Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 10:21, EnX napisał:

Z jednej strony dobrze że CDPR zaliczył taką wpadkę wPolsce, gdyby sytuacja się wydarzyła
w USA to mieli by ładny stosik pozwów...


Dokładnie to samo chciałem napisać. Nie kupiłem (jeszcze) wiedźmina, ale jestem w stanie zrozumieć zbulwersowanie użytkowników. Ciekawe czy na przeprosinach się skończy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2011 o 10:26, heyboy napisał:

Może by się nauczyli na następny raz, że obietnic należy dotrzymywać.


Przy EK Wiedżmina 1 też obiecywali że będzie super i wogóle, a wiadomo jak wyszło niektórzy z nas czekali na resztę EK 2 tygodnie, i jak widać nie wyciągneli z tamtego failu żadnych wniosków, i dalej robią to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejdzccie sobie do folderu z grą. Kliknijcie aplikacje Acrivation czy jakos tak. Wyskoczy wam komunikat, że grę można odplaic dopiero 17 maja 0.o

Btw nie działa dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:22, Xardas87 napisał:

oni te serwery chyba kupili od byłego zwiasku radzieckiego bo troche dlugo sie aktualizuja


Ja się dowiedzieł, że mój serwer znajduje się bądź w Korei Północnej, Bądź na Kubie albo w Libii.... Sami dokładnie nie wiedzą. Ale chyba w Korei, bo Koreańczycy zarządali za odaplenie mojej EK żeby im zdradzić plany naszych głowic jądrowych i rakiet balistycznych. Premier Tusk nawet się zgodził, ale ani Rosjanie, anie Amerykanie nie chcą(nie wiedzieć czemu) przekazać nam tych planów. Chcieli nam dać tylko plany samolotów dwupłatowych, ale tych nie chcą znów Koreańczycy, bo ich inżynierowie nie wiedzą co to jest...
Głupawka mnie łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:30, Meketh napisał:

Przy EK Wiedżmina 1 też obiecywali że będzie super i wogóle, a wiadomo jak wyszło niektórzy
z nas czekali na resztę EK 2 tygodnie, i jak widać nie wyciągneli z tamtego failu żadnych
wniosków, i dalej robią to samo.

Pamiętam. EK jedynki też mam, więc wiem jakie się cyrki działy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro to stwierdzić, ale Wiedźmin 2 dołączył do grona ostatnich ''idealnie działających gier''
CoD MW 2 - prawie działający matchmaking + hordy cheaterów
CoD BO - przycinka i lagi na nawet bardzo mocnych kompach
Crysis 2 - zabugowany multiplayer
One się chociaż odpalały i można było grać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do trzeciej w nocy wczoraj siedziałem, ale skapitulowałem i poszedłem spać. Widzę, że żenady w wykonaniu CD Projektu ciąg dalszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Im dłużej nie można grac tym dłużej piraci tez nie mogą.To jedyny plus tego, innych nie widze.

A miało być ze graczom legalnym w rozgrywce w zaden sposób nie przeszkodzimy, przeciez to malutkie DRM które nawet gracz nie odczuje, no własnie miał nie odzcuć i co jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:42, zermithon napisał:

Do trzeciej w nocy wczoraj siedziałem, ale skapitulowałem i poszedłem spać. Widzę, że
żenady w wykonaniu CD Projektu ciąg dalszy.


Ja zrobiłem podobnie.. i widzę teraz to samo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:39, Dhoine napisał:

nikt już nie pisze postów chyba wszyscy grają ;)

hahahahahhahahahahahh (diaboliczny śmiech z nutą rozpaczy)



Aż sprawdziłem ,i wiecie co..? Dalej nie działa...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I niech teraz fanboje broniący interesów CDPR po dodaniu "tego małego, przyjaznego DRM" spróbują podać jakieś rzeczowe argumenty ZA. PIRACI JUŻ GRAJĄ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować