", a nie kolekcjonerkę :D I pewnie dojdzie dopiero jutro.

Nie chcę się tu za bardzo znęcać, bo RED to jednak małe studio, więc napiszę tylko bardzo, bardzo delikatnie - totalna amatorszczyzna :)

Chociaż można było to przewidzieć - w końcu "niezawodny" Securom to wytwor firmy Sony, tej od równie "niezawodnego" playstation network ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zdziwię się jeśli będzie można grać dopiero od normalnej premiery. A ci co kupili zwykłą wersję będą musieli czekać jeszcze jeden dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie tylko wyobraźcie, że jesteście teraz jednym z tych kolesi z CDP, którzy próbują to uruchomić... Wyrazy współczucia.

Oczywiście nie zmienia to faktu, że epic fail... Niemniej, należy pamiętać, że to też ludzie i raczej nie odwalili tego celowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

muszę spadać do pracy, ciekawe jak ja dzisiaj będę funkcjonował bez snu :/
heh, a miałem jeszcze w planach dzisiaj wieczorem pojechać 120km na nocną premierę do Gdańska a zapowiada się wielkie odsypianie.

potłuczona głowa, uszkodzony poradnik, artbook i jeszcze ta nocka...
chyba sobie jeszcze raz pooglądam wywiady z T. Gopem - niech zachwala nadal robiąc te swoje "zajączki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale by były jaja jakby za chwile CDP podało linka do torrenta z plikiem :P
Taki żarcik, idę do pracy :-)
* A może to wcale nie głupi pomysł;-)
** Kurde czy na pewno jutro nie będzie powtórki z historii? Poczytam co się będzie działo i urlop wezmę na konec dnia najwyżej lub jutro rano jakieś kacowe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:13, Myszasty napisał:


>
> Gracie już czy jeszcze nie?

Chłopie, jak dla mnie dowcip wieczoru... poranka... dnia? :)


Wszystkich trzech, bo poczekamy do premiery Premium ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przywilejami EK są póki co późniejsze otrzymanie EK numerowanego od zwykłego i nie działająca gra...
"Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zawiedzeni. Cały zespół pracuje bez przerwy i obiecujemy że nie przestanie do momentu aż gra będzie działać. Wszystkim." Gdzieś mam ich przeprosiny ja chcę zagrać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no naprawdę, jeśli mają problemy z DLC, to mogli nam pozwolić na samą aktywację gry, a dopiero potem wlepić te dodatki... Chyba, że czegoś nie skapowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylo tak:
- grę z Edycji Kolekcjonerskiej będzie można aktywować od godziny 00:01 w dniu 16.05.2011.
- grę z Edycji Premium (standardowej) będzie można aktywować od godziny 00:01 w dniu 17.05.2011

a bedzie:
- grę z Edycji Kolekcjonerskiej będzie można aktywować od godziny 00:01 w dniu 17.05.2011.
- grę z Edycji Premium (standardowej) będzie można aktywować od godziny 00:01 w dniu 18.05.2011

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zawiedzeni. Cały zespół pracuje bez przerwy i obiecujemy że nie przestanie do momentu aż gra będzie działać. Wszystkim." - tako ćwierka tweeter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować