Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 07:22, Dzudas napisał:

Przywilejami EK są póki co późniejsze otrzymanie EK numerowanego od zwykłego i nie działająca
gra...


ale popatrz jakoś nas wyróżnili ja to się jeszcze nigdy taki dumny nie czułem. To WIELKI zaszczyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:25, ufobeton napisał:

czego tej nocy spożyto w Polsce najwięcej:
- kawy
- napojów energetycznych
- valium i relanium
???

..amfy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nic... idę do szkoły. Jeśli nie włączą do 15:00 to podetnę sobie żyły zaostrzoną płytką od Wiedźmina. Żeby nie było że nie ostrzegałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O kurde, ile stron w parę godzin.
Będzie co czytać.

Swoją drogą to tam niezły zapierdol mają teraz całą noc próbując to uruchomić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy poza tym że "zdają sobie sprawę" to czy coś z tym fantem zrobią. Jakieś darmowe DLC dla kolekcjonerów w ramach rekompensaty z tak krótki czas oczekiwania (7 i pół godziny). No generalnie kupiliśmy produkt niezgodny z opisem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:26, Kiler300 napisał:

No nic... idę do szkoły. Jeśli nie włączą do 15:00 to podetnę sobie żyły zaostrzoną płytką
od Wiedźmina. Żeby nie było że nie ostrzegałem...


hardcorowiec jesteś ja będę próbował popiersiem wiedźmaka rozbić sobie głowę jaK sie im nie uda ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE ROZUMIEM TYLKO JEDNEGO A MIANOWICIE PO CO ROBIĆ PREMIERĘ JEŚLI NIE ZROBIONO TESTÓW? NIE DAŁO SIĘ TEGO WSZYSTKIEGO SPRAWDZIĆ WCZEŚNIEJ? PRZECIEŻ OCZYWISTE BYŁO, ŻE 9999 OSÓB BĘDZIE WCZORAJ CZEKAŁO DO 00:01. DLA MNIE TO BYŁO JASNE JAK SŁOŃCE.... ŻAL.PL....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:23, Lucas_the_Great napisał:

"Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zawiedzeni. Cały zespół pracuje bez przerwy i obiecujemy
że nie przestanie do momentu aż gra będzie działać. Wszystkim." - tako ćwierka tweeter


Zawiedzeni mało powiedzeni... CDP zaliczyło porażkę, totalną porażkę. Nie dość, że nie wywiązali się z obietnicy to aktywacja nadal nie działa... Szkoda słów i nerwów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować