Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 08:28, Lerten napisał:

Swoją drogą, bawią mnie posty tych, co to idą "na relę i fizę do szkoły". Ładnie, PEGI
18 się kłania ;).

to żeby nie było idę na mechanikę budowli jeśli to cię zadowala ;] cya uzet wzywa... "what is thy bidding my master"
powodzenia obyście szybko go uruchomili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:28, Lerten napisał:

Swoją drogą, bawią mnie posty tych, co to idą "na relę i fizę do szkoły". Ładnie, PEGI
18 się kłania ;).


Na prawdę wierzyłeś, że ktoś tych PEGI przestrzega?
Dobrze, że poszedłem spać, jakbym całą noc czekał - byłbym zły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!

Pytanie jak to rozsiane po calym cholernym swiecie??!!! Do jasnej cholery przecie 16 maja tylko 10k edycji kolekcjonerskich przedanych przez gram.pl mialo miec dostep do granie 1 dzien przed premiera wiec co wy chrzanicie??!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:27, ufobeton napisał:

z jednej strony świat się przecież nie zawalił...
ale jak się coś 9999 komusiom zrobi musi być jakieś zadośćuczynienie


Z całą pewnością w ramach zadośćuczynienia nie dadzą darmowego DLC. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie po to siedziałem wczoraj do 1, żeby dzisiaj wstać szybko o 7, włączyć neta, wpisać kod i.... zobaczyć moją tapetę. Dobrze że chociaż coś o tym pisze bo na początku myślałem że coś może u mnie jest nie tak.. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogi CDP, wiecie co mnie obchodzą wasze problemy? No właśnie. Gra miała zadziałać o 00:01. Jest godzina 08:30 i dalej nie działa. Niezgodność towaru z umową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:28, Lerten napisał:

Swoją drogą, bawią mnie posty tych, co to idą "na relę i fizę do szkoły". Ładnie, PEGI
18 się kłania ;).


Znaczy się, że mamy studentów teologii i fizyki jądrowej na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:22, ufobeton napisał:

będziemy mieli co wnukom opowiadać...

Nie wiesz, że wiedźmini są sterylni :D

A tak na poważnie czym tu się chwalić? Jak to Sapkoski w jednej książce napisał :) "Świat nie zginął i nie spłonął. Przynajmniej nie cały. Ale i tak było wesoło."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem 2 sztuki gry "Wiedźmin 2" w tym EK i najbardziej boli mnie to że przypuszczalnie piraci już sobie swobodnie od kilku dni w tą grę graja. Bo czym dla nich są te zabezpieczenia ? ... A uczciwy człowiek musi czekać. Domagam się rekompensaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, jak 2 godziny rozsyłają kody do samych EK, to wszyscy posiadacze zwykłych edycji, sobie zaczną grać za miesiąc gdzieś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:31, WolfClub napisał:

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane
po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych
użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.
Jeszcze raz dzięki! Jeszcze raz sory!

Pytanie jak to rozsiane po calym cholernym swiecie??!!! Do jasnej cholery przecie 16
maja tylko 10k edycji kolekcjonerskich przedanych przez gram.pl mialo miec dostep do
granie 1 dzien przed premiera wiec co wy chrzanicie??!!


No racja stary, mnie to też zastanawia... A tak wgl to mam nadzieję że zdąże zagrać przed 10.. Dla Wiedźmina nie poszedłem dziś do szkoły ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisałem wczesniej na forach zeby nie było z tym pobraniem problemu tyvh 50 mb a tu jednak, CDP zawiódł graczy, dobrze ze nie kupiłem EK. Jestem ciekaw czy bedzi rekompensata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drogie CDP... wyszliśmy już poza strefę czasową opóźnienia, którą można wyjaśnić i odkupić dobrym słowem, pora zacząć podawać informacje jak zamierzacie ugłaskać tłum ludzi, których nie dość że zawiedliście to jeszcze od kilku długich godzin wodzicie za nos. Tbh już nawet na waszą gierkę nie czekam, skutecznie wyleczyliście mnie z zapału do Wiedźmina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:34, karolekx23x napisał:

Pisałem wczesniej na forach zeby nie było z tym pobraniem problemu tyvh 50 mb a tu jednak,
CDP zawiódł graczy, dobrze ze nie kupiłem EK. Jestem ciekaw czy bedzi rekompensata.

Ale jak już, to tylko dla posiadaczy EK ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:32, R3nO napisał:

> Swoją drogą, bawią mnie posty tych, co to idą "na relę i fizę do szkoły". Ładnie,
PEGI
> 18 się kłania ;).

Znaczy się, że mamy studentów teologii i fizyki jądrowej na forum ;)


teologia i fizyka jądrowa??? tylko wojny z terroryzmem nam tu brakowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tyle razy cdp dalo ciala, w tym mnostwo razy z kolekcjonerkami a ludzie wciaz je kupuja (przed premiera co najlepsze, czyli kota w worku). Powinni opisywac ten przypadek w ksiazkach do marketingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:35, Graffis napisał:

Drogie CDP... wyszliśmy już poza strefę czasową opóźnienia, którą można wyjaśnić i odkupić
dobrym słowem, pora zacząć podawać informacje jak zamierzacie ugłaskać tłum ludzi, których
nie dość że zawiedliście to jeszcze od kilku długich godzin wodzicie za nos. Tbh już
nawet na waszą gierkę nie czekam, skutecznie wyleczyliście mnie z zapału do Wiedźmina.

CDP to K@#$%^& dalej nie działa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:35, Rastamon napisał:

> Pisałem wczesniej na forach zeby nie było z tym pobraniem problemu tyvh 50 mb a
tu jednak,
> CDP zawiódł graczy, dobrze ze nie kupiłem EK. Jestem ciekaw czy bedzi rekompensata.

Ale jak już, to tylko dla posiadaczy EK ;D


Spokoojnie, pewnie będzie jeszcze potrzebna dla posiadaczy "zwkłych edycji", bo to się okaże, że nadal sprawdzają, czy 100% będzie mogło pobrać, ewentualnie muszą rozesłać kody pocztą. Nie mów - hop.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować