Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Z tego co się dowiedziałem to serwery im padły wczoraj wieczorem i na początku myśleli, że wystarczy je zresetować, co niestety pogorszyło tylko sprawę bo trzeba było ustawiać je jeszcze raz (a przynajmniej tak zrozumiałem, mogłem coś poplątać po nieprzespanej nocy)...
Dokładnej godziny nie znam, ale usłyszałem tylko, że prawdopodobnie potrwa to jeszcze z 2 godziny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy wpis na stronce, sprzed paru minut:

"Odblokowywanie serwerów uaktualnień cały czas trwa. Intensywnie pracujemy nad tym, aby jak najszybciej umożliwić aktywację gry wszystkim tym, którzy dokonali zakupu Edycji Kolekcjonerskiej. Będziemy informować na bieżąco o postępie prac. Tymczasem prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, przepraszamy i dziękujemy wspierającym nas fanom!"

<Lista ściem uaktualniona>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I kolejny news na thewitcher.com, ale naprawdę CDP ktoś napisał, że dostał maila, że jeszczy tylko godzina. Czekam 1h i CHYBA ściągnę tą grę, bo zapłaciłem 250zł i chcę GRAĆ! sorry CDP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Tymczasem prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, przepraszamy i dziękujemy wspierającym nas fanom!"

Przepraszam, ale kto Was teraz wspiera? Bo pewnością nie forumowicze.

Wsparcie okazaliśmy zamawiając 10 000 EK x 230 = 2,300,000 PLN. A gdzie nasze wsparcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 11:06, Pietro87 napisał:

Jak co - wódę chleją, to jest Polska tu się pije =)

Ale tak poważniej, też jestem wku...rzony, tez czuje się nieco wydymany bez wazeliny
tym całym kitem o pre-orderach i cudach niewidach, też zdaję sobie sprawę z gównianej
rekompensaty [pewnie nam dadzą jakieś gówno warte DLC z kolejnym mega skrytym kupcem
co sprzedaje hiper duper super "ukryte" itemasy], nie mniej powinniśmy się trochę mniej
ejdnak spinac i ogarniać ten cały "hejt i flejm" jaki leci od północy.

Mylić się jest rzeczą ludzką.
Nie tyle mam pretensje do CDP, że padły te serwery [no ok mam pretensje, że dział kontroli
jakości i testów tej firmy to jakaś kpina, mieli cały weekend, żeby dopiąć ten burdel
na ostatni guzik] ale mam pretensje do mydlenia nam oczu.
Ich "do świtu" oraz "lada moment" to gówno warte granie na czas i to jest godne pożałowania.
Podejście do nas jako klientów leży i kwiczy, bo traktuje się nas jak debili.
A wystarczyło włożyć rękę w spodnie, sprawdzić czy "cojones" są na miejscu i zachować
się jak dorosłe chłopy - podać info : "Przepraszamy, spieprzyliśmy sprawę, techniczne
trudności zajmą nam 10-14 godzin, ale wyprostujemy sprawę i zrekompensujemy wam ten poślizg",
wtedy zakładam dobre 50 jak nie 75% ludzi którzy tu ślą im joby [po części słuszne] miała
by dla nich w 100% więcej szacunku, za cywilna odwagę powiedzenia zwyczajnej prawdy.

Bo kto wierzy, że aktualizacja 50mb danych trwa prawie 12h.. no ludzie.
Drogie CDP nie traktuj swoich klientów jak przychlastów, bo pre-ordery W3 będziecie musieli
zamawiać sami dla siebie [bo fani was zwyczajnie zleją znając wasze podejście do klienta
po tym cyrku]



BRAWO!
Dokładnie tak!

Jakby CDP napisało odrazu, ze dali dupy - i wszystko ruszy za powiedzmy 12 godzin - nie było by tematu. Ludzie by chwilę ponarzekali - i na tym by się skończyło.
A tak mydlenie oczu i walenie nas w kakao co kilka godzin.


@Tenebrael: nie przepraszaj. Gówna się nie przeprasza. To ono śmierdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok serwery ruszyły, u mnie leci download.
co prawda bez szału bo na lączu 20mb 350kb/s ale ważne że ruszyło =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować