Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 12:17, Mistrz_Magii napisał:

dobra kod zajarzył, ale łączy mi tylko z serwerem i i co chwile wyskakuje mi błąd i łączy
dalej.
Chciałbym to dziś załatwić bo później to będzie masakra jak dojadą ci z normalną wersją



Oby dzisiaj zdarzyli :P Chyba, nie ma co czekac na odzew kogos z gram.pl, badz pomocy tech. cd projektu :D Reinstalujemy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O rany. Az trzy powtorzenia. Serwery gramu najwyrazniej zakaszlaly sobie przez chwilke.

W kazdym razie mam problem. Gdzie sie wrzuca sejw z wieska pierwszego? Tylko nie mowcie mi, ze musi byc on zainstalowany. Nie mam miejsca na dysku juz na niego. Specjalnie tylko save trzymalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:24, Mistrz_Magii napisał:

O rany. Az trzy powtorzenia. Serwery gramu najwyrazniej zakaszlaly sobie przez chwilke.

W kazdym razie mam problem. Gdzie sie wrzuca sejw z wieska pierwszego? Tylko nie mowcie
mi, ze musi byc on zainstalowany. Nie mam miejsca na dysku juz na niego. Specjalnie tylko
save trzymalem.



Tyle pytań, a praktycznie zero odpowiedzi :P Nie wyskoczył Ci błąd po aktualizacji patchem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe widzę, ze niektórym w końcu zaczęło działać. Aż się boję pomyśleć co będzie jutro jak grę będzie chciało uruchomić na kilka tysięcy posiadaczy EK, ale kilkadziesiąt posiadaczy innych edycji. Mam nadzieje, że od czasu poprzedniego forum CDP przestało oszczędzać na słabych serwerach. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da ktoś potem znać jak gra działa, bo ja w robocie mam lapka prawie 4 letniego, zainstalowałem W2 tylko do przetestowania pobieraczki =)
Pogram u siebie dopiero koło 15-16 [brat jedynie smsa napisał, że optymalizacyjna tragedia, na i5 + gtx 460 fpsy w granicach 19-45 przy wysokich i 1920/1080]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Małe pytanie. Skąd pobrać DLC "Kłopoty z Trollem" ( czy jakoś tak)?
Grę zarejestrowałem na stronie cdprojekt, a nie poprzez aplikację w folderze z zainstalowaną grą. Gdy teraz uruchamiam aplikację, wyskakuje mi hasło, że błędny kod podaję, a próbowałem już i małymi i dużymi literami. Zapewne widzi grę jako już zarejestrowaną, z tego nie przekierowuje mnie w miejsce, z którego to DLC mógłbym pobrać. Zatem gdzie można to zdobyć? Bo na stronie CDP niestety ni cholery nie umiem znaleźć jakiejś odpowiedniej zakładki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wam też tak chodzi? Mi na minimalnych się zacina, że ledwo da się grać... a PieC w sumie dobry (E8400 2x 3.0Ghz, 4GB ram, GTX 260) A i nie działają mi kody na 2 DLC, jeden z CDAction, i jeden z gramu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:33, sdaniel napisał:

Wam też tak chodzi? Mi na minimalnych się zacina, że ledwo da się grać... a PieC w sumie
dobry (E8400 2x 3.0Ghz, 4GB ram, GTX 260) A i nie działają mi kody na 2 DLC, jeden z
CDAction, i jeden z gramu...

Mi nie działa kod z gramu na kupca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyżby więc optymalizacja w Wiedźminie 2 była mitem? Czemu mnie to nie dziwi...

W każdym razie miłego grania życzę wszystkim wytrwałym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mam edycji EK ale mam zamiar niedlugo kupic premium i wlasnie czekam na opinie co do optymalizacji a z tego co czytam to jest nie wyobrazalnie zla i cos musi byc spieprzone.... mam E7400, 4GB ram, HD 4850 512mb i mam nadzieje pograc na dosc wysokich bez AA w 1400x900 tak wiec prosze dawac info na bierzaco jesli łaska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 04:57, Lucas_the_Great napisał:

"Wytrwałem w nocy dłużej, niż Wiedźmin ze Strzygą"

Powinni w jakimś patchu dodać takie osiągniecie w grze dla wszystkich pre-orderowców ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 12:29, Pietro87 napisał:

Da ktoś potem znać jak gra działa, bo ja w robocie mam lapka prawie 4 letniego, zainstalowałem
W2 tylko do przetestowania pobieraczki =)
Pogram u siebie dopiero koło 15-16 [brat jedynie smsa napisał, że optymalizacyjna tragedia,
na i5 + gtx 460 fpsy w granicach 19-45 przy wysokich i 1920/1080]


Mój sprzęt masz w podpisie. Ustawienia walnąłem na Ultra, wyłączyłem tylko Uberpróbkowanie. Min liczba fpsów 25. Średnio leci 30-40. W zamkniętych pomieszczeniach 60. Co najlepsze zmiana ustawień z ultra na wysokie nie daje w moim przypadku przyrostu wydojności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi też kod do Kupca nie działa. A propo gry to włączyłem na moim lapku na najniższych detalach (Acer 5820TG i5 2,26 , Radeon 5650HD i 3 GB ramu i nie da się grać bo tekstury wariują, ale podejrzewam , że to wina Radka ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować