Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 07:27, Krzycho napisał:

O kurde, ile stron w parę godzin.
Będzie co czytać.

Swoją drogą to tam niezły zapierdol mają teraz całą noc próbując to uruchomić.


Pomijając fakt, że to wszystko powinno być gotowe daaaaaawno temu, bo w końcu nie dowiedzieli się wczoraj, że dziś wydają grę. Zwyczajnie dali doopy. Widać, że nikt nic nie przetestował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:23, Lucas_the_Great napisał:

"Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zawiedzeni. Cały zespół pracuje bez przerwy i obiecujemy
że nie przestanie do momentu aż gra będzie działać. Wszystkim." - tako ćwierka tweeter


Matko i córko... ale tam u nich musi być teraz atmosfera... Chłop, który za to odpowiadał pewnie zeżarł 10 kilo nerwosolu przez noc.

W takiej sytuacji CDP powinien chyba przyznać się do problemów i oficjalnie przesunąć wszystko o 24h. Nie ma sensu dalsze utrzymywanie tej presji ani na graczach ani na własnych pracownikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:28, Ephyron napisał:

BTW - jak tam wasze papierowe figurki z EK? :) Wiesio wygląda przeuroczo :D

taki zadziorny xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:27, piciowy napisał:

> No nic... idę do szkoły. Jeśli nie włączą do 15:00 to podetnę sobie żyły zaostrzoną
płytką
> od Wiedźmina. Żeby nie było że nie ostrzegałem...

hardcorowiec jesteś ja będę próbował popiersiem wiedźmaka rozbić sobie głowę jaK sie
im nie uda ;P

A ja żyły podetnę sobie ostrymi kartkami artbooka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:29, CharonPL napisał:

> "Zdajemy sobie sprawę, że jesteście zawiedzeni. Cały zespół pracuje bez przerwy
i obiecujemy
> że nie przestanie do momentu aż gra będzie działać. Wszystkim." - tako ćwierka tweeter


Matko i córko... ale tam u nich musi być teraz atmosfera... Chłop, który za to odpowiadał
pewnie zeżarł 10 kilo nerwosolu przez noc.

W takiej sytuacji CDP powinien chyba przyznać się do problemów i oficjalnie przesunąć
wszystko o 24h. Nie ma sensu dalsze utrzymywanie tej presji ani na graczach ani na własnych
pracownikach.


nie ma lipy ciśniemy do końca, presja musi być bo inaczej na Boże narodzenie się nie wyrobią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Figurki? A no. Mam takie trzy. Geralta, Triss i Draugra bez nóg. Ciekawy jest poradnik który dołożyli do figurek. Aż trzy kroki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:29, piciowy napisał:

> BTW - jak tam wasze papierowe figurki z EK? :) Wiesio wygląda przeuroczo :D
taki zadziorny xD

Do łapy mu wsadziłem srebrny miecz a na plecki stalowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:31, Kiler300 napisał:

Figurki? A no. Mam takie trzy. Geralta, Triss i Draugra bez nóg. Ciekawy jest poradnik
który dołożyli do figurek. Aż trzy kroki.


to tak jakby trzy kroki w walce z alkoholizmem i tak wiadomo ze nic z tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Q...FA ZAWIJAM BO SZEF NIE ZA BARDZO LUBI WIEŚKA I NIE ZROZUMIE JAK SIĘ SPÓŹNIĘ. PANOWIE 8 GODZIN ALBO OFICJALNY KOMUNIKAT. COŚ MUSIMY WIEDZIEĆ... NO I OCZYWIŚCIE JUŻ MOŻECIE SIĘ ZASTANAWIAĆ CO DORZUCIĆ GRACZOM KTÓRZY KUPILI EK. POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komuś się zamarzyło zostać Bioware''em. A potem się obudził z ręką w... Teraz już wszyscy wiedzą, że DLC to ZŁO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy to naprawdę taka różnica te 24h? Czy nie powinniście przypadkiem iść do szkoły/uczelnie/pracy? Nie stało się nic strasznego i za kilka godzin zapewne uruchomicie grę więc spokojnie. Przykra jest tylko jedna rzecz to jak Pan Tomasz Gop na konferencji CD Projekt obiecywał jak to secuROM został skonfigurowany na ich potrzeby po to żeby życie uprzykrzać tylko piratom a tu kolejny raz potwierdza się że te zabezpieczenia przeszkadzają tylko legalnym użytkownika. Mimo problemów z kolekcjonerką pierwszej części i teraz drugiej tak czy siak Wiedźmina 3 i tak zamówię jak tylko będzie taka możliwość oczywiście także w wersji kolekcjonerskiej. RED się stara o to żeby gatunek RPG nie umarł i za to ich cenie i mam zamiar ich wspierać portfelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:31, Kiler300 napisał:

Figurki? A no. Mam takie trzy. Geralta, Triss i Draugra bez nóg. Ciekawy jest poradnik
który dołożyli do figurek. Aż trzy kroki.

Ja mam Draugra (którego wszyscy mają), Geralta i Nekkera. Mój Draugr ma nogi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zostało tyle do premiery Wiedźmina, a ja nie czuję hype''u. Jak to. Chyba muszę się uszczypnąć, bo nie wierzę, że taką a nie inną datę widzę na kalendarzu. I pewnie swoje minie zanim aktywuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować