Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Ciekaw jestem, jak CDPR wybrnie z tej sytuacji. Bo ok, naprawili, przeprosili, ale coś czuję, że gracze będą jednak oczekiwali czegoś więcej.

Na ich miejscu dobrym pomysłem byłoby dodać specjalne DLC z questem "Przynieś 50 głów Moczarowych Bocianów" do północy". Oczywiście, taki potworek nie istnieje, więc zadanie niewykonane. Ale równo po 8 h gry pojawia się zmachany NPC, który wręcza Ci paczkę z 50 głowami M.B. i woreczkiem orenów na pocieszenie :P

Sprawa byłaby ładnie obrócona w żart, CDPR pokazałoby, że potrafi śmiać się z samych siebie, jednocześnie puszczając oko z bardziej wyrafinowanymi przeprosinami dla graczy.

(Coś jak filmik o przesunięciu DNF :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są (serwery) rozsiane po całym świecie? A ja myślałem że to tylko Polacy mają grać 1 dzień wcześniej! To dlaczego nam najpierw nie postawią serwerów!? Ah. Żenada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:09, Lerten napisał:

Swoją drogą - serwery wystartowały już ponad godzinę temu, zadziwiające, że nikt jeszcze
z radością nie oznajmił, że "mi działa"...


Hmm... właśnie dziwne. właśnie mija godzina a tu ani widu ani słychu. Ciekawe co tym razem a wymówkę nam zapodają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:09, Lerten napisał:

Swoją drogą - serwery wystartowały już ponad godzinę temu, zadziwiające, że nikt jeszcze
z radością nie oznajmił, że "mi działa"...


Niektórym już działa, patrz mój post powyżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się cieszę , że nie nastawiłem się na kupno gry przed premierą.Wieśka zamierzam kupić w piątek i mam nadzieję , że te gamonie do tego czasu zdołają opanować sytuację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najgorsze? Że piraci na stronach warezowych mają z nas po prostu polewkę. Przed chwilą z czystej ciekawości sprawdziłem kilka tematów na forach. I wiecie co? Mają rację. Bo z tego tematu możemy tylko się śmiać i pukać w czoło. Nie obiecuje się gruszek na wierzbie! Nie podaje się wyciągniętych informacji z palca, nie wróży się z fusów, kiedy nie ma się od techników pełnej informacji oraz co istotniejsze nie pogrywa się z lojalnymi fanami! Gdyby nie my, tej gry by nie było!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:12, jacca66 napisał:

mój egzemplarz nadal nie działa jest 9:11



Tak po mojemu to cała akcja z serwerami to ściema.
Jak ktoś już wcześniej napisał - EK była tylko dla klientów gram.pl (99% polacy mieszkający w Polsce) - więc po co uruchamiać 40 serwerów na "całym świecie" ? Nie można jednego/dwóch "dla posiadaczy EK" - żeby "już mogli grać od obiecanych ponad 9 godzin" - a w następnej kolejności reszty?

Zaraz padnie pewnie jakaś kolejna ściema od CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 08:55, Gosiakoprzem napisał:

> gdybym wiedział że tak będzie to nie kupowałbym edycji kolekcjonerskiej kompletny
szajs


CDP interesowało tylko to, żebyś "kupił" (KASA!).
Teraz mają Cię w.. sam wiesz gdzie.

ja te 200zł mam gdzieś myślałem że pogram wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:03, Doomann napisał:

Hmm... ma niby zacząć działać, a jak wpisuje klucz, to miga tylko na sekundę napis "sprawdzanie
aktualizacji" i nic... czyli pewnie mój serwer dalej leży i kwiczy... ehh... przy EK
pierwszego Wieśka nie byli w stanie dostarczyć jej na czas, teraz nie potrafią ruszyć
serwerów na czas... może znowu dadzą bon na 100 zł, jak ostatnio? :-D



Za ostatni bon kupiłem Crysis''a 1 i nie był to zły zakup =) Tym razem przydałby się na zakup LA Noire hehe =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:15, halford napisał:

> > gdybym wiedział że tak będzie to nie kupowałbym edycji kolekcjonerskiej kompletny

> szajs
>
>
> CDP interesowało tylko to, żebyś "kupił" (KASA!).
> Teraz mają Cię w.. sam wiesz gdzie.
>
ja te 200zł mam gdzieś myślałem że pogram wcześniej



Ty tak, ja też (tak myślałem).
Ale kasę docelowo dostanie CDP :)

A to, że Ty chciałeś pograć wcześniej - oni mają w d..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:16, Arek797 napisał:

Ma ktoś numer do "supportu" z CDP? Pobawie się w detektywa.


Dział pomocy technicznej
tel: +48 22 487 57 58, +48 22 519 69 66

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę w to, że zagramy dzisiaj. Ktoś tutaj wali taki kit, że wszystkie okna w pałacu kultury można by uszczelnić. My możemy tutaj się wściekać. W sumie jedyny plus tej sytuacji jest taki, że o premierze Wiedźmin 2 mam projekt na studiach. Przynajmniej będę mógł się rozpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:17, Tomek1120 napisał:

Towar niezgodny z umową. Zwrot pieniędzy.


Też o tym myślałem.. tylko po co robić pod górkę gram.pl? Bez sensu. Gram nie jest niczemu winne.

Kara należy się bezpośrednio CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aktywacja aktywacją a przecież nikt z nas nie ma pewności czy sama gra zadziała. Jak jeszcze podczas uruchamiania wyskoczy jakiś błąd to złoże reklamację i zażądam zwrotu pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować