Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

A ja dla odmiany jeszcze nie dostałem swojej przesyłki z EK Wiedźmina 2 :D A stało się tak dlatego,że zamówiłem również edycje premium (ale mimo to w statusie zamówienia cały czas było info: paczka zostanie wysłana 12.05). Widzę, że i tak bym nie pograł wcześniej ;-)
Szkoda,że znowu cierpią nabywcy EK. Ja się jednak nie martwię, poprzednim razem CDP bardzo ładnie się zachowało i mój smutek był w pełni zrekompensowany. Każdemu się mogło zdarzyć, nie ma co bić piany, straszyć UOKiK, to i tak niczego nie zmieni, a sama gra jest ponoć w ch*j zaje*ista :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:35, zxclu napisał:

Ciekawa sprawa mam radeona 4070x2 który ma 2 gb video ramu

A wiedzmin 2 sprawdzajac komputer wskazuje na 3,8gb :D



Dobrze, że nie brakuje Ci 50MB.. albo 30.. :)
Byłbyś zamieszany w śmierdzącą sprawę z CDP :d

@Gacek07: no każdemu się może zdarzyć - ale ile razy z rzędu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Niestety po zarwanej nocce muszę zbierać się na uczelnię (na której będę siedział do 17:( ), więc proszę o powiadomienie, kiedy wreszcie wszystko będzie działać.

726510883

Z góry dzięki.
Pozdrawiam wszystkich wytrwałych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:37, DD601 napisał:

> Ciekawa sprawa mam radeona 4070x2 który ma 2 gb video ramu
>
> A wiedzmin 2 sprawdzajac komputer wskazuje na 3,8gb :D

Ale masz problem... xDD
Zawsze pare mega odpada.. tak jak z RAM-em



Chodzi tylko ze tu dodało 1,8 gb :D

A to widac jaj estem winowajaca moja karta pobrała te 50mb z kazdej ek i stad wyszło jej 1,8gb wiecej !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:38, TripleXXX napisał:

Witam.
Niestety po zarwanej nocce muszę zbierać się na uczelnię (na której będę siedział do
17:( ), więc proszę o powiadomienie, kiedy wreszcie wszystko będzie działać.

726510883

Z góry dzięki.
Pozdrawiam wszystkich wytrwałych;)



Dodany do listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:40, dodoxx6 napisał:

czy do południa dadzą radę? Jak obstawiacie?
I co się dzieje u was po wpisaniu hasła na secuROM?



Jak wpiszemy klucz rejestracji.. to na 10 sekund słońce zachodzi - a później już norma - nic się nie dzieje :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:40, dodoxx6 napisał:

czy do południa dadzą radę? Jak obstawiacie?
I co się dzieje u was po wpisaniu hasła na secuROM?


o to chodzi że nic się nie dzieje
ja obstawiam że zagramy po premierze zwykłej edycji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL !
W folderze z grą jest taki plik activate.exe,po tym jak go kliknąłem pisze mi:"Gra nie może zostać uruchomiona przed 17 maja".Ciekawe czy dzisiaj zagram czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to teraz będzie straszną sprawą, ale jeżeli do 12:00 nie uda się uruchomić gry, to ŻĄDAM przesunięcia premiery także wydań EP. Że my od EK to niby gorsi jesteśmy? Jeszcze pewnie nie zagramy do jutra, bo się okaże że ktoś po prostu tych 50mb nie przygotował i je teraz CDPR spisuje na szybko w notatniku.


Z tym przesuwaniem to oczywiście nieudany, niespałem-9h-wkurzony-jestem żart, ale rekompensata musi jakaś być. Bo nawet dosyłanie kolekcjonerki, gdy w sklepach stały całe Wiedzminy 1 było lepsze od tego. I CDPR wisi mi kase za 4-pack Heinekena, który miałem pić w czasie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:41, BigDaddy534 napisał:

LOL !
W folderze z grą jest taki plik activate.exe,po tym jak go kliknąłem pisze mi:"Gra nie
może zostać uruchomiona przed 17 maja".Ciekawe czy dzisiaj zagram czy nie :)


Tak było cały czas :)
Twój klucz rejestracji gry przypisany jest do EK - więc serwer aktywacji powinien przepuścić.
Oczywiście to założenie obowiązuje przy założeniu, że CDP kiedyś serwery uruchomi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:43, Strider napisał:

To już nawet PSN działa, a Wiedźmin 2 nie ;).


PSN zawstydziło Wiedźmina.
Wiedźmin puścił śmierdzącego bąka.. i na tym sprawa stanęła.


IDĘ PO BUŁKI. JAK WRÓCĘ - MA DZIAŁAĆ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 09:31, AjKnowJu napisał:

Nie sr*jta ogniem, z niejakim AC2 były większe problemy :)
Ponadto...Co za debil płaci 2x więcej za EK tylko po to by aby zagrać 24H, czy tam 3
dni wcześniej ? Niech nawet mi nikt tego nie próbuje wyjaśnić.


Nie chcial bym sie wypowiadac za innych ale mysle, ze kupujac oryginalny produkt mam prawo oczekiwac, ze bede mogl z niego korzystac. Producenci gier ciagle narzekaja na problemy zwiazane z piractwem a sytuacja w tej chwili niestety wyglada tak, ze prawdopodobnie gdybym sciagnal gre (czyli jak by nie patrzec ja ukradl) mogl bym w nia grac - dlatego zaistaniala sytuacje uwazam conajmniej za "nieporozumienie" i swego rodzaju brak szacunku dla graczy (zdaje sobie sprawe, ze Producent nie zrobil tego specjalnie ale wyszlo jak wyszlo). Nie od dzis wiadomo, ze sprzedaz gier w Polsce kuleje a takie sytuacje napewno tego nie poprawia. Pozdrawiam i trzymam kciuki za szybkie naprawienie powstalego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gosiakoprzem > no wiesz, zdarza im się drugi raz, ale w ciągu czterech lat :D Lepiej się z tego śmiejmy, szkoda nerwów, jak gra będzie dobra to i tak za kilka dni zapomnimy o całym stresie związanym z aktywacją ,a CDP może nam coś za to męczeństwo odpali, tak jak poprzednim razem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować