Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Też mi nie działa... Najpierw coś pobrało a teraz pyta się o jakiś numer seryjny. Automatycznnie wpisany jest klucz secuROM ale caly czas mówi ze to nieprawidlowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 11:59, Mistrz_Magii napisał:

Okay. Padlem na polu bitwy troche po 6, czekajac od polnocy. Teraz widze, ze zaczelo
dzialac.
Tak z ciekawosci - kiedy naprawili?


Teraz, ok 15 minut temu.

Siedziałem do 6.20, spasowałem widząc co się dzieje i mam żal, że ktoś nie powiedział wcześniej, że nic z tego nie będzie...Grałem w wiele MMO i wiem jak to bywa w trakcie launchy (ZAWSZE coś jest nie tak), ale najważniejsze jest żeby nie trzymać klientó w niepotrzebnym oczekiwaniu. No ale co zrobić, PR kiepściutki.

Lepiej żeby gra była naprawdę dobra, bo mojego ekskluzywnego dostępu do gry (jak i zmarnowanego czasu i niepotrzebnych nerwów) nie odda mi już nikt i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Narzekacie. Trzeba przyznać, że zrobili wszystko, żeby załatwić to jak najszybciej. Zresztą tak z ręką na sercu: Kto kupił EK TYLKO dla tego, żeby zagrać 1 dzień wcześniej? Ja Ek kupiłem z kilku powodów: dla gadżetów, dla głowy Geralta (piszę to osobno, bo było to równie dla mnie ważne co cała reszta razem), dla samego faktu, że to Wiedźmin i dla tego, że głupiop by wyglądało, jakbym miał 1. EK, a 2. nie miał. O tym, że będzie można zagrać wcześniej dowiedziałem się chyba dwa miesiące po zamówieniu gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:02, N3on25 napisał:

Może odpalić ktoś grę? Ja mam błąd "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna."


mam ten sam problem
wie ktos co trzeba zrobić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez N3on25
> Może odpalić ktoś grę? Ja mam błąd "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa lub niekompletna."

>mam ten sam problem
>wie ktos co trzeba zrobić ?

U mnie to samo. Jakiś pomysł? Tylko nie piszcie że reinstal, bo to kolejna godzina w plecy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:08, Dhoine napisał:

> Może odpalić ktoś grę? Ja mam błąd "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa
lub niekompletna."

mam ten sam problem
wie ktos co trzeba zrobić ?



Nikt, chyba nie wie :P Taki błąd wyskakuje mi od paru minut, klient ściągnął paczkę aktualizującą szybciutko, instalacja nie dochodzi do końca. Pytanie, reinstalować :P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:13, Yabol_MODED napisał:

Pytanie do kogos z ludzi z gram.pl. Co z kodami na Tajemniczego Kupca, bo na razie nijak
to nie działa :/


Prosimy o zgłaszanie do pomocy technicznej CD Projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:15, fish6 napisał:

> > Może odpalić ktoś grę? Ja mam błąd "Zainstalowana wersja gry jest nieprawidłowa

> lub niekompletna."
>
> mam ten sam problem
> wie ktos co trzeba zrobić ?


Nikt, chyba nie wie :P Taki błąd wyskakuje mi od paru minut, klient ściągnął paczkę aktualizującą
szybciutko, instalacja nie dochodzi do końca. Pytanie, reinstalować :P?


@#!!$!! - reinstaluję, żaba mać. Dam znać czy pomogło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra kod zajarzył, ale łączy mi tylko z serwerem i i co chwile wyskakuje mi błąd i łączy dalej.
Chciałbym to dziś załatwić bo później to będzie masakra jak dojadą ci z normalną wersją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować