Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

pracujemy nad ostatnimi poprawkami, potrzebujemy jeszcze chwilę czasu
około godziny temu ·
Rozwaliło mnie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

BEDZIEMY DZISIAJ GRAC CZY NIE? BO NIE WIEM CZY MAM JESZCZE SIEDZIEC, JESTEM JUZ STRASZNIE ZMECZONY.... bo od 0:00 czekam i czekam i czekam i czekam i czekam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina mi się wtopa z EK przy premierze pierwszej części Wiedźmina. Wtedy też była spora porażka, ale przynajmniej można było w grę zagrać. Teraz można sobie tylko poczytać forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Bombshell - Typowo polskie podejście? Raczej właśnie światowe z tym całym DRM-em. Patrz: Ubi. Wiedziałem, żeby nie kupować kolekcjonerki. Jutro sobie pójdę i kupię w Tesco za 89 :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

coraz to większe zainteresowanie wykazuje pisanie w tym temacie niźli jakąkolwiek grą w wiesia. oni to umieją manipulować

* co nam po tych wnioskach skoro i tak nic się nie zmieniło...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może jednak oni to celowo zrobili? :D
Tylko po to, żeby przy okazji Wieśka3 globalny wydawca nie zmuszał ich do DRM! ;D
Taki żarcik ;d

Robota wzywa, HF wszystkim! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP zapewniał że ich zabezpieczenie jest mniej restrykcyjne niż pomysł Ubisoftu. W tym momencie powiem że jest porównywalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:37, Zdenio napisał:

@Bombshell - Typowo polskie podejście? Raczej właśnie światowe z tym całym DRM-em. Patrz:
Ubi. Wiedziałem, żeby nie kupować kolekcjonerki. Jutro sobie pójdę i kupię w Tesco za
89 :F



79 :D


Wiesiek 2 "idzie bokiem... pa jebnie! argh! ale urwał, ale to było dobre"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD Projekt
Żyjemy i pracujemy, info wkrótce!
4 godz. temu


CD Projekt
Problem prawdopodobnie znaleziony. Pełne przetestowanie i usunięcie go wymaga kolejno kompilacji paczki z uaktualnieniem, wrzucenia na serwer i ściągnięcia na świeżo zainstalowanej grze. Drużyna QA właśnie zaczęła - do świtu czasu wciąż dość.

4 godz. temu

Coś nie tak chyba, bo ostatni wpis z przed 4h...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszamy wszystkich, którzy czekają całą noc (i ranek). Bynajmniej nie chcemy powiedzieć że się poddajemy - wręcz przeciwnie, jesteśmy coraz bliżej celu.
Obiecujemy też wyciągnąć wnioski na przyszłość."

Yyyyy... ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja patrzę na licznik postów, i właśnie wpadłem na genialny pomysł. Jak będzie premiera Wiedźmina 3, to wcześniej założę stronę www.w3_ek_epic_fail.pl. dogadam się z paroma firemkami, zamieszczę tony reklam... i w jedną noc zarobię majątek :D

A z innej beczki, Mysza, Lucas: Pamiętam, jak coś tam pisaliście, że dzisiaj będzie nowy pr0gram. Macie może go już nagrany? Bo jeśli tak, to fajnie by było, jakbyście wrzucili, godzinka by Gramowiczom przyjemnie zleciała w oczekiwaniu :)

(no, chyba, że waży 50 mega, to zrozumiem problemy techniczne :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wiecie co mi się wydaje że zrobią? Jak się wnerwią to przesuną całą premierę o 24h i w ten sposób wykpią nas wszystkich ^^, dobrze że nie wypuszczali wiesia w 1 kwietnia bo by im nikt nie uwierzył xD - co do figurek ja mam wiesia jaskra i tego wyżej wspomnianego stwora - za cholerę go nie potrafię złożyć :O - PS dobrze że nie brałem sobie urlopu na dzisiaj bo bym chyba całego Art Booka z nerwów zjadł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ćwirnęło na świeżo!

"Przepraszamy wszystkich, którzy czekają całą noc (i ranek). Bynajmniej nie chcemy powiedzieć że się poddajemy - wręcz przeciwnie, jesteśmy coraz bliżej celu.
Obiecujemy też wyciągnąć wnioski na przyszłość."

Znaczy ten... no... czekamy, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przepraszamy wszystkich, którzy czekają całą noc (i ranek). Bynajmniej nie chcemy powiedzieć że się poddajemy - wręcz przeciwnie, jesteśmy coraz bliżej celu.
Obiecujemy też wyciągnąć wnioski na przyszłość."

Wiesiek 3 dla EK będzie miał premierę 2 dni wcześniej. XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować