Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 08:55, zxclu napisał:

Heh
A ja mam jeszcze 1 pytanie odnośnie dlc czy udało wam sie pobrać te kody ?
Bo mi pojawia sie dokument txt w ktorym pisze nei znaleziono kodów :D


BYŁO już z tysiąc razy pisane.. jak płaciłeś za pobraniem - do dostaniesz kody jak kasa do gram dojdzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - z jednej strony was rozumiem - troszkę kiszka wyszła z tą kolekcjonerką. Ale z drugiej strony to chyba nie kupiliście wersji kolekcjonerskiej droższej od normalnej o 130 zł tylko po to, żeby móc zagrać 24 godziny wcześniej? (zawsze myślałem, że tu chodzi właśnie o tę wartość kolekcjonerską).

Robicie dym jakby nie wiadomo co się stało - zagracie kilka godzin później niż zakładaliście, chyba świat się przez to nie zawali? Zajęlibyście się czymś pożytecznym a nie jęczeli na forum co 30 sekund - to tylko gra, do życia nie jest wam niezbędna.

Poza tym trochę zrozumienia - CDP chciał zrobić coś wyjątkowego dla ludzi, którzy zakupili EK i podejrzewam, że z powodów od nich niezależnych coś "na górze" nie wypaliło. Znając ekipę REDa i tak zaserwują wam jakąś "tłustą" rekompensatę w postaci jakiegoś DLC czy czegoś w tym stylu, więc po co ten dramat?
Chciałbym żeby inne studia też tak dbały o swoich graczy jak REDzi, no ale wiadomo - dla niektórych najważniejsze jest to żeby zagrać te kilka godzin wcześniej i wszystkie zalety gry i dotychczasowej pracy RED i tak zostaną dla nich przesłonięte przez ten jeden a i tak w sumie z punktu widzenia gry nieistotny problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:54, Lerten napisał:

Powiem tak: "fanboyem" nigdy nie byłem, natomiast w wielu wypadkach raczej zachowywałem
dystans do sytuacji. W chwili obecnej, to już nawet przestało mnie bawić, bawiło o 1,
jak się kładłem spać i czytałem ten - jak to pięknie ująłeś - shitstorm, który się rozpętał
na stronię Wiedzmina 2.


Nie no, ja nie mówię, że wszyscy to fanboy''e :) Po prostu napisałem, że NAWET przypadki skrajne, czyli fanboy''e aż po grób, się powkurzali/pośmiali.

Cała sytuacja mnie o tyle ucieszyła, że miałem ubaw po pachy z rana, gdy wszedłem na forum, i okazało się, że moje przewidywania sprawdziły się co do joty, i ta rzekomo "świetnie zorganizowana sprawa" okazała się tym, co zawsze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:56, Arek797 napisał:

I kolejny raz wpisałem tak klucz i nic. Tyle razy to robiłem, że już znam go na pamięć(serio).
To ja zrobię kawy komu?

Mi możesz trzecią zrobić chociaż drugiej jeszcze nie dopiłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaraz sie okaże że grupy hackerskie będą szybciej z pominięciem tego syfu niż to całe CDP i po co dawać zabezpieczenia do Wiedźmina ???? To miało już być dawno przetestowane !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:55, zxclu napisał:

Heh
A ja mam jeszcze 1 pytanie odnośnie dlc czy udało wam sie pobrać te kody ?
Bo mi pojawia sie dokument txt w ktorym pisze nei znaleziono kodów :D


Udało ci się? Jak ja nie mogę ani utworzyć konta ani uruchomić gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Było obiecane? Było. Zapłaciłem? Zapłaciłem. Wymagam? TAK, wymagam!

Mamy kapitalizm, a nie socjalizm - tu klient płaci i klient wymaga. A że CDPR olało sprawę i nie przetestowało wszystkiego wcześniej, tylko nagle wielkie zdziwko, że nie działa, wtedy, gdy już powinna być aktywacja - to mam prawo czuć, że mnie ktoś wydymał, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:57, spanishfly napisał:

Ludzie - z jednej strony was rozumiem - troszkę kiszka wyszła z tą kolekcjonerką. Ale
z drugiej strony to chyba nie kupiliście wersji kolekcjonerskiej droższej od normalnej
o 130 zł tylko po to, żeby móc zagrać 24 godziny wcześniej? (zawsze myślałem, że tu chodzi
właśnie o tę wartość kolekcjonerską).

Robicie dym jakby nie wiadomo co się stało - zagracie kilka godzin później niż zakładaliście,
chyba świat się przez to nie zawali? Zajęlibyście się czymś pożytecznym a nie jęczeli
na forum co 30 sekund - to tylko gra, do życia nie jest wam niezbędna.

Poza tym trochę zrozumienia - CDP chciał zrobić coś wyjątkowego dla ludzi, którzy zakupili
EK i podejrzewam, że z powodów od nich niezależnych coś "na górze" nie wypaliło. Znając
ekipę REDa i tak zaserwują wam jakąś "tłustą" rekompensatę w postaci jakiegoś DLC czy
czegoś w tym stylu, więc po co ten dramat?
Chciałbym żeby inne studia też tak dbały o swoich graczy jak REDzi, no ale wiadomo -
dla niektórych najważniejsze jest to żeby zagrać te kilka godzin wcześniej i wszystkie
zalety gry i dotychczasowej pracy RED i tak zostaną dla nich przesłonięte przez ten jeden
a i tak w sumie z punktu widzenia gry nieistotny problem.



Pożyjemy zobaczymy - ja bym się nawet nie obraził jakby mi wysłali koszulkę z 50MB na przodzie i Wieśkiem na plecach - :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wy chu... po co kupowalem ek zeby zagrac przed premiera bede sie starac o reklamacje takie zeby robi sie przed premiera gry od tego sa testy czlowiek chce zebyscie zarobili pieniadze bo wiedzmin jest dobra gra jak i ksiazka wyjatkiem jest tylko serial i film ktory jest do... a wy jeszcze dajecie pierwszy minus dla gry i to przed premiera wy deb...wiedzmina 3 sciagne z internetu o ile bedzie(sory za bledy o ile je zrobilem gdy jestem wkurzony robie bledy zwlaszcza w pisowni z wyjatkiem tych slow ktorych uzylem tam gdzie sa ...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:57, spanishfly napisał:

Ludzie - z jednej strony was rozumiem - troszkę kiszka wyszła z tą kolekcjonerką. Ale
z drugiej strony to chyba nie kupiliście wersji kolekcjonerskiej droższej od normalnej
o 130 zł tylko po to, żeby móc zagrać 24 godziny wcześniej? (zawsze myślałem, że tu chodzi
właśnie o tę wartość kolekcjonerską).

Robicie dym jakby nie wiadomo co się stało - zagracie kilka godzin później niż zakładaliście,
chyba świat się przez to nie zawali? Zajęlibyście się czymś pożytecznym a nie jęczeli
na forum co 30 sekund - to tylko gra, do życia nie jest wam niezbędna.

Poza tym trochę zrozumienia - CDP chciał zrobić coś wyjątkowego dla ludzi, którzy zakupili
EK i podejrzewam, że z powodów od nich niezależnych coś "na górze" nie wypaliło. Znając
ekipę REDa i tak zaserwują wam jakąś "tłustą" rekompensatę w postaci jakiegoś DLC czy
czegoś w tym stylu, więc po co ten dramat?
Chciałbym żeby inne studia też tak dbały o swoich graczy jak REDzi, no ale wiadomo -
dla niektórych najważniejsze jest to żeby zagrać te kilka godzin wcześniej i wszystkie
zalety gry i dotychczasowej pracy RED i tak zostaną dla nich przesłonięte przez ten jeden
a i tak w sumie z punktu widzenia gry nieistotny problem.



Pracujesz dla CDP czy jak? :)

Obiecali 00:01 ? Obiecali.
Obiecali w nocy? Obiecali.
Obiecali przed świtem? Obiecali.

Co zrobili? Dupy dali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak czekać parę lat na grę i płakać, że nie zagra się o godzinie zero.OK, obiecywali, opowiadali bajki, cuda niewidy... Ale to nasz wiedźminek ludzie!!! CDP red robiło taki szum o tej grze tylko po to aby ją dobrze sprzedać. Tak samo jak najsławniejszy bajkopisarz Peter robi to przy Fable i innych seriach. Większość z tego co gada nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. I co, też czekaliście na Fable 3 i po paru godzinach graniach stwierdziliście - omg, to wszystko kłamstwa, marketingowy chwyt, oszustwo, nie gram, nienawidze tej gry bo Peter jest złym kłamczuchem :(... Pytanie tylko, czy to źle, że Redzi zrobili taki szum i rozprzestrzeniali bajki? Oczywiście, że nie. To, że gra się dobrze sprzeda to tylko plus dla kolejnych produkcji CDP. Marudzić możecie zacząć, jeżeli sama GRA okaże się do dupy, nudna, przewidywalna, brzydka, z ogromem bugów itp. Jak na razie jesteście źli na brak fajerwerków w sylwestra. Ten brak nie musi przecież oznaczać, że ten rok będzie do kitu :)))
Powkurzajcie się, odsapnijcie i uspokójcie się. Przypomnijcie sobie o wiedźminie i pomyślcie co on by zrobił w waszej sytuacji... pewnie by pomedytował i cieszył się grą :)
Pozdrawiaam ludzie, niech moc będzie z wami!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak czekać parę lat na grę i płakać, że nie zagra się o godzinie zero.OK, obiecywali, opowiadali bajki, cuda niewidy... Ale to nasz wiedźminek ludzie!!! CDP red robiło taki szum o tej grze tylko po to aby ją dobrze sprzedać. Tak samo jak najsławniejszy bajkopisarz Peter robi to przy Fable i innych seriach. Większość z tego co gada nie ma żadnego odzwierciedlenia w rzeczywistości. I co, też czekaliście na Fable 3 i po paru godzinach graniach stwierdziliście - omg, to wszystko kłamstwa, marketingowy chwyt, oszustwo, nie gram, nienawidze tej gry bo Peter jest złym kłamczuchem :(... Pytanie tylko, czy to źle, że Redzi zrobili taki szum i rozprzestrzeniali bajki? Oczywiście, że nie. To, że gra się dobrze sprzeda to tylko plus dla kolejnych produkcji CDP. Marudzić możecie zacząć, jeżeli sama GRA okaże się do dupy, nudna, przewidywalna, brzydka, z ogromem bugów itp. Jak na razie jesteście źli na brak fajerwerków w sylwestra. Ten brak nie musi przecież oznaczać, że ten rok będzie do kitu :)))
Powkurzajcie się, odsapnijcie i uspokójcie się. Przypomnijcie sobie o wiedźminie i pomyślcie co on by zrobił w waszej sytuacji... pewnie by pomedytował i cieszył się grą :)
Pozdrawiaam ludzie, niech moc będzie z wami!!
sry za powtórkę, jak coś to proszę usunąć, bo sam nie wiem jak : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:58, NeMo-PL napisał:

Zaraz sie okaże że grupy hackerskie będą szybciej z pominięciem tego syfu niż to całe
CDP i po co dawać zabezpieczenia do Wiedźmina ???? To miało już być dawno przetestowane
!!!!


No piraci czekają już tylko na cracka z tego co widziałem na niektórych stronkach downloaderskich xD
Jeśli ten crack wyjdzie szybciej, to mnie tu osobiście SZ&@! jasny trafi i krew nagła zaleje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe wiedziałem, że serwery nie wyrobią. Po prostu wiedziałem :D Jutro idę kupić wieśka 2 w sklepie i założę się nie odpalę go do czwartku. Jeżeli CDPR ma problem z 10k aktywacji to pomyślcie co się stanie gdy będzie 150k. Będzie bajzel.

A piratom rozpracowanie tego securoma pewnie zajmie z tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem tylko ciekaw czy na dzis, na polnoc ze standardowa edycja zdarza żeby wszystko im nie padło
jak zwykle okazuje się, że piraci górą, a zwykli gracze się chlastają dzięki deweloperom ;)
GTA IV też miało sprawdzanie czy gra juz zosała wydana i u nich jakoś problemu nie było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... ma niby zacząć działać, a jak wpisuje klucz, to miga tylko na sekundę napis "sprawdzanie aktualizacji" i nic... czyli pewnie mój serwer dalej leży i kwiczy... ehh... przy EK pierwszego Wieśka nie byli w stanie dostarczyć jej na czas, teraz nie potrafią ruszyć serwerów na czas... może znowu dadzą bon na 100 zł, jak ostatnio? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować