Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dziękuję bardzo. Wciąż nie mogę uruchomić gry. Żal to mówić ale to kolejna porażka w mojej przygodzie z edycjami kolekcjonerskimi Wiedźmina. Heh lepiej było kupić zwykłą wersję i nie mieć nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:14, MeLeK_333 napisał:

Dziękuję bardzo. Wciąż nie mogę uruchomić gry. Żal to mówić ale to kolejna porażka w
mojej przygodzie z edycjami kolekcjonerskimi Wiedźmina. Heh lepiej było kupić zwykłą
wersję i nie mieć nerwów.

pewnie są etraz takie spamy na serwerach że nawet nie dociera do nas informacja o tym zę juz działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem jesteście niepoważni. Coraz bardziej martwię się o jakoś końcową produktu, jeśli już na starcie zaliczacie falstarta. Tak jakbyście nie wiedzieli, że premiera będzie 16.05. Sami terminy przekładaliście tym samym wodziliście ludzi, którzy zakupili EK. Jako posiadacz takiej wersji w pełnym tego słowa znaczeniu czuje się "wyruchany bez wazeliny". Nie musieliście tego dziadostwa dawać i nie byłoby kłopotu. Możecie sobie pluć w twarz. Liczę, że jak wrócę z pracy o tej 18 będę mógł zagrać w wieśka. Czekałem na tą grę 3 lata chłonąc każda informację o tym tytule. Zamówiłem EK oraz poradnik, specjalne wydanie CD-Action po to, aby pokazać wam maksymalne wsparcie. Przez ten falstart powinniście przygotować coś dla ludzi posiadających EK. To oni w całej tej sytuacji zostali najgorzej potraktowani... Wiecie co jest najśmieszniejsze? Że ci co będą mieli piracić to i tak grę spiracą. Cała jednak reszta kupi Wieśka nie tylko z sentymentu do serii, ale z racji tego,i że jest to POLSKI produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:13, DanioXD napisał:

Cała noc czekania ;p i teraz w szkole. Mam nadzieję, że to nie wpłynie na sprzedaż gry,
która powinna być rewelacyjna

nie wpłynie bo już EK sprzedana ale blizna pozostanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:13, matthew87 napisał:

Wnioski na przyszłość: nie kupować EK, nie kupować przed premierą, nie kupować zabezpieczonych
gier...


Mądre słowa. Moja taktyka kupowania gier po premierze kolejny raz mnie nie zawiodła i dzięki temu miałem ubaw zarówno rano, przed snem, jak i mam teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:16, Ephyron napisał:

Druga kawa poszła w ruch, szkoda że jeszcze nie drugi Wiedźmin ;)

Bedziesz zalowal bo pewnie znowu nie bedzie to dzialac juz dobrych kilka minut minelo od tego ich pozal sie boze komuikatu i nadal nie dziala taa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:18, Ilxuss napisał:

> Wnioski na przyszłość: nie kupować EK, nie kupować przed premierą, nie kupować zabezpieczonych

> gier...

Mądre słowa. Moja taktyka kupowania gier po premierze kolejny raz mnie nie zawiodła i
dzięki temu miałem ubaw zarówno rano, przed snem, jak i mam teraz :)

a ja kupiłem preorder i jeszcze ek i tak samo mam ubaw ;D ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą, czy tylko ja mam wrażenie, że to kolejne "uracjonalnienie" przedłużenia? Nie wiem jak oni zamierzali to rozesłać, żeby wszyscy wystartowali równo minutę po północy, skoro - jak się dowiadujemy - zajmuje to dwie godziny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin EK - paczka w 3 ratach, gra dział odrazu
Wiedźmn 2 EK - Oczekiwanie ~8-10h, EK Cała
Wiedźmin 3 EK - ... Jest na sali jakiś prorok ??

reasumując nie dość, że te "pogłowie" geralta okazało sie zbędną rzeczą, która w wiekszości przypadków czeka na szpachle gipsową to jeszcze coś takiego... Następnym razem dajcie key do steam i nie obiecujcie przenoszenia gór za pomocą wykałaczki ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to nie problem że EK się nie dało odpalić. W sumie to już od 23 grzecznie spałem. Szkoda tylko że po trzech latach produkcji taki finał. Nie dziwię się "napaleńcom" którzy jadem strzykają. A tak poza tym.. to nie dało się tego jakoś sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podziękować piaskowemu dziadowi za to, że sypnął mi piachem w ślepia przed północą :P
Współczuje ludziom, którzy czekali całą noc i się nie doczekali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:19, Lerten napisał:

Swoją drogą, czy tylko ja mam wrażenie, że to kolejne "uracjonalnienie" przedłużenia?
Nie wiem jak oni zamierzali to rozesłać, żeby wszyscy wystartowali równo minutę po północy,
skoro - jak się dowiadujemy - zajmuje to dwie godziny...

wiem żę to głupie ale może myśleli że większośc z nas włączy go dopiero rano.... nie mam pojęcia w czym by to pomogło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:16, Adavenan napisał:

Z całym szacunkiem jesteście niepoważni. Coraz bardziej martwię się o jakoś końcową produktu,
jeśli już na starcie zaliczacie falstarta. Tak jakbyście nie wiedzieli, że premiera będzie
16.05. Sami terminy przekładaliście tym samym wodziliście ludzi, którzy zakupili EK.
Jako posiadacz takiej wersji w pełnym tego słowa znaczeniu czuje się "wyruchany bez wazeliny".
Nie musieliście tego dziadostwa dawać i nie byłoby kłopotu. Możecie sobie pluć w twarz.
Liczę, że jak wrócę z pracy o tej 18 będę mógł zagrać w wieśka. Czekałem na tą grę 3
lata chłonąc każda informację o tym tytule. Zamówiłem EK oraz poradnik, specjalne wydanie
CD-Action po to, aby pokazać wam maksymalne wsparcie. Przez ten falstart powinniście
przygotować coś dla ludzi posiadających EK. To oni w całej tej sytuacji zostali najgorzej
potraktowani... Wiecie co jest najśmieszniejsze? Że ci co będą mieli piracić to i tak
grę spiracą. Cała jednak reszta kupi Wieśka nie tylko z sentymentu do serii, ale z racji
tego,i że jest to POLSKI produkt.

Zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:19, piciowy napisał:

> > Wnioski na przyszłość: nie kupować EK, nie kupować przed premierą, nie kupować
zabezpieczonych
>
> > gier...
>
> Mądre słowa. Moja taktyka kupowania gier po premierze kolejny raz mnie nie zawiodła
i
> dzięki temu miałem ubaw zarówno rano, przed snem, jak i mam teraz :)
a ja kupiłem preorder i jeszcze ek i tak samo mam ubaw ;D ;P


Masz zdrowe podejście do życia, jest czego tobie zazdrościć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować