Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Oficjalny komunikat firmy CD-Projekt w sprawie problemów z aktywacją gry Wiedźmin 2

1749 postów w tym temacie

Jebać wojmana bo to cwel i lama !!!!!!!!!! : ) Frajer nie pomoze tylko odsyla do jakichś kolejnych zjebusów którzy nie wiedzą co jest pięć ... ;./

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panie moderatorze proszę powiadomić cd projekt aby na swojej stronce napisała rozwiązanie bo zapewne więcej graczy będzie się burzyć, cd projek nie pomogło mi nic nie pomaga błąd i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moderator nie jest od tego by spełniać TWOJE zachcianki. Jeżeli TOBIE gra nie działa, to już TWÓJ problem i problem WYDAWCY/PRODUCENTA z którym to TY masz się porozumieć. Mam nadzieję, że przynajmniej to z dużych liter do CIEBIE dotrze. I nie zrozum mnie źle, bo nie tylko TY pewnie masz takie problemy, uzbrój się w cierpliwość, której jak widać nie posiadasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ma ktoś jakiś sposób jakim można zarejestrować grę?
Pisze mi cały czas że nie udało się zarejestrować gry i spróbuj później. Spróbowałem później i dalej nic. ;) Ktoś ma jakiś pomysł?
Jeszcze jedno, wam też gra nie wykryła save z 1?? może trzeba to dać do jakiegoś folderu? z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kerethzimierz nie wiem czemu tak na niego najechałeś. Krysian ma rację. Administracja już dawno powinna podać przyczynę awarii tego serwera i jakieś info na głównej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie orientujecie się może, jak to ma wyglądać ze strony CDP jeśli chodzi o to słynne łączenie kont?
Tzn. mam na myśli proces rejestracji Wiedźmina 2 (aby móc używać DLC) przy użyciu konta założonego od nowa (bo oczywiście stare wciąż nie działa)...

Czyli pytanie 1: wiadomo coś o terminie przywrócenia działania starym kontom (tak, by móc ich użyć do rejestracji W2)?

Pytanie 2: Jeśli to jest bardzo odległe w czasie, to jak będzie wyglądać to łączenie kont? Tzn. Który z dwóch loginów (stary i nowy) zostanie po "połączeniu"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 19:57, MarQiwaN napisał:

Witam. Czy ma ktoś jakiś sposób jakim można zarejestrować grę?
Pisze mi cały czas że nie udało się zarejestrować gry i spróbuj później. Spróbowałem
później i dalej nic. ;) Ktoś ma jakiś pomysł?

Chodzi o to, że launcher gry na okrągło próbuje połączyć się z serwerem (co 10 sekund następuje nowa próba)? Też to mam :/ W dodatku nie mogę się zalogować na thewitcher.com, bo linki przenoszące do strony logowania zwyczajnie nie działają.

Dnia 18.05.2011 o 19:57, MarQiwaN napisał:

Jeszcze jedno, wam też gra nie wykryła save z 1?? może trzeba to dać do jakiegoś folderu?
z góry dziękuję za odpowiedź ;)

Wejdź w Moje Dokumenty (XP) albo Dokumenty (Win7) i stwórz tam ścieżkę The Witcher/save. Do niej wrzuć save''y z jedynki i voila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm w takim razie czekamy na coś może pojawi się odpowiedz spróbuje formata zrobić jednak zanim jutro zadzwonie ponownie do pomocy technicznej jeśli uda mi się znaleźć rozwiązanie napiszę wam je tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedz z cd projekt jednak odpisałem że mam polską wersję Windowsa i mimo to nie stawiałem polskich znaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2011 o 20:47, Litwo_ojczyzno napisał:

Kerethzimierz nie wiem czemu tak na niego najechałeś. Krysian ma rację. Administracja
już dawno powinna podać przyczynę awarii tego serwera i jakieś info na głównej.


To nie był najazd. Sami powinniście się dowiedzieć takich rzeczy, a nie nagabywać moderatora forum.gram.pl, który notabene pracownikiem CD Projektu nie jest(chyba)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam zamiaru obrażać moderatora, chce tylko pomocy przecież rozumiecie wydałem 230 zł żadna z porad cd projekt nie pomogła mi teraz czekam ponownie na maila ale czy będzie tak rada która rozwiąże kłopot posiadacze pirackich wersji grają se a ja mając oryginał nie mogę włączyć ty się dziwisz że gracze się burzą skoro nie mają pomocy z cd projekt piszą tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma absolutnie żadnego problemu, by ludzie z problemami dotyczącymi Wiedźmina tu pisali - jest tu bardzo wielu pomocnych graczy. Jednak na część pytań nie są w stanie odpowiedzi i najlepiej wtedy zgłaszać się bezpośrednio do pomocy technicznej dystrybutora. Nie dziwcie się, że nie dostajecie odpowiedzi po godzinie od wysłania zgłoszenia - trzeba się uzbroić w cierpliwość, bo takich maili i telefonów mają dziennie setki, setki, setki. Natomiast wyładowanie złości na innych forumowiczach jest niedopuszczalne i przez nas tępione. Amen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uwaga do wszystkich graczy którzy mają ten problem jako uczciwy człowiek znalazłem rozwiązanie i piszę wam je tutaj proszę przekopiować dane z dwóch płyt na dysk a następnie zainstalować z tych przekopiowanych danych udało mi się to rozwiązać bez cd projekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh wszystko działa poprawnie ale przy kodach na dlc nie używanych jeszcze wyskakuje invalid key czy jakoś tak tylko kłopoty z trollem chodzą bo nie trzeba wpisywać kluczy zna ktoś ten kłopot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz nie chce mi połączyć pisze żeby spróbować później wcześniej invalid key a teraz problem z połączeniem miał już ktoś ten błąd??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować