Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 08:08, Myszasty napisał:

Ćwir!!!!

"Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane
po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych
użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!"

Swiatełko w tunelu?

Nie dla mnie bo za 50 min wychodzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:07, Tenebrael napisał:


Tia. A jak tak dalej pójdzie, to całodobowe polskie mleczarnie dorobią się majątku, a
mleczarze zostaną najwierniejszymi fanami Wiedźmina :P


Nie mówiąc o poradniach odwykowych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!


ekstra właśnie wychodze do szkoły ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!"


Za max 2 h pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

poszedłem na chwilkę do sypialni i... moja żona tak ślicznie wygląda, kiedy śpi... i całą noc sama... tej straty nie zapomnę!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja 11
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy. Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!" Oficjalna wiadomość z facebooka, aktualizacje działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 08:08, Tenebrael napisał:

"Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane
po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych
użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin."

czekamy na vojtasa który powie, że w sumie to się nic nie stało, od początku było wiadomo że pewno coś pójdzie nie tak, w sumie to naprawienie problemu zajęło im tylko 8 godzin a w ogóle to w sumie dobrze się stało bo ludzie nie zarywali przez to nocy i pójdą do pracy/szkoły pełni sił i wypoczęci, grunt to hurraoptymizm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz CDR w ramach rekompensaty i upamiętnienia tej wspaniałej chwili wszystkim, którzy kupili kolekcjonerkę wyśle koszulki z wielkim, pięknym w wiedźmińskiej czcionce napisem na klacie "50MB".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cała noc czekania ;p i teraz w szkole. Mam nadzieję, że to nie wpłynie na sprzedaż gry, która powinna być rewelacyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:10, ufobeton napisał:

poszedłem na chwilkę do sypialni i... moja żona tak ślicznie wygląda, kiedy śpi... i
całą noc sama... tej straty nie zapomnę!!!


Wnioski na przyszłość: nie kupować EK, nie kupować przed premierą, nie kupować zabezpieczonych gier... Jeżeli już się ten błąd popełniło to zamiast oczekiwać na nocną premierę (która i tak będzie popołudniu następnego dnia), pójść do łóżka, przytulić dziewczynę/narzeczoną/żonę/kochankę... emmm... ale tak na dobrą sprawę to żona w łóżku raczej nie powinna spać. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i super!
Za 40 min wychodze i się strasznie nagrałem. Myślałem, że ta nieprzespano noc będzie się słała krwią potworów, a jak narazie to jest usłana nerwicą 10000 osób z EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować