Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

A ja mam pytanie do gram.pl Dlaczego właśnie przed chwilą, po wejściu na konto zniknął mi z zamówienia link do ściągnięcia DLC (tak, ten czerwony napis, zaraz pod unikalnym numerem mojej EK)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Reda sprawdzał w ogóle poprawność konfiguracji serwerów i takie tam "drobiazgi" ? Bo mam wrażenie, że nikt niczego nie sprawdził. "Nagle" wyskoczyło tyle rzeczy, że jakaś głowa powinna się potoczyć ( a przynajmniej solidnie posiniaczyć ;)).

Nie ma jak wspaniały PR przed premierą, Polak to zawsze doceni. 9 dobrych rzeczy przemilczy, a o 1j złej będzie krzyczał całymi dniami. Jak Wam do tego federacja konsumenta siądzie na plecy, to będzie dopiero niezgodność towaru z umową.

Na Wasze szczęście gracze Wiedźmina kochają i wybaczą to małe potknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Reda sprawdzał w ogóle poprawność konfiguracji serwerów i takie tam "drobiazgi" ? Bo mam wrażenie, że nikt niczego nie sprawdził. "Nagle" wyskoczyło tyle rzeczy, że jakaś głowa powinna się potoczyć ( a przynajmniej solidnie posiniaczyć ;)).

Nie ma jak wspaniały PR przed premierą, Polak to zawsze doceni. 9 dobrych rzeczy przemilczy, a o 1j złej będzie krzyczał całymi dniami. Jak Wam do tego federacja konsumenta siądzie na plecy, to będzie dopiero niezgodność towaru z umową.

Na Wasze szczęście gracze Wiedźmina kochają i wybaczą to małe potknięcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:51, aogon napisał:

A ja mam pytanie do gram.pl Dlaczego właśnie przed chwilą, po wejściu na konto zniknął
mi z zamówienia link do ściągnięcia DLC (tak, ten czerwony napis, zaraz pod unikalnym
numerem mojej EK)???


Link będzie widoczny wraz z dostępnym DLC jak wpłynie płatność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Strasznie to dziecinne, nie uwazacie? Teksty ludzi oddelegowanych do "komunikacji" w tej sprawie, mam na myśli (oczywiście większośc komentarzy na stornie Wieśka, to już nawet nie dziecinada...). JUŻ STARTUJEMY. JUŻ TROLLE DZIAŁAJĄ. PRZED ŚWITEM ZAGRACIE, OBIECUJEMY. I ludzie tak czekają. Nie wiem, co się w tej firmie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:57, Gosiakoprzem napisał:

Ale zobaczcie jak "szybko" uruchamiają się ich serwery :)

Ta na korbke juz szybciej by sie odpalil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:56, Lerten napisał:

Strasznie to dziecinne, nie uwazacie? Teksty ludzi oddelegowanych do "komunikacji" w
tej sprawie, mam na myśli (oczywiście większośc komentarzy na stornie Wieśka, to już
nawet nie dziecinada...). JUŻ STARTUJEMY. JUŻ TROLLE DZIAŁAJĄ. PRZED ŚWITEM ZAGRACIE,
OBIECUJEMY. I ludzie tak czekają. Nie wiem, co się w tej firmie dzieje...



"Przed świtem"'' na małej wyspie pikczu-pikczu na pacyfiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:55, Laid_back napisał:

> A ja mam pytanie do gram.pl Dlaczego właśnie przed chwilą, po wejściu na konto zniknął

> mi z zamówienia link do ściągnięcia DLC (tak, ten czerwony napis, zaraz pod
unikalnym
> numerem mojej EK)???

Link będzie widoczny wraz z dostępnym DLC jak wpłynie płatność


Dziękuję za info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Halo! Halo! Tu Warszawa i wszystkie rozgłośnie polskiego radia!

Dziś rano o godzinie 5 minut 40, CD Projekt przekroczył granice cierpliwości graczy - łamiąc pakt o aktywacji. Oszukano szereg miast. Za chwilę usłyszą Państwo komunikat specjalny!

A więc wojna! Z dniem dzisiejszym wszelkie sprawy i zagadnienia schodzą na plan dalszy! Całe nasze życie publiczne i prywatne przestawiamy na specjalne tory! Weszliśmy w okres wojny! Cały wysiłek narodu musi iść w jednym kierunku! Wszyscy jesteśmy graczami! Musimy myśleć tylko o jednym - walka aż do aktywacji!


Ze źródeł zbliżonych do środowisk rządowych wiadomo, że rozwścieczeni gracze od kilku godzin szturmują siedzibę główną CDP:

http://www.youtube.com/watch?v=3xWiBCIxjIk&feature=relmfu

Prezes Prawa i Sprawiedliwości w czasie konferencji prasowej oskarżył rząd Donalda Tuska o świadome wprowadzenie tysięcy graczy w błąd! Nieoficjalnie wiadomo, że klub parlamentarny PiS złoży wniosek o wotum nieufności dla ministra spraw wewnętrznych.

Tłumy protestujących zgromadziły się także przed Pałacem Prezydenckim w Warszawie. Wśród transparentów znajdują się hasła: "HAŃBA! GDZIE JEST 50 MB."

http://www.youtube.com/watch?v=nFYodFG_I-k

Komisja Macierewicza opracowuje raport, który potwierdzić ma podejrzewane powiązania dzisiejszego oszustwa z katastrofą smoleńską. Bardzo możliwe, że brakujące 50 mb oraz zablokowane servery mogły wprowadzić załogę TU-154M w błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdybym wiedział ze tak bedzie to w pracy nie brał bym urlopu tylko kulturalnie bym do niej poszedł i pewnie bym z niej wrócił i cdp napisało by ze jeszcze chwilka. ja wiem ze chwila to pojecie wzgledne ale oni to sa lepsi niż moja kobita bo dla niej chwila to co najwzej pół godziny , a ty panowie mnie poprostu zadziwiają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:52, palpatine napisał:

Na Wasze szczęście gracze Wiedźmina kochają i wybaczą to małe potknięcie.

Nie nazwałbym tego małym potknięciem, tylko solidnym wywaleniem się.
Małe potknięcie to by było do godziny, a nie do prawie połowy doby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EPIC FAIL współczuje ludziom, którzy czekali całą noc na puste obietnice. Ja myślałem, ze jak dziś włączę kompa o 11 to będę mógł na lajcie sobie pograć, ale się myliłem niestety. Nic nie zostało dochowane z tych obietnic i naszych przywilejów.

Nadal nie można aktywować gry. Ile to można naprawiać? napisaliście, ze wyciągnęliście wnioski na przyszłość, ale ja się pytam jaki? Możecie chyba na to odpowiedzieć a nie wszystko ściśle wojenne tajne, a gracz jest poszkodowany!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 10:47, Gosiakoprzem napisał:

A ja sobie przeczytałem takie coś:

http://www.gram.pl/news_8QTlGu,3_CD_Projekt_RED_o_Wiedzminie_2_Bogate_edycje_zamiast_zabezpieczen.html

I chyba sami wiecie co mi się na usta ciśnie....


Dla upamiętnienia:

"CD Projekt RED o Wiedźminie 2: Bogate edycje zamiast zabezpieczeń
Środa, 23.02.2011, godzina 15:27, autor: Patryk "Pepsi" Purczyński

Twórcy Wiedźmina 2 zrobią wszystko, by gra ukazała się bez irytujących zabezpieczeń. Jak mówi Tomasz Gop, lepiej jest zainwestować w bogate wydanie niż w uprzykrzający życie DRM.

Zabezpieczenia pecetowych wersji to problem powracający przy okazji premiery wielu głośnych tytułów na komputerach osobistych. Nie inaczej jest w przypadku Wiedźmina 2, którego producenci już wcześniej podkreślali, że nie zamierzają utrudniać graczom życia. Głos w tej sprawie ponownie zabrał Tomasz Gop. "

20110516110529

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak co - wódę chleją, to jest Polska tu się pije =)

Ale tak poważniej, też jestem wku...rzony, tez czuje się nieco wydymany bez wazeliny tym całym kitem o pre-orderach i cudach niewidach, też zdaję sobie sprawę z gównianej rekompensaty [pewnie nam dadzą jakieś gówno warte DLC z kolejnym mega skrytym kupcem co sprzedaje hiper duper super "ukryte" itemasy], nie mniej powinniśmy się trochę mniej ejdnak spinac i ogarniać ten cały "hejt i flejm" jaki leci od północy.

Mylić się jest rzeczą ludzką.
Nie tyle mam pretensje do CDP, że padły te serwery [no ok mam pretensje, że dział kontroli jakości i testów tej firmy to jakaś kpina, mieli cały weekend, żeby dopiąć ten burdel na ostatni guzik] ale mam pretensje do mydlenia nam oczu.
Ich "do świtu" oraz "lada moment" to gówno warte granie na czas i to jest godne pożałowania.
Podejście do nas jako klientów leży i kwiczy, bo traktuje się nas jak debili.
A wystarczyło włożyć rękę w spodnie, sprawdzić czy "cojones" są na miejscu i zachować się jak dorosłe chłopy - podać info : "Przepraszamy, spieprzyliśmy sprawę, techniczne trudności zajmą nam 10-14 godzin, ale wyprostujemy sprawę i zrekompensujemy wam ten poślizg", wtedy zakładam dobre 50 jak nie 75% ludzi którzy tu ślą im joby [po części słuszne] miała by dla nich w 100% więcej szacunku, za cywilna odwagę powiedzenia zwyczajnej prawdy.

Bo kto wierzy, że aktualizacja 50mb danych trwa prawie 12h.. no ludzie.
Drogie CDP nie traktuj swoich klientów jak przychlastów, bo pre-ordery W3 będziecie musieli zamawiać sami dla siebie [bo fani was zwyczajnie zleją znając wasze podejście do klienta po tym cyrku]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odblokowywanie serwerów uaktualnień cały czas trwa. Intensywnie pracujemy nad tym, aby jak najszybciej umożliwić aktywację gry wszystkim tym, którzy dokonali zakupu Edycji Kolekcjonerskiej. Będziemy informować na bieżąco o postępie prac. Tymczasem prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, przepraszamy i dziękujemy wspierającym nas fanom!

TADAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować