Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Swoją drogą, zdążyłem się wyspać, wstałem, pobiegałem, wziąłem prysznic. Naprawdę mi przykro, że Was tak potraktowano, jednocześnie mam nadzieję, że nie będę mówił "nas" i że uda się to wszystko naprawić przed startem edycji normalnej. CDP będzie miał co rekompensować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komp pod wiesia 2 ok 4k zł,
wiesio 2 EK 229 zł,
oczekiwanie na odpalenie gry EK - bezcenne xD

Za wszystkie inne rzeczy zapłacisz kartą Master Card

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:52, lastvegas napisał:

Swoją drogą, zdążyłem się wyspać, wstałem, pobiegałem, wziąłem prysznic. Naprawdę mi
przykro, że Was tak potraktowano, jednocześnie mam nadzieję, że nie będę mówił "nas"
i że uda się to wszystko naprawić przed startem edycji normalnej. CDP będzie miał co
rekompensować.

W sumie miło usłyszeć jakieś wyrazy współczucia a nie naśmiewanie się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:54, Ephyron napisał:

W sumie miło usłyszeć jakieś wyrazy współczucia a nie naśmiewanie się :)


Płacący konsument w tzw. "cywilizacji zachodu" , nie jest od tego żeby współczuć, ale żeby wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak oto kolejny raz zabezpieczenia antyużytkownikowe, wprowadzone pomimo protestów fanów tytułu, pisania, iż obawiają się właśnie dokładnie sytuacji, że serwer aktywacji nie zadziała, będzie neidostępny, lub pójdzie coś nie tak. Jednak osoby podejmujące decyzje wiedziały lepiej. Wszystko miało być tak ślicznie i bezproblemowo, infrastruktura przygotowana, wszystko dopięte na ostatni guzik. I co? I właśnie guzik. Znów problemy, znów lamenty, znów ludzie nabici w butelkę. Płyty nie dają się odczytywać, gra nie daje się aktywować, a odpowiedzi supportu prześliczne... Nie możecie zainstalować? Wymieńcie napęd, lub zgrajcie sobie pliki u kolegi... Jeśli tak ma podchodzić dystrybutor gry, to może lepiej zamiast zmuszać ludzi do czasami kilkugodzinnej mordęgi z przenoszeniem danych, to od razu gry dawać na pamięciach przenośnych? Pendrive, lub karta MicroSD z przelotką na USB. Po co zabezpieczać płytę, skoro i tak dane na niej są bezużyteczne bez części pobranej z serwera? Po co zabezpieczać płytę, skoro w dzień premiery doradza się ludziom skopiowanie jej zawartości? Po co wywalanie dużych kwot na tak bezsensowne działania? A kto za to płaci? Pan płaci, pani płaci i pan też płaci...

Kiedyś miałem problem z napędem Plextor PX-750a i grą ToCA3. Płyta była tak fajnie zabezpieczona, że napę w ogóle nie rozpoznawał zawartości płyty, podczas kiedy wszystkie inne płyty czytał bez zająknięć (czy to jedno czy dwuwarstwowe). A z tą jedną nie chciał gadać ni cholery. I raczej nie była to wina napędu a zabezpieczenia lub samej płyty. W ciągu 4 lat żadna inna płyta nie sprawiła problemu, poza tą jedną jedyną zabezpieczoną odpowiednio w panicznym strachu przed piractwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cholera, ale jestem wymięty po ''wczorajszym'' czekaniu. A do pracy trzeba isc. Dobrze, ze nie czekalem do 3/4 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:56, ufobeton napisał:

CDPR: Jesteśmy solidną firmą i doprowadzimy sprawy do końca!!! Naszego lub Waszego...


Tia..."Biuro turystyczne CD Projekt RED - Wakacje pod lipą. Tylko 230 zł!" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:56, Strider napisał:

> W sumie miło usłyszeć jakieś wyrazy współczucia a nie naśmiewanie się :)

Płacący konsument w tzw. "cywilizacji zachodu" , nie jest od tego żeby współczuć, ale
żeby wymagać.


Na szczęście wiem komu współczuć a od kogo wymagać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:54, Ephyron napisał:

W sumie miło usłyszeć jakieś wyrazy współczucia a nie naśmiewanie się :)


Ja współczuję - czasem nie ma nic gorszego, jak zaplanować sobie, że akurat wtedy bierzesz wolne, a tu wszystko szlag trafia. Z drugiej strony, przy takich planach potrzebny jest Plan B, inaczej będzie się zebrane emocje kilka dni odreagowywać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 07:59, R3nO napisał:

Z drugiej strony, przy takich planach potrzebny jest
Plan B


Mój Plan B chłodzi się właśnie w lodówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To swoisty prolog przed prologiem, który wydłużył "granie" o kilkanaście godzin.

Ciekawe jak zareaguje giełda na to sytuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować