Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2011 o 13:57, DragonKnight napisał:

cały czas problem z połączeniem z serverem...
Rastamon:
Na stronce gram w zamowieniach

Fakt, nie zauważyłem, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ma ktos podobny sprzet i moze napisac ile wyciaga fps na najwyzszych ustawieniach w rozdzialce 1440x900? komp typu q6600 2.4ghz, gtx260, sa jakies miejsca gdzie spada bardzo? ile minimum mieliscie fps

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne stanowisko CD Projekt w sprawie DLC z Kupcem, które nie działa jest takie, że powinno się je jeszcze dziś udać je aktywować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:02, Laid_back napisał:

Oficjalne stanowisko CD Projekt w sprawie DLC z Kupcem, które nie chce się aktywować
jest takie, że powinno się je jeszcze dziś udać je aktywować

A jakie jest stanowisko, że nie można zarejestrować gry poprzez użycie kodu na securom? Na stronie CDP Red pisze, że trzeba go użyć. Drugi jest do rejestracji gry na stronie CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak więc posiadace Ek maja dobrze :D Natomiast klucze do edycji podstawowych będą aktywowane dopiero jutro (17 maja ) ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szybki raport z pewnych problemów technicznych i jak im zaradzić:
Dźwięku brak w konfiguracji 8 kanałowej (7.1)
solucja - ustawić 5.1 (lub 6 kanałów na dźwiękówkach Asusa)
Skalowanie CrossFireX nie działa - mimo, że RadeonPro pokazuje, że gra korzysta z 2 kart.
Solucja - czekać na odpowiedni profil od AMD, a solucja tymczasowa to w RadeonPro wymusić profil Crysisa (w mojej konfiguracji, Ultra, Vsync i uberpróbkowanie wyłączone - 80-100fps[przy jednej karcie lub bez wymuszonego profilu 40-60fps]).

grafy to 2 fabrycznie podkręcone 5870

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 13:56, Karanthir666 napisał:

> Sory za takie pytanie, ale gdzie znajdę klucze do DLC? Za cholerę nie mogę ich znaleźć,

> a przeszukałem wszystko... Może jakieś porady? :D
W swoim zamówieniu na gram.pl

Nie ma ich tam, chociaż kilka godzin temu jeszcze były. Mam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem dodatkami do pobrania nie mogę się zalogować z launchera do konta cdprojekt gdy chce przypomnić hasło to pisze ze nie znaleziono adresu e-mail. Gre zarejestrowałem ręcznie wchodząc na moje konto co mam zrobić ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:11, aschur napisał:

Mam problem dodatkami do pobrania nie mogę się zalogować z launchera do konta cdprojekt
gdy chce przypomnić hasło to pisze ze nie znaleziono adresu e-mail. Gre zarejestrowałem
ręcznie wchodząc na moje konto co mam zrobić ??


Może o to chodzi?
"Z przyczyn technicznych tymczasowo niemożliwe będzie zalogowanie się do konta powiązanego z pierwszą grą Wiedźmin. Prosimy o utworzenie nowego konta. Sytuacja wkrótce zostanie rozwiązana za pomocą opcji połączenia ze sobą kont. Przepraszamy za wszelkie niedogodności."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam laptop acer aspire 7552 oraz problem
Gra uruchamia się bez problemu i jakby to powiedziec.... nie zacina się, ale gdy jestem zakuty w lochach wszystko jest za pomarańczową mgłą i prawie nie widać zadnych elementów otoczenia.
Gdy jestem na zewnątrz to widze tylko podpisy postaci, tą mgłę, a tez nie widzę zadnych elementow otoczenia
TTak jest na wszystkich ustawieniach grafiki, a przeciez pokazywalo mi ze pojdzie na średnich :/
Pomoże ktoś...

Ps Reinstalacja nie pomogla :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:15, 1096 napisał:

mam laptop acer aspire 7552 oraz problem
Gra uruchamia się bez problemu i jakby to powiedziec.... nie zacina się, ale gdy jestem
zakuty w lochach wszystko jest za pomarańczową mgłą i prawie nie widać zadnych elementów
otoczenia.
Gdy jestem na zewnątrz to widze tylko podpisy postaci, tą mgłę, a tez nie widzę zadnych
elementow otoczenia
TTak jest na wszystkich ustawieniach grafiki, a przeciez pokazywalo mi ze pojdzie na
średnich :/
Pomoże ktoś...

Ps Reinstalacja nie pomogla :C


Mnie to wygląda na błąd sterownika grafiki. Sprawdź czy masz najnowszy (choć pewnie nawet najnowsze nie załatają błędów w grze, która dziś miała premierę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 11:12, NintendoPassion napisał:

"Tymczasem prosimy o jeszcze trochę cierpliwości, przepraszamy i dziękujemy wspierającym
nas fanom!"

Przepraszam, ale kto Was teraz wspiera? Bo pewnością nie forumowicze.

Wsparcie okazaliśmy zamawiając 10 000 EK x 230 = 2,300,000 PLN. A gdzie nasze wsparcie?


Pomyliłeś się o 10 229 PLN a to robi różnicę.

Kto wspiera? Nie wszyscy są poirytowani ta sytuacją. mam EK ale najwcześniej pogram za 2-3 tyg :) co prawda odpale czy działa ale jest dużo osób, którym sie nie śpieszy i nie czują takiego oburzenia.

Jako gracz starszej daty mam nadzieje, że fabuła okaże się warta czekania :) Bo jakoś grafika nie jest rzeczą ważną ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2011 o 14:02, Laid_back napisał:

Oficjalne stanowisko CD Projekt w sprawie DLC z Kupcem, które nie działa jest takie,
że powinno się je jeszcze dziś udać je aktywować

Ja już przestałem wierzyć w te zapewnienia CDP. Przez te prawie 12 godzin było widać ile są warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh czytając tą falę postów stwierdzam że chyba jestem urodzony pod szczęśliwą gwiazdą ( aczkolwiek dopiero się to okaże :D ) szczęśliwym zbiegiem okolicznosci na urodziny sprezentowano mi wersję Wieśka 2 z Gog''a mimo tego ż miałem juz preorder na wersję pudełkową... długo się zastanawiałem które zamówienie anulować i wybrałem że pozostanie wersja GOG....

Mam teraz nadzieję ze z nią nie będzie tyle problemów co z wersją pudełkową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lol. Polacy wściekli, a tymczasem na agielskiej wersji strony Wiedźmina:
"Here everyone say "no problem", but on the Polish site everyone is pissed off "
"Like we care. At least they let us know there are some issues. Bioware and the likes will never do such thing."
"Yeh its a bloodbath over there."
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować