Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dla poprawy humoru wszystkim zawiedzionym proponuję włączenie Ale kino :D Przed chwilą się zaczęło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wytrwali. Ponownie przepraszamy.
> Odblokowywanie serwerów uaktualnień właśnie ruszyło. Ponieważ jest ich dużo i są rozsiane
> po całym świecie - proces musi potrwać. Zaczął się kilka minut temu, a dla niektórych
> użytkowników może potrwać nawet do dwóch godzin.

Hymmm....wcześniej pisali, że chcą, by wszyscy grali RÓWNO. Więc jak się to ma do stwierdzenia, że proces odblokowywania trwa 2h? Czyli od początku musiało być wiadomo, że niektórzy pograją najwcześniej o 2 w nocy.

Lub, jak już wspomnieliście, jedyne co, to starają się kupić sobie troszkę czasu, licząc, że w 2 h uwiną się z problemem i faktycznie uruchomią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:35, Graffis napisał:

nie dość że zawiedliście to jeszcze od kilku długich godzin wodzicie za nos. Tbh już
nawet na waszą gierkę nie czekam, skutecznie wyleczyliście mnie z zapału do Wiedźmina.


LOL. to się nazywa prawdziwy fan :) ja jestem przekonany że tylko developerzy partolą swoją robotę a całe grono "szanownych" graczy w życiu nie popełniło żadnego błędu. Jak czytam wasze komentarze to jedyne co mi przychodzi do głowy to "żałosne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to dobrze, że nie zamówiłem kolekcjonerki. Jak to dobrze, że nie czekałem całą noc na odpalenie gierki.
A co tam u Was fajnego? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:39, arborek napisał:

> nie dość że zawiedliście to jeszcze od kilku długich godzin wodzicie za nos. Tbh
już
> nawet na waszą gierkę nie czekam, skutecznie wyleczyliście mnie z zapału do Wiedźmina.

>

LOL. to się nazywa prawdziwy fan :) ja jestem przekonany że tylko developerzy partolą
swoją robotę a całe grono "szanownych" graczy w życiu nie popełniło żadnego błędu. Jak
czytam wasze komentarze to jedyne co mi przychodzi do głowy to "żałosne".


Gratuluję!!! dołączyłeś właśnie do "żałosnego"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:39, arborek napisał:

> nie dość że zawiedliście to jeszcze od kilku długich godzin wodzicie za nos. Tbh
już
> nawet na waszą gierkę nie czekam, skutecznie wyleczyliście mnie z zapału do Wiedźmina.

>

LOL. to się nazywa prawdziwy fan :) ja jestem przekonany że tylko developerzy partolą
swoją robotę a całe grono "szanownych" graczy w życiu nie popełniło żadnego błędu. Jak
czytam wasze komentarze to jedyne co mi przychodzi do głowy to "żałosne".

tylko ze jak ja cos spratole w pracy to mnie szef z tego rozliczy i jak bedzie chcial to potraci z pensji, EK kosztuje troche, i 9999 kopii smiech na sali, ile to aktywacji zakladajac ze wszystkie sie sprzedaly, a widzac ze nadal mozna kupic znaczy wiec ze nie wszystkie, takie bajki ze serwery nie daja rady to moga sobie miedzy ksiazki wlozyc byle nie sapkowskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:39, arborek napisał:

LOL. to się nazywa prawdziwy fan :) ja jestem przekonany że tylko developerzy partolą
swoją robotę a całe grono "szanownych" graczy w życiu nie popełniło żadnego błędu. Jak
czytam wasze komentarze to jedyne co mi przychodzi do głowy to "żałosne".


Jakby nie było zarzekania się, że wszystko jest dopięte na ostatni guzik, że zabezpieczenia są świetnie skonfigurowane, by nie robić ŻADNYCH problemów graczom, to by i narzekań nie było.

Jak się tyle obiecuje z taką pewnością, tak zapewnia, tak "czaruje" graczy - to się nie dziw, że jak się lipka ostra robi, to i reakcje są takie, a nie inne. Zresztą, na tym akurat forum i tak jest podejście bardzo na luzie, shitstorm to jest na facebooku dopiero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:39, arborek napisał:

LOL. to się nazywa prawdziwy fan :) ja jestem przekonany że tylko developerzy partolą
swoją robotę a całe grono "szanownych" graczy w życiu nie popełniło żadnego błędu. Jak
czytam wasze komentarze to jedyne co mi przychodzi do głowy to "żałosne".

Słowo droższe pieniędzy, ktoś wzioł kasę z góry i się nie wywiązał.
Żałosne jest to że tego nie rozumiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:39, arborek napisał:

> nie dość że zawiedliście to jeszcze od kilku długich godzin wodzicie za nos. Tbh
już
> nawet na waszą gierkę nie czekam, skutecznie wyleczyliście mnie z zapału do Wiedźmina.

>

LOL. to się nazywa prawdziwy fan :) ja jestem przekonany że tylko developerzy partolą
swoją robotę a całe grono "szanownych" graczy w życiu nie popełniło żadnego błędu. Jak
czytam wasze komentarze to jedyne co mi przychodzi do głowy to "żałosne".


Po prostu ilość tych błędów... jest zastanawiająca.

Wiedźmin 1) rozpieprzone EK, wysyłane na części, gdy w sklepach już stoi;
Wiedzmin 2)
a) mamy grać tydzien przed premierą, gramy jeden dzień (no, teraz to będzie dobrze, jak zagramy 10 godzin przed premierą);
b) miało nie być zabezpieczeń, są zabezpieczenia;
c) uszkodzone głowy i inne elementy EK;
d) żadnej konkretnej informacji dla ludzi, którzy czekali (sam się zmyłem dośc szybko spać), co do tego, kiedy całość wystartuje, i teksty, że MUSIMY BYĆ PEWNI ŻE 100% ŚCIĄGNIE, 90 NA NIE ZADOWALA. No i, oczywiście, że czekamy na kurtkę.

Ogólnie? Jak oni chcą być pierwszą miedzynarodową firmą, to ja sobie chętnie to pooglądam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:39, arborek napisał:

LOL. to się nazywa prawdziwy fan :)

Nie jestem fanem dla nich, jestem klientem - oni tego nie robią dla funu ani przyjemności, robią to za moje pieniądze. I za te pieniądze mam prawo wymagać odpowiedniego traktowania. A oni maja obowiązek dotrzymywać zawartej umowy (udostępnienie gry o czasie) i odpowiednio traktować klienta, gdy nawalą. Jak rozumiem tobie wystarczy świadomość, że kiedyś jakimś cudem będzie dobrze. Miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zawszę kupuję gry po jakimś czasie... i nie mam rozczarowania że nie zagrałem parę minut po premierze ;D

thorin49: dobre XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:42, evilemot napisał:

Jak to dobrze, że nie zamówiłem kolekcjonerki. Jak to dobrze, że nie czekałem całą noc na odpalenie gierki.
A co tam u Was fajnego? ;D

Nie, no super imprezka, zostaję tu do środy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na miejscu CD Projekt wzmocnił ochronę na dzisiejszej imprezie premierowej Wiedźmina 2, bo jak rozwścieczeni fani ruszą do Złotych Tarasów "podziękować" twórcom to mogą "polecieć głowy"...

A teraz wybaczcie, wracam do ostrzenia mojego srebrnego miecza - przed 22:00 musi być ostry jak brzytwa :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktoś, kto wydał swoje ciężko zarobione (bądź wyżebrane) pieniądze ma prawo być wkurzony

a jeśli ktoś uważa, że tu jest niski poziom, to niech zerknie na oficjalne forum Wieśka - MIODZIO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:44, Tenebrael napisał:

Jak się tyle obiecuje z taką pewnością, tak zapewnia, tak "czaruje" graczy - to się nie
dziw, że jak się lipka ostra robi, to i reakcje są takie, a nie inne. Zresztą, na tym
akurat forum i tak jest podejście bardzo na luzie, shitstorm to jest na facebooku dopiero.


dokładnie
obiecywanki cacanki a głupiemu radość :/


ps. ja już w tyrze jestem, mam nadzieje, ze o 17-tej będę mógł odpalić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:46, IwaN_GroznY1 napisał:

Ja bym na miejscu CD Projekt wzmocnił ochronę na dzisiejszej imprezie premierowej Wiedźmina
2, bo jak rozwścieczeni fani ruszą do Złotych Tarasów "podziękować" twórcom to mogą "polecieć
głowy"...


Ja sobie chyba założe koszulkę z wprasowanką z napisem "50 MB" :P Tak dla jaj :P

Dnia 16.05.2011 o 08:46, IwaN_GroznY1 napisał:

A teraz wybaczcie, wracam do ostrzenia mojego srebrnego miecza - przed 22:00 musi być
ostry jak brzytwa :) ...


Będziesz? Też się wybieram. Ale nie wiem, czy dzisiaj, czy jutro, bo jak się ma zacząć o 22:00, to....dodać 8h...no, 6 rano pewnie się zacznie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować